Prémiové Samsung SUHD TV 2016 míří do obchodů

14. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Televizory Samsung SUHD TV pro rok 2016, vybavené displejem Quantum Dot, přináší realistický obraz, moderní design, jednoduchý přístup k obsahu a chytré funkce i pro náročné uživatele. Na české zákazníky čekají modely s prohnutou i plochou obrazovkou o velikosti od 55" do 88".

Televizory přinášejí v současnosti nejvyšší dostupnou kvalitu obrazu díky patentované technologii Quantum Dot, funkci HDR se svítivostí až 1 000 nitů a také za pomoci antireflexní vrstvyUltra Black, která dokáže absorbovat okolní světlo. Diváka pak neruší nežádoucí odlesky okolních světelných zdrojů. Premiéru zažívá také prohnutý design bez rámečku.

„Věříme, že nové SUHD TV zaujmou zákazníky v prodejních hned na první pohled. Kromě dokonalé kvality obrazu budou obdivovat také jejich design, který spočívá v úplné absenci rámečku. Pokud si zákazníci vyzkouší i funkce, pak je překvapí rychlost a jednoduchost ovládání,“ vysvětlil Libor Bauer, produktový manažer společnosti Samsung, a dodal: „Novinkou je také chytrý dálkový ovladač Smart Control, kterým lze ovládat všechna zařízení propojená s televizorem.”

Všechny modelové řady KS7000, KS8000, KS9000 jsou vybaveny technologií Quantum Dot, která dokáže bez zkreslení a snížení jasu zobrazit prakticky jakoukoli barvu z viditelného spektra a nabídnout tak optimální obraz bez ohledu na okolní osvětlení. Jas a kontrast vylepšuje technologie HDR. Další zlepšení obrazu umožňuje funkce SUHD Remastering Engine, která automaticky analyzuje obsah, a pokud není v rozlišení UHD, přepočítá jej tak, aby byl zobrazen co nejblíže záměru jeho autora.

Nové Smart TV Samsung vybavené OS Tizen umožňují prostřednictvím chytrého rozhraní Smart Hub 2016 rychlý přístup k obsahu z jediného místa. Nabídka televizních programů, hry i menu pro základní nastavení se objeví okamžitě po zapnutí obrazovky.

Vstříc uživateli vychází chytrý dálkový ovladač Smart Control, který řeší problém mnoha ovladačů na konferenčním stolku. Samsung Smart TV automaticky rozpozná všechny typy připojených zařízení přes HDMI, např. set-top box, herní konzoli, OTT box nebo domácí kino a pomocí nového dálkového ovladače Smart Control je umožní rovněž ovládat.

Samsung SUHD TV jsou v obchodech od dubna za ceny začínajících od 49 990 Kč u modelové řady KS7000, 64 990 Kč u modelové řady KS8000 a 69 990 Kč u modelové řady KS9000.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

TCL uvedlo na trh své prémiové televizory Mini LED s rozlišením 8K

9. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL Electronics představila své nejnovější Mini LED řady X, konkrétně X92 Pro OD Zero Mini LED 8K a X92 Mini LED 8K. Řada X92 Pro bude k dostání ve velikosti úhlopříčky 85", řada X92 pak v 65" a 75". Čtěte více

Podzimní novinky od Philips TV & Sound zaujmou vylepšenými OLED televizory

2. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV & Sound)
Společnost Philips TV & Sound představila své produkty pro druhou polovinu roku 2021. Společnost představila nové nejvyšší modely OLED+ se zvukem od specialistů z Bowers & Wilkins. Dále společnost uvedla nová true wireless sluchátka Fidelio T1 s ANC. Čtěte více

Známe vítěze 39. ročníku EISA Awards

17. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: EISA Awards)
Organizace European Imaging & Sound Association (EISA) stejně jako každý rok vybrala nejzajímavější produkty. Pokud vás zajímá, které výrobky ovládly jednotlivé kategorie této soutěže za období let 2021–2022, jste na správném místě. Čtěte více

Televizory Philips Performance zaujmou vyváženým poměrem cena/výkon

9. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV)
Společnost Philips TV & Sound navazuje na každoroční úspěch své Performance Series (modely 8506, 8536, 8546 a 8556), která nabízí nejlepší televizní technologie za atraktivní cenu a představuje nové modely pro rok 2021. Čtěte více