Samsung nastínil budoucnost svých chytrých hodinek

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila nové uživatelské rozhraní One UI Watch, které ještě více přiblíží chytré hodinky Galaxy Watch mobilním telefonům. Samsung zároveň potvrdil, že nové prostředí bude dispozici na jednotné platformě vytvořené společně s firmou Google.

Nový systém by měl přinést vylepšený výkon, lepší spolupráci hodinek a chytrých telefonů s operačním systémem Android a přístup k většímu množství aplikací. Jak tuto jednotnou společnou platformu, tak i uživatelské rozhraní One UI Watch nabídne nový model Galaxy Watch, který se uživatelům představí během léta na akci Unpacked.

S rozhraním One UI Watch a novou jednotnou platformou se majitelé hodinek Galaxy Watch můžou těšit na úplně novou uživatelskou zkušenost. Stačí si nainstalovat aplikaci do telefonu a ona se automaticky nainstaluje i do hodinek, pokud je s nimi kompatibilní. Jestliže si například do telefonu nainstalujete aplikaci ukazující aktuální čas v různých časových pásmech, uvidíte ji na displeji hodinek též. A když naopak pomocí hodinek zablokujete nějaký příchozí hovor nebo zprávu, zůstane dané číslo zablokované i v telefonu.

Jednotná platforma nabídne nové funkce a dokáže přímo do prostředí Galaxy Watch integrovat oblíbené aplikace třetích stran, které jsou k dispozici v internetovém obchodě Google Play. Sportovci a nadšenci do fitness si tedy mohou naplno užívat své oblíbené aplikace jako Adidas Running, GOLFBUDDY Smart Caddie, Strava nebo Swim.com, příznivci wellness se zájmem o zdravý a vyvážený životní styl zase ocení kompatibilitu s Calm nebo Sleep Cycle, hudební fanoušci si mohou vychutnat Spotify či YouTube Music a na cestách přijdou vhod Google Mapy. Pro každého se tu díky spolupráci se spoustou partnerů zkrátka něco najde.

Kromě toho nabídne Samsung i vylepšený nástroj pro tvorbu ciferníků, který nepochybně ocení vývojáři. Ještě letos tak vývojáři aplikací pro Android mohou dát průchod kreativitě a tvořit zajímavé nové návrhy, aby si každý majitel hodinek Galaxy Watch mohl jejich vzhled přizpůsobit vlastní chuti, náladě a vkusu.

Prvním modelem od Samsungu, který uživatelské rozhraní One UI Watch nabídne, se stanou hodinky Galaxy Watch. Výrobce je představí v létě.

Video : 

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Prodej nositelné elektroniky vloni mírně rostl, do budoucna se očekává růst poptávky

4. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Trh s nositelnými zařízeními ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023 podle IDC meziročně klesl o 0,9 %. Navzdory zlepšeným ekonomickým podmínkám zaznamenaly vyspělé trhy, jako jsou Spojené státy, západní Evropa a Japonsko, ve na konci loňského pokles v důsledku utlumené poptávky, náročného srovnání s obchodně úspěšným rokem 2022 nebo převisu nahromaděných zásob. Čtěte více
Notebook s transparentním displejem od Lenova

Novinky z Mobile World Congress 2024

1. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Letošní veletrh Mobile World Congress v Barceloně dal vyniknout ohebným telefonům nejrůznějších tvarů a podob, umělé inteligenci, špičkovým fotoaparátům, ještě kvalitnějším zobrazovačům i řadě dalších atraktivních inovací. Pokud vás zajímá, na co se můžeme ve světě mobilních technologií těšit v následujících měsících, jste na správném místě. Čtěte více

Chytré náramky jsou přežitkem, Češi si rádi připlatí za sofistikovanější hodinky

27. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: CZC.cz)
Chytré hodinky letos definitivně přebraly trh fitness náramků. Z letošních prodejů je navíc zřejmé, že jsou Češi v této kategorii poměrně nároční zákazníci a ocení kvalitu a pokročilé funkce. Čtěte více

T-Mobile spustil službu Apple Watch Connection i v roamingu

13. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile jako první český mobilní operátor umožní svým zákazníkům využívat službu Apple Watch Connection (AWC) také v roamingu. Uživatelé tak budou moci telefonovat z hodinek bez nutnosti propojení s iPhonem i v zahraničí. Čtěte více