Prestigio začalo prodávat rozpojitelný bezdrátový reproduktor

13. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Společnost Prestigio představila přenosný reproduktor Supreme s jedinečnou magnetickou konstrukcí a funkcí True Wireless Stereo. Prestigio Supreme je ztělesněním technologie magnetismu: dva reproduktory lze během okamžiku zkombinovat do jednoho 16W reproduktoru a stejně tak rychle se dají zase proměnit zpět na dva 8W reproduktory.

Novinka kombinuje vysoký výkon a čistý zvuk v těle, které se dá rozdělit na dvě části. Každý ze dvou reproduktorů lze umístit na jiné místo, nebo lze reproduktory zkombinovat do jednoho 16W celku. Zásluhou funkce True Wireless Stereo reproduktor Supreme naplní prostor hlubokým zvukem a pomůže navodit příjemnou atmosféru.

Reproduktor, dostupný v červeném, bílém nebo černém barevném provedení, má oválný tvar a jeho ladné křivky zdůrazňují elegantní design propracovaný do nejmenších detailů. Tělo je orámováno silikonem, který je hladký na dotek. Reproduktor díky tomu navíc neklouže z rukou a při využití kovové karabiny se dá snadno přenášet.

Prestigio Supreme nabízí také hlasovou podporu pro Siri a Google Now, díky kterým bude mít uživatel vždy přehled o všech událostech. Virtuálního asistenta je možné požádat také např. o nastavení budíku, o zjištění předpovědi počasí nebo o přečtení nejnovějších zpráv. Z mnoha funkcí stojí za zmínku i funkce hlasového připojení, díky které lze přijímat hovory i během poslechu hudby (při přijetí hovoru dojde k pozastavení přehrávání a jeho následnému obnovení po dokončení telefonátu).

Vestavěná baterie pak umožní na jedno nabití až 15hodinový poslech. Pro dobíjení se využívá moderní rozhraní USB-C. Komunikace s telefony a dalšími zařízeními pak probíhá prostřednictvím Bluetooth ve verzi 4.2.

Štítky: 
ASBIS CZ, Prestigio

Profilová karta firmy

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS CZ, spol. s r.o.

ASBIS patří mezi největší dodavatele počítačových komponent na rozvíjejících se trzích v Evropě. Společnost byla založena roku 1990 a dnes má 33 poboček ve 27 evropských zemích. Společnost obsluhuje prostřednictvím tří distribučních center a 33 místních velkoobchodů (vlastních poboček) více než 30 000 aktivních zákazníků.

Zobrazit detail firmy