QNAP QuWAN vRouter propojí VMware ESXi s SD-WAN

19. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila QuWAN vRouter, virtuální směrovač SD-WAN, který podporuje platformy a servery VMware ESXi. QuWAN vRouter na bázi předplatného je k dispozici s mnoha úrovněmi, od bezplatného základního řešení až po prémiová řešení s velkou šířkou pásma pro uživatele, kteří mohou okamžitě upgradovat na infrastrukturu SD-WAN za cenu, která jim vyhovuje.

Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh IPsec VPN a optimalizace WAN, poskytuje QuWAN vRouter také Zero Touch Provisioning prostřednictvím cloudu a centrální správu přes virtuální počítače na virtualizačních platformách, což značně pomáhá podnikům při budování efektivních a bezpečných řešení pro zavádění a správu IT na více pracovištích.

Jednoduchou instalací QuWAN vRouter na stávající virtualizační platformy nebo servery mohou podniky nyní využívat všech výhod SD-WAN QuWAN vRouter, aniž by musely měnit svou síťovou infrastrukturu nebo kupovat další zařízení. QuWAN vRouter také poskytuje online zavádění prostřednictvím připojovacích klíčů a centrální správy virtuálních počítačů, aby se zvýšila efektivita zavádění a správy IT,“ uvedla Judy Chen, produktová manažerka společnosti QNAP.

Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh VPN, brány firewall, technologie optimalizace WAN a správy cloudů podporuje QuWAN vRouter také virtualizační platformu a servery VMware ESXi a nabízí síťové zavádění a optimalizaci pro více pracovišť. S cílem pomáhat podnikům minimalizovat personální požadavky IT na více pracovištích dosažením Zero Touch Provisioning používá QuWAN vRouter proces online zavádění, v něhmž si pracovníci IT v centrále mohou zakoupit licence v QNAP Software Store, odeslat tyto licence a nastavit SD-WAN v QuWAN Orchestrator k odeslání připojovacích klíčů zaměstnancům pobočky, aby si mohli provést instalaci prostřednictvím e-mailu. QuWAN vRouter také umožňuje analýzu síťového provozu a kontrolu nad virtuálními počítači na platformách VMware ESXi, aby bylo možné vyhodnocovat alokaci síťových a bezpečnostních zdrojů.

QuWAN vRouter Edition představuje flexibilní a cenově dostupné řešení ročních předplatných – od základního řešení s rychlostí 15 Mb/s zdarma až po rychlost 30 Mb/s nebo také 1 Gb/s, počínaje od 7,99 USD za rok. QuWAN vRouter umožňuje připojení virtualizačních platforem a serverů třetích stran k SD-WAN pomocí široké škály řešení QNAP QuWAN, aby vyhovovaly různým potřebám podniků, organizací a korporací.

Dostupnost

QuWAN vRouter Edition je software založený na licenci a je k dispozici v QNAP Software Store.

Profilová karta firmy

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc.

QNAP znamená Quality Network Appliance Provider a je světovou špičkou v oboru výroby a dodávek vysoce kvalitních NAS a NVR zařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Řešení Secure WiFi od Zyxelu zajistí komplexní ochranu vzdálených přístupových bodů

4. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Mnohé organizace objevily výhody vzdálených přístupových bodů, které umožňují flexibilnější a jednodušší přístup do sítě nebo spojení s menšími skupinami uživatelů a zařízení. S novou službou Secure WiFi od společnosti Zyxel lze takový přístup chránit stejně dobře jako uživatele a zařízení v kancelářské síti. Čtěte více

D-Link do domácích mesh systémů Covr přináší Wi-Fi 6

2. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Snadno použitelná Wi-Fi technologie nové generace zajišťuje moderní chytré domácnosti celoplošný signál, vyšší rychlost a vysokou kapacitu. Novinka přichází ve verzi se dvěma nebo třemi přístupovými body. Čtěte více

Asus: router TUF Gaming AX5400

30. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Herní Wi-Fi 6 router Asus TUF Gaming AX5400 vyniká výkonem a odolností. Novinka zajistí spolehlivé kabelové i bezdrátové připojení, a to i v prostředí s vysokým počtem připojených zařízení. Kombinovaná síťová propustnost dosahuje rychlosti až 5 400 Mb/s. Oproti předchozím generacím nabízí až o 80 % širší pokrytí signálu. Čtěte více

Síť 6G s umělou inteligencí

14. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: OPPO)
Výzkumný ústav společnosti OPPO vydal svou první studii o síti nové generace 6G – „Síť 6G s umělou inteligencí“. Tato studie, která je jedním z prvních hloubkových pohledů na to, jak může umělá inteligence posílit architekturu sítí 6G, ukazuje podrobnější vizi komunikačních sítí příští generace. Čtěte více