Společnost Eaton Elektrotechnika rozšířila své portfolio o produkty značky TrippLite

14. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Sortiment TrippLite zahrnuje široké portfolio produktů včetně špičkových nabíjecích stanic a dokovacích řešení, kabeláže, sítí, přenosných vzduchových chlazení nebo střídačů.

Robustní a spolehlivé připojení je v dnešním digitálním světě je absolutně nezbytné – je páteří úspěšných podniků. Rozsáhlá nabídka špičkových kabelů a produktů pro připojení značky TrippLite toto spolehlivě zajistí.

Cooper Networks: Tyto kabely (Cat5e, Cat6/6a a Cat8) poskytují spolehlivý přenos dat vysokou rychlostí, snižují latenci a zlepšují efektivitu přenosu dat. To je zásadní pro podniky, které spoléhají na rychlé a nepřerušované připojení k internetu.

Optické sítě: Tyto sítě jsou méně náchylné k rušení a mohou přenášet data na mnohem delší vzdálenosti, takže jsou ideální pro podniky s rozptýlenými provozy.

Audio a video kabely: Pomocí kvalitních kabelů HDMI a DisplayPort (až 8K s HDCP 2.2) lze zajistit čistý a ostrý přenos signálu a zlepšit uživatelský zážitek během videokonferencí nebo multimediálních prezentací.

Kabely USB, Thunderbolt a Lightning: Tyto kabely podporují vysokorychlostní přenos dat (až 40 Gb/s).

Copper & Fiber Patch Panels: Zjednodušují správu kabelů a usnadňují údržbu IT infrastruktury a odstraňování problémů. Zlepšují také výkon sítě efektivním nasměrováním toku dat.

Štítky: 

Podobné články

Management nástroje HPE pro správu IT infrastruktury

17. 7. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: TD SYNNEX)
Každou firemní IT infrastrukturu potřebujeme řídit a monitorovat. Jedině s kvalitními nástroji pro management můžete sledovat výkon celého systému, aktualizovat jej, diagnostikovat a opravovat problémy. Je celkem jedno, zda máte architekturu on-premise, hybridní, nebo dokonce celou v cloudu. Management představuje klíč. HPE v současné době nabízí tři takové klíče, které lze navíc použít v různých kombinacích. Čtěte více

TP-Link: Wi-Fi 7 přístupové body Omada

13. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link představila trojici třípásmových přístupových bodů s Wi-Fi 7 pro montáž na strop. Ultratenké modely TP-Link Omada EAP772, EAP773 a EAP783 zcela promění kvalitu firemní bezdrátové sítě, která se stane rychlejší, stabilnější a efektivně obslouží více zařízení současně. Čtěte více

HPE Aruba Networking Wi-Fi 7: Přejděte na rychlejší a spolehlivější Wi-Fi

10. 7. 2024. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: TD SYNNEX)
Společnost HPE uvedla na trh novou řadu bezdrátových přístupových bodů HPE Aruba Networking 730 AP. Jde o první vlaštovku ve Wi-Fi 7 portfoliu. Nejmodernější přírůstek zapadá do aktuálního trendu poskytování vysokokapacitního bezdrátového připojení a přináší zlepšení bezpečnosti, zpřesnění lokalizačních služeb a řeší výzvy s narůstajícím počtem IoT zařízení a zpracováním velkého objemu dat pro AI a strojové učení. Čtěte více

Mercusys: Wi-Fi 7 router MR47BE

7. 7. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mercusys)
Výrobce síťových zařízení Mercusys přichází na trh se zcela novým třípásmovým Wi-Fi 7 routerem MR47BE. Model, který dosahuje rychlosti až 9,3 Gb/s, poskytuje rychlé a plynulé bezdrátové i kabelové připojení pro streamování v rozlišení 4K/8K, AR/VR aplikace i plynulé surfování nebo stahování. Čtěte více