QNAP QuWAN vRouter propojí VMware ESXi s SD-WAN

19. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila QuWAN vRouter, virtuální směrovač SD-WAN, který podporuje platformy a servery VMware ESXi. QuWAN vRouter na bázi předplatného je k dispozici s mnoha úrovněmi, od bezplatného základního řešení až po prémiová řešení s velkou šířkou pásma pro uživatele, kteří mohou okamžitě upgradovat na infrastrukturu SD-WAN za cenu, která jim vyhovuje.

Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh IPsec VPN a optimalizace WAN, poskytuje QuWAN vRouter také Zero Touch Provisioning prostřednictvím cloudu a centrální správu přes virtuální počítače na virtualizačních platformách, což značně pomáhá podnikům při budování efektivních a bezpečných řešení pro zavádění a správu IT na více pracovištích.

Jednoduchou instalací QuWAN vRouter na stávající virtualizační platformy nebo servery mohou podniky nyní využívat všech výhod SD-WAN QuWAN vRouter, aniž by musely měnit svou síťovou infrastrukturu nebo kupovat další zařízení. QuWAN vRouter také poskytuje online zavádění prostřednictvím připojovacích klíčů a centrální správy virtuálních počítačů, aby se zvýšila efektivita zavádění a správy IT,“ uvedla Judy Chen, produktová manažerka společnosti QNAP.

Kromě funkcí QuWAN SD-WAN, jako je Auto Mesh VPN, brány firewall, technologie optimalizace WAN a správy cloudů podporuje QuWAN vRouter také virtualizační platformu a servery VMware ESXi a nabízí síťové zavádění a optimalizaci pro více pracovišť. S cílem pomáhat podnikům minimalizovat personální požadavky IT na více pracovištích dosažením Zero Touch Provisioning používá QuWAN vRouter proces online zavádění, v něhmž si pracovníci IT v centrále mohou zakoupit licence v QNAP Software Store, odeslat tyto licence a nastavit SD-WAN v QuWAN Orchestrator k odeslání připojovacích klíčů zaměstnancům pobočky, aby si mohli provést instalaci prostřednictvím e-mailu. QuWAN vRouter také umožňuje analýzu síťového provozu a kontrolu nad virtuálními počítači na platformách VMware ESXi, aby bylo možné vyhodnocovat alokaci síťových a bezpečnostních zdrojů.

QuWAN vRouter Edition představuje flexibilní a cenově dostupné řešení ročních předplatných – od základního řešení s rychlostí 15 Mb/s zdarma až po rychlost 30 Mb/s nebo také 1 Gb/s, počínaje od 7,99 USD za rok. QuWAN vRouter umožňuje připojení virtualizačních platforem a serverů třetích stran k SD-WAN pomocí široké škály řešení QNAP QuWAN, aby vyhovovaly různým potřebám podniků, organizací a korporací.

Dostupnost

QuWAN vRouter Edition je software založený na licenci a je k dispozici v QNAP Software Store.

Profilová karta firmy

QNAP Systems, Inc.

QNAP Systems, Inc.

QNAP znamená Quality Network Appliance Provider a je světovou špičkou v oboru výroby a dodávek vysoce kvalitních NAS a NVR zařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

D-Link: přepínače série DXS-3610

14. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: D-Link)
Společnost D-Link rozšířila své portfolio multi-Gigabitových přepínačů o 10G manažovatelné stohovatelné Layer 3 switche série DXS-3610. Nová série nabízí vysoký výkon, velmi nízkou odezvu a škálovatelnost pro podnikové nebo univerzitní sítě a poskytovatele služeb. Čtěte více

QNAP: switch QSW-M2108R-2C

9. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: QNAP)
Společnost QNAP představila webově řízené switche QSW-M2108R-2C úrovně 2 s montáží do racku. Switche jsou vybaveny 2,5GbE, 10GbE a praktickými funkcemi správy úrovně 2 a umožňují efektivní využití šířky pásma pro základní řešení pro správu sítě. Díky provedení s poloviční šířkou je novinka ideálním řešením pro serverovny v malých firmách a organizacích. Čtěte více

Zyxel představil platformu Circle pro jednodušší správu licencí

7. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Nová platforma pro centralizovanou správu licencí a předplatného k produktům Zyxel přináší obchodním partnerům úsporu času a dlouhodobý zdroj příjmů. Čtěte více

TP-Link: extendery RE215, RE315 a RE330

2. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link představila nové opakovače RE215, RE315 a RE330, které dokážou rozšířit Wi-Fi tak, aby eliminovaly mrtvé zóny, a přinesly tak stabilní signál i do odlehlejších koutů domácnosti nebo kancelářských prostor. Výhodou všech tří je i možnost napojení do systému OneMesh pro vytvoření jednotné sítě. Čtěte více