Schneider Electric uvedl na evropský trh stojanovou řadu Easy Rack

13. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Řada Easy Rack je k dispozici v různých rozměrech a je navržena tak, aby se snadno a rychle instalovala a zároveň se dala snadno rozšiřovat, přizpůsobovat a doplňovat. Nabízí spolehlivý a cenově výhodný stojanový systém pro širokou škálu kritických aplikací, včetně síťových skříní, edge computingu a průmyslových prostředí, cloudových a kolokačních datových center.

Stojany Easy Racks jsou plně přizpůsobitelné a dostupné v řadě výšek, šířek a hloubek, od jednotek 24U až po 48U, v šířkách 600 mm a 800 mm a hloubkách 800 mm až 1 200 mm. Rozmanitá nabídka zahrnuje také stojanové systémy s bočnicemi nebo bez nich. Zahrnuje i variantu dodávanou v plochém balení pro snadné dodání do míst s omezeným prostorem nebo výškou.

Easy Racks představuje spolehlivou, cenově dostupnou a snadno použitelnou řadu stojanů, příslušenství a komponent od celosvětově důvěryhodné značky, která je synonymem pro vysoce kvalitní bateriové záložní napájení, datová centra a okrajovou výpočetní infrastrukturu. Produkty si snadno navolíte, nainstalujete a dovybavíte příslušenstvím, které zahrnuje nedávno představenou řadu stojanových jednotek pro rozvod elektrické energie řady Easy Rack PDU.

„Naše nová řada Easy Rack nabízí prvotřídní spolehlivost, výkon a dostupnost pro zásadní IT aplikace,“ uvedl Rob McKeman, senior viceprezident divize Secure Power, Schneider Electric Europe. „Ať už se používají v kolokačních centrech, na vzdálených pracovištích nebo v podnikových kancelářích, jsou Easy Racks vysoce kvalitní, spolehlivou a snadno instalovatelnou řadou stojanových skříní a příslušenství za dostupnou cenu.“

Mezi hlavní výhody nové řady Easy Rack patří:

  • Rychlé nasazení díky vysoce funkční a cenově výhodné stojanové platformě:Stojany Easy Rack jsou kompletně sestavené a vybavené nezbytnými prvky pro rychlé nasazení a rychlou instalaci zařízení v jakémkoliv IT prostředí. Řada nabízí až 81% míru větrání na předních a zadních dveřích se statickou a dynamickou nosností 1 200 kg, resp. 600 kg.
  • Standardizovaná stojanová platforma: Zákazníci s řadou Easy Rack mohou standardizovat všechny své požadavky na serverové a síťové stojany v jedné stojanové platformě, což usnadňuje instalaci v datových centrech na bázi uliček, v síťových skříních i na vzdálených pracovištích.  Nové standardní rozměry zahrnují formát o šířce 800 mm a hloubce 800 mm, který je vhodný pro kabelážní a patchovací aplikace v síťových prostorech.
  • Výhodná cena:Jednoduchá, cenově výhodná a uživatelsky přívětivá stojanová infrastruktura s bezproblémovým designem a kompatibilitou napříč různými IT systémy.
  • Zvýšená kompatibilita: Snadná integrace se stojany, příslušenstvím a PDU plus nástroje Schneider Electric pro projektování zajišťující rychlý návrh, nasazení a kompatibilitu IT řešení. 
  • Vysoce kvalitní systémy: Od osvědčené jedničky v oboru s legendární spolehlivostí a pětiletou tovární zárukou.

Stojany Easy Rack jsou plně kompatibilní s otevřeným, interoperabilním a produktově neutrálním softwarem Schneider Electric EcoStruxure pro správu IT, který umožňuje vzdálené monitorování lokální i distribuované IT infrastruktury odkudkoli, kdykoli a prostřednictvím jakéhokoli zařízení.

Štítky: 
Servery, Datová centra, Schneider Electric

Podobné články

Modernizovaný hyperkonvergovaný systém Dell EMC VxRail zvyšuje výkon i flexibilitu

27. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies představila nové, výkonnější systémy hyperkonvergované infrastruktury Dell EMC VxRail založené na nedávno uvedených serverech Dell EMC PowerEdge. Dell vydává také inovovaný software a představuje dynamické nody, které zákazníkům umožní efektivněji využívat stávající prostředky a podporovat náročné pracovní zátěže. Čtěte více

Výdaje na cloudovou infrastrukturu v první čtvrtletí 2021 rostly

16. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: IDC)
Podle studie IDC Worldwide Quarterly Enterprise Infrastructure Tracker: Buyer and Cloud Deployment vzrostly v prvním čtvrtletí roku 2021 (1Q21) výdaje na produkty výpočetní a úložné infrastruktury pro cloudovou infrastrukturu, včetně dedikovaných a sdílených prostředí, meziročně vzrostly o 12,5 % na 15,1 miliardy dolarů. Čtěte více

Kingston Digital dodává U.2 NVMe SSD disk DC1500M pro datová centra

8. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Kingston zahájil prodej U.2 NVMe PCIe SSD DC1500M, který je určen pro datová centra a smíšenou provozní zátěž. DC1500M využívá rozhraní NVMe PCIe 3.0 ×4 a má předvídatelný výkon při náhodném čtení/zápisu i předvídatelnou latenci v širokém rozsahu pracovních zátěží. Čtěte více

Prodej serverů v 1. čtvrtletí 2021 rostl v objemu i tržbách

18. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej serverů v prvním kvartálu letošního roku podle společnosti IDC meziročně vzrostl. Konkrétně o 12 % v tržbách na 20,9 miliardy USD a o 8,3 % v počtu prodaných zařízení (na 2,8 milionu). Čtěte více