Samsung uvádí na český trh laserové 4K projektory s HDR10+ a úhlopříčkou až 130"

16. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Unikátní laserové projekty The Premiere s krátkou projekční vzdáleností, rozlišením 4K/UHD a podporou dynamického obrazu HDR10+ uvádí na český trh společnost Samsung Electronics. Modely LSP9T a LSP7T promění domácnost na kino a představují nejnovější přírůstky v řadě lifestylových produktů společnosti Samsung.

Zatímco běžné projektory je nutné umístit 3 až 4 metry od zobrazovací plochy, modely The Premiere „vykouzlí“ projekční plochu o úhlopříčce až 130“ (320 cm) ze vzdálenosti necelých 24 cm, čímž velikostí předčí všechny dosud nabízené konvenční televizory. Projektory The Premiere jsou kompaktní a lze je jednoduše přenášet z místnosti do místnosti: pro plnou funkčnost potřebují pouze připojení napájecího kabelu a bezdrátové připojení k internetu.

Maximální kontrastní poměr a prostorový zvuk jako v kině

Premiere LSP9T je první projektor s podporou HDR10+ a technologií trojího laseru, výsledkem je kontrast s maximálním jasem 2 800 ANSI lumenů a kontrastní poměr 2 000 000 : 1, který zdůrazní sebemenší detail. Premiere LSP7T je vybaven jednolaserovou technologií. Oba modely podporují režim Filmmaker, v němž obraz odpovídá původním představám autorů.

Funkce televizoru

Do výbavy inteligentního projektoru patří i platforma Samsung Smart TV s operačním systémem Tizen, díky níž lze bez problémů streamovat video například z Netflixu, Voyo, HBO GO, stejně tak i O2TV, Skylink nebo T-Mobile televizi. K dispozici je i připojení k mobilním zařízením pomocí technologie Tap View a mirroringu. Projektory The Premiere rovněž obsahují televizní tunery, takže je stačí připojit k běžné anténě pro terestrické vysílání nebo k satelitní parabole a sledovat klasické lineární televizní vysílání, což žádné jiné projektory na trhu nenabízí.

Na rozdíl od podobných elektronických zařízení jsou projektory Premiere potaženy látkou, která jim pomáhá přirozeně splynout se svým okolím. Samsung využil speciální textilii Kvadrat pro interiérový design, která byla ještě upravena tak, aby nenarušila reproduktory a vysokou kvalitu zvuku The Premiere. Zvuk se šíří přes 44 otvorů na levé a pravé straně projektoru, reproduktor je vybaven basovým wooferem a prostorovým zvukem Acoustic Beam, takže vytváří dokonalý zvukový zážitek jako ve skutečném kině, aniž by bylo nutné investovat do další zvukové aparatury.

Dostupnost

V České republice jsou projektory již dostupné. Doporučená maloobchodní cena modelu LSP9T (technologie trojího laseru) je 169 990 Kč, u modelu LSP7T (technologie jednoho laseru) pak 89 990 Kč.

Video : 

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Logitech: sluchátka G333 Gaming Earphones

20. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Logitech G, značka společnosti Logitech, uvedla na trh nejnovější přírůstek do své oceňované rodiny herních zvukových produktů, herní sluchátka Logitech G333 Gaming Earphones. Sluchátka jsou kompatibilní nejen s počítači, ale také s mobilními telefony, tablety či herními konzolemi. Čtěte více

HyperX: herní headset Cloud Stinger Core Wireless

6. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX, herní divize společnosti Kingston, oznámila uvedení herního headsetu HyperX Cloud Stinger Core wireless na český trh. Headset, vyráběný ve stylové bílé barvě, pracuje na frekvenci 2,4 GHz a má 40 mm měniče. Čtěte více

BenQ: herní projektor X1300i

12. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh herní projektor X1300i s optimalizovaným nastavením pro rychlé spuštění jakékoli hry. Novinka nabízí v odvětví často nevídaný nízký input lag a kvalitní barevné podání díky technologii CinematicColor. Zároveň jde o světově první projektor s operačním systémem Android TV certifikovaný společností Google. Čtěte více

Samsung: sluchátka Galaxy Buds Pro

24. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro se „špuntovou“ konstrukcí se vyznačují vynikajícím zvukem, špičkovou kvalitou hovorů, technologií aktivního potlačení hluku (ANC) a bohatými možnostmi konektivity, takže je lze připojit k celé řadě zařízení. Mezi další přednosti patří i moderní design. Čtěte více