Schneider Electric uvádí na trh nejkompaktnější třífázové UPS ve své výkonové třídě: Galaxy VL

6. 12. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric, lídr v digitální transformaci řízení energie a automatizace, oznámil zahájení prodeje třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení (UPS) řady Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V), které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Vysoce účinné kompaktní jednotky UPS nabízejí až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací.

S půdorysem 0,8 m2 je kompaktní provedení Galaxy VL poloviční oproti průměru v tomto oboru. Modulární a škálovatelná architektura umožňuje profesionálům v datových centrech postupně zvyšovat výkon od 200 kW do 500 kW s výkonovými moduly 50 kW, což jim umožňuje flexibilně růst podle aktuálních obchodních potřeb.

U jednotek Galaxy VL zavádí Schneider Electric technologii Live Swap, která zajišťuje ochranu před dotykem živých částí během přidávání nebo výměny výkonových modulů za plného provozu UPS pro eliminaci neplánovaných odstávek. Bezpečná a nezávislými organizacemi testovaná technologie Live Swap navíc zajišťuje zvýšenou ochranu zaměstnanců, kteří již nemusí během vkládání nebo vyjímání výkonových modulů přepínat UPS na bypass nebo na napájení z baterie.

„Nový, energeticky úsporný nepřerušitelný zdroj napájení Galaxy VL nastavuje vysoký standard inovací v oboru UPS a je navržen tak, aby pomohl našim zákazníkům růst při minimalizaci prostorových nároků a nákladů na vlastnictví,“ uvedl Mustafa Demirkol, VP 3-Phase Global Offer Management společnosti Schneider Electric. „Naplňuje naše zaměření na budoucnost datových center a splnění požadavků na adaptabilitu, odolnost, účinnost a udržitelnost. Nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy je produkt patřící do kategorie Green Premium, který poskytuje špičkový výkon, podporuje cíle udržitelnosti a vyplňuje dosavadní mezeru na trhu pro střední výkonový segment.“


Klíčové výhody nových Galaxy VL:

  • Maximální prostor pro budoucí růst: S půdorysem 0,8 m2 je Galaxy VL nejkompaktnější řešení ve své třídě, o 50 procent kompaktnější než průměr v tomto oboru, čímž uvolňuje cenné místo v datových centrech. Lithium-iontové bateriové skříně Galaxy navíc zabírají až o 70 % méně prostoru ve srovnání s bateriovými řešeními VRLA. (Výpočty SE jsou založené na dostupných tržních informacích. Podrobnosti naleznete v brožuře Galaxy VL.)
  • Úspora peněz: Modulární škálovatelná platforma Galaxy VL vám umožňuje platit podle růstu, což snižuje investiční a provozní náklady, spotřebu energie a celkové náklady na vlastnictví. Výkon můžete zvyšovat od 200 do 500 kW v krocích po 50 kW bez dalších nároků na prostor.
  • Splnění cílů udržitelnosti: Až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let díky úspoře energie (roční úspora elektřiny 26 280 EUR - výpočet s použitím tržní ceny elektřiny: 0,11 Eur/kWh. Roční úspora elektřiny dosažená ve srovnání se standardním UPS s 94% účinností). Jako produkt Schneider Electric Green Premium umožňuje používat lithium-iontové baterie s dlouhou životností.
  • Vyšší spolehlivost díky EcoStruxure: Připojením Galaxy VL k EcoStruxure – otevřené, interoperabilní systémové architektuře a platformě s podporou IoT od Schneider Electric – mohou provozovatelé datových center využívat výhody IT softwaru a služeb EcoStruxure.  Řešení EcoStruxure umožňují zákazníkům monitorovat, spravovat a modelovat jejich IT infrastrukturu a kdekoli a kdykoli využívat nepřetržitou servisní podporu.

Galaxy VL je k dispozici po celém světě a lze jej zakoupit u Vašich oblíbených dodavatelů z řad partnerů společnosti Schneider Electric. Bližší informace naleznete na webu Schneider Electric.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Eaton uvedl na trh novou generaci cenově dostupných UPS pro firmy i domácnosti

12. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton představila novinku v oblasti ochrany napájení UPS 5E Gen2. Jde o zařízení ze základní řady interaktivních zdrojů nepřerušitelného napájení (UPS), které poskytuje ochranu napájení pro nejdůležitější aplikace v domácnostech i profesionálním prostředí a má vynikající poměr ceny a výkonu. Čtěte více

EVOLVEO: externí zdroj energie PowerCharge 1000

6. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Evolveo)
Novinkou mezi produkty značky EVOLVEO je kompaktní bezhlučná nabíjecí stanice PowerCharge 1000. Má robustní tělo z leteckého hliníku, snadno se přenáší a ovládá. S kapacitou 1 037 Wh a celkovým výstupním výkonem 1 000 W umožňuje kdykoli a kdekoli nabíjet širokou škálu zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety, kamery, reproduktory a další zařízení se vstupem USB-A nebo USB-C. Čtěte více

Přidejte se: Schneider Electric v Česku nabízí výhodné partnerské programy v oblasti IT řešení

7. 6. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Schneider Electric)
Láká vás spojit své podnikání s velkou globální společností? Nemusí to být utopie. Schneider Electric, leader digitální transformace řízení energie a automatizace, v Česku provozuje hned několik partnerských programů. Velmi úspěšný je například dlouhodobý mySchneider IT Partner Program, který v dubnu 2023 doplnil úžeji zaměřený Ecommerce Partner Program. Čtěte více

Vertiv v regionu EMEA rozšířil nabídku třífázových UPS pro distribuční kanál

6. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Vertiv)
Společnost Vertiv oznámila klíčová vylepšení nabídky určené pro distributory a prodejce. Zahájení prodeje produktů v novém tržním segmentu reaguje na zvýšenou poptávku distribučních partnerů po vyšším výkonu třífázových UPS, které splňují rostoucí požadavky na digitální infrastrukturu. Čtěte více