Soitron vyhlášen Cisco Gold partnerem

19. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
Společnost Soitron úspěšně absolvovala Cisco Gold Audit v České republice. Po Slovensku, Rumunsku, Bulharsku a Turecku tak Soitron rozšířil celosvětově prestižní Cisco Gold partnerství i do České republiky. Cisco přitom celosvětově přiznává Gold partnerství méně než pěti procentům svých partnerů.

„Dáváme tím jasně najevo, že jsme dostatečně silnou společností, abychom byli v tomto regionu top partnerem. Připomeňme, že stejné partnerství má například americká IT firma IBM,“ uvedl výkonný ředitel firmy Soitron Ondřej Smolár.

Soitron má jako integrátor IT řešení vyškolené odborníky i zavedené procesy a nástroje, což potvrzuje i udělení Cisco Gold Auditu v České republice.

Užší spolupráce, prestiž i výhoda pro klienty
Cisco má globálně nastavený partnerský a vzdělávací systém. Udělení Cisco Gold Auditu je tak i otázkou reputace a nabízí se díky ní možnosti užší spolupráce se společností Cisco v jednotlivých regionech. I klienti v České republice díky tomu získávají přístup k těm nejnovějším technologiím a postupům, které usnadňují jejich podnikání. „Na Slovensku patříme mezi prvních pět IT firem a jsme tak špičkou v oboru. V České republice máme ambici dostat se do první desítky,“ doplnil Michal Novák, technický ředitel společnosti Soitron pro Českou republiku a Slovensko. Marianna Richtáriková – manažerka, síťových technologií ve firmě Soitron, která byla při samotném přísném a nestranném auditu – připomíná, že jeho výsledek je důkazem toho, že postupy Soitronu, kvalita projektů i servis, jsou na špičkové úrovni.

  • Celkem má Soitron tři Cisco Gold certifikáty – jeden pro Českou republiku, další pro Turecko a poslední společně pro Slovensko, Rumunsko a Bulharsko.
  • Cisco Gold certifikát potvrzuje vysoký standard poskytovaných služeb jak z hlediska odborných znalostí personálu, tak z hlediska používaných postupů a nástrojů.

Podobné články

Canon díky cashbacku vrátí peníze za nákup fotoaparátů i objektivů

2. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon přichystala pro své zákazníky v České republice zajímavou akci na podporu prodeje: při nákupu vybraných produktů jim vrátí až 7 700 korun. Akce potrvá od dubna do konce srpna. Čtěte více

NTT certifikovaným partnerem Amazon Web Services

1. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: NTT)
Společnost NTT se stala certifikovaným dodavatelem technologií AWS. Součástí poradenství a kompletní dodávky služeb bude i řešení AWS Outposts, což je plně spravovatelná služba, která rozšiřuje infrastrukturu a služby AWS a umožňuje vytvořit konzistentní hybridní prostředí. Čtěte více

Běžně za peníze, aktuálně zadarmo

1. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Řada společností se rozhodla své produkty a služby kvůli šíření koronavirové nákazy a aktuální povinné karanténě dočasně nabídnout zdarma. Pojďme si některé z těch, které by mohly vám nebo vašim zákazníkům pomoci, přiblížit. Čtěte více

Netgear Smart Managed Pro: vzdálená cloudová správa a doživotní záruka

31. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Netgear)
Společnost Netgear přidala možnost vzdáleného nastavení a správy vybraných firemních přepínačů řady Smart Managed Pro prostřednictvím služby Netgear Insight. Dosud bylo možné tato zařízení skrze službu pouze zaregistrovat a monitorovat. Nové funkce a doživotní záruku získají majitelé zmíněných přepínačů po jejich registraci. Čtěte více