Samsung nastínil budoucnost svých chytrých hodinek

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila nové uživatelské rozhraní One UI Watch, které ještě více přiblíží chytré hodinky Galaxy Watch mobilním telefonům. Samsung zároveň potvrdil, že nové prostředí bude dispozici na jednotné platformě vytvořené společně s firmou Google.

Nový systém by měl přinést vylepšený výkon, lepší spolupráci hodinek a chytrých telefonů s operačním systémem Android a přístup k většímu množství aplikací. Jak tuto jednotnou společnou platformu, tak i uživatelské rozhraní One UI Watch nabídne nový model Galaxy Watch, který se uživatelům představí během léta na akci Unpacked.

S rozhraním One UI Watch a novou jednotnou platformou se majitelé hodinek Galaxy Watch můžou těšit na úplně novou uživatelskou zkušenost. Stačí si nainstalovat aplikaci do telefonu a ona se automaticky nainstaluje i do hodinek, pokud je s nimi kompatibilní. Jestliže si například do telefonu nainstalujete aplikaci ukazující aktuální čas v různých časových pásmech, uvidíte ji na displeji hodinek též. A když naopak pomocí hodinek zablokujete nějaký příchozí hovor nebo zprávu, zůstane dané číslo zablokované i v telefonu.

Jednotná platforma nabídne nové funkce a dokáže přímo do prostředí Galaxy Watch integrovat oblíbené aplikace třetích stran, které jsou k dispozici v internetovém obchodě Google Play. Sportovci a nadšenci do fitness si tedy mohou naplno užívat své oblíbené aplikace jako Adidas Running, GOLFBUDDY Smart Caddie, Strava nebo Swim.com, příznivci wellness se zájmem o zdravý a vyvážený životní styl zase ocení kompatibilitu s Calm nebo Sleep Cycle, hudební fanoušci si mohou vychutnat Spotify či YouTube Music a na cestách přijdou vhod Google Mapy. Pro každého se tu díky spolupráci se spoustou partnerů zkrátka něco najde.

Kromě toho nabídne Samsung i vylepšený nástroj pro tvorbu ciferníků, který nepochybně ocení vývojáři. Ještě letos tak vývojáři aplikací pro Android mohou dát průchod kreativitě a tvořit zajímavé nové návrhy, aby si každý majitel hodinek Galaxy Watch mohl jejich vzhled přizpůsobit vlastní chuti, náladě a vkusu.

Prvním modelem od Samsungu, který uživatelské rozhraní One UI Watch nabídne, se stanou hodinky Galaxy Watch. Výrobce je představí v létě.

Video : 

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Apple představil nové generace svých telefonů, tabletů a chytrých hodinek

17. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Apple)
Apple na své první podzimní produktové online konferenci představil nové generace svých klíčových produktů. Již brzy se tak dočkáme iPhonu 13, nového iPadu i iPadu mini i sedmé řady Apple Watch. Navzdory velkým očekáváním jsme se však většinou dočkali spíše menších, chcete-li evolučních, změn… Čtěte více

Češi a Slováci vzali skládací telefony útokem: předobjednávky na novinky od Samsungu trhají rekordy

31. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Samsung hlásí obrovský úspěch předobjednávek nové generace mobilů s ohebným displejem. Nové skládací telefony od Samsungu stejně jako hodinky Watch4 překonaly očekávání v předobjednávkách, meziroční nárůsty jsou v řádů stovek procent. Čtěte více

Samsung: chytré hodinky Galaxy Watch4

20. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Modely Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic jsou pro Samsung začátkem nové éry, protože přinášejí nový operační systém Wear OS Powered by Samsung, vyvinutý ve spolupráci s Googlem. Spolu s tím přinášejí i nové uživatelské rozhraní One UI Watch a celou řadu pokrokových fitness funkcí. Čtěte více

Chytrá zařízení najdeme prakticky v každé domácnosti, často o tom ani nevíme

17. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset a Seznam.cz)
Chytré spotřebiče a další tzv. smart zařízení, obecně zahrnuté pod pojem IoT či internet věcí, se staly běžným kouskem vybavení českých domácností. Nejčastěji v nich najdeme nejen chytré hodinky a sluchátka, ale stále častěji také audiovizuální techniku a další zařízení. Vybíráme podle přínosu a ceny, bezpečnost neřešíme. Čtěte více