Soitron vyhlášen Cisco Gold partnerem

19. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
Společnost Soitron úspěšně absolvovala Cisco Gold Audit v České republice. Po Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a Turecku tak Soitron rozšířil celosvětově prestižní Cisco Gold partnerství i do České republiky. Cisco přitom celosvětově přiznává Gold partnerství méně než pěti procentům svých partnerů.

„Dáváme tím jasně najevo, že jsme dostatečně silnou společností, abychom byli v tomto regionu top partnerem. Připomeňme, že stejné partnerství má například americká IT firma IBM,“ uvedl výkonný ředitel firmy Soitron Ondřej Smolár.

Soitron má jako integrátor IT řešení vyškolené odborníky i zavedené procesy a nástroje, což potvrzuje i udělení Cisco Gold Auditu v České republice.

Užší spolupráce, prestiž i výhoda pro klienty
Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Udělení Cisco Gold Auditu je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech. I klienti v České republice díky tomu získávají přístup k těm nejnovějším technologiím a postupům, které usnadňují jejich podnikání. „Na Slovensku patříme mezi prvních pět IT firem a jsme tak špičkou v oboru. V České republice máme ambici dostat se do první desítky,“ doplnil Michal Novák, technický ředitel společnosti Soitron pro Českou republiku a Slovensko. Marianna Richtáriková – manažerka, síťových technologií ve firmě Soitron, která byla při samotném přísném a nestranném auditu – připomíná, že jeho výsledek je důkazem toho, že postupy Soitronu, kvalita projektů i servis, jsou na špičkové úrovni.

  • Celkem má Soitron tři Cisco Gold certifikáty – jeden pro Českou republiku, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko.
  • Cisco Gold certifikát potvrzuje vysoký standard poskytovaných služeb jak z hlediska odborných znalostí personálu, tak z hlediska používaných postupů a nástrojů.

Podobné články

VMware Anywhere Workspace umožňuje jednodušší a bezpečnější spolupráci na platformě Zoom

17. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware pracuje se společností Zoom na vylepšení a zvýšení bezpečnosti spolupráce v hybridních pracovních prostředích. Výsledkem je interoperabilita mezi nedávno představeným řešením VMware Anywhere Workspace a platformou Zoom, která usnadňuje použití, zvyšuje výkon aplikací a sítí a zlepšuje úroveň zabezpečení. Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

Studie IDC odhaluje skutečný přínos IT certifikací

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat a IDC)
Vloni se digitální transformace dostala ještě více do popředí zájmu jako středobod růstu podnikání malých i velkých firem. Nové přístupy, jako jsou mimo jiné hybridní či multicloudové strategie, zvýraznil potřebu odborných znalostí v oblasti digitální transformace. Organizace si tuto potřebu uvědomují a do podpory odborných znalostí zaměstnanců investují čas i prostředky. Čtěte více

Perenio Ionic Shield od ASBISu ochrání nejen před koronaviry

15. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Kompaktní přenosné zařízení Perenio Ionic Shield, za jehož vývojem stojí firma ASBIS, emituje specifický komplex iontů, který chrání lidi před známými koronaviry včetně SARS-CoV-2. Díky tomuto inovativnímu tak lze získat ochranu proti koronavirům doma, v kanceláři nebo třeba v automobilu i na veřejných místech. Čtěte více