Podzimní novinky od Philips TV & Sound zaujmou vylepšenými OLED televizory

2. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips TV & Sound)
Společnost Philips TV & Sound představila své produkty pro druhou polovinu roku 2021. Společnost představila nové nejvyšší modely OLED+ se zvukem od specialistů z Bowers & Wilkins. Dále společnost uvedla nová true wireless sluchátka Fidelio T1 s ANC.

Nové modely OLED+ 986 a OLED+ 936 jsou vybaveny nejnovějšími panely OLED s 20% nárůstem světelného výkonu a dvoučipovou sadou obrazových procesorů P5 Intelligent Dual Picture Engine páté generace ke zlepšení obrazové kvality. Nabízí lepší ostrost a přesnější barvy a odstíny pleti.

Philips TV je i nadále jednou z mála značek, která nabízí podporu pro všechny hlavní formáty HDR. Kromě kompatibility HLG, HDR10 a HDR10+ nyní nové modely OLED+ podporují HDR10+ Adaptive. Ten kombinuje dynamická metadata HDR10+ s informacemi o okolním osvětlení v reálném čase, aby byly automaticky optimalizovány úrovně jasu pro dané prostředí sledování a zvýšila se úroveň detailů tmavých vyobrazení ve světlé místnosti na základě jednotlivých scén.

Hráči mohou těžit také z funkce Fast Motion Clarity, která poskytuje jemný, ale ultra realistický a plynulý přechod z obrazu na obraz se zvýšenou ostrostí, ale bez zavádění artefaktů a vyhýbá se velkoplošnému blikání pole použitím frekvence 100 Hz místo více obvyklých a používaných 50 Hz.

Tyto televizory mají čtyřstranný Ambilight, připojení HDMI 2.1 s VRR, kompatibilitu s Freesync Premium a G-Sync a nejnižší latencí ze všech řad OLED 2021. Model OLED+936 bude k dispozici v 48, 55 a 65 palcích a OLED+986 v 65 palcích. Doporučená maloobchodní cena od 49 999 Kč.

Prémiová sluchátka Fidelio T1

True wireless sluchátka Philips Fidelio T1 se vyznačují prémiovým vzhledem a výkonem, jednoduchým ovládáním a příjemným pocitem z nošení. Tento model sdílí charakteristický zvuk Fidelio, který nabízí teplé, přirozené středy, hluboké, ale přesné basy a celkový zážitek z poslechu bohatý na detaily.

Nejvyšší kvalitu zvuku v plném rozsahu zaručuje dvoucestná konstrukce, která kombinuje hluboké a detailní basy velkého 10mm dynamického měniče s rychlou a detailní odezvou speciálně optimalizovaného, malého a velmi efektivně vyváženého modulu pouzdra.

Sluchátka Philips Fidelio T1 jsou navíc vybavená kodekem LDAC, který zajišťuje bezdrátový příjem a přehrávání hudby ve vysokém rozlišení. Model Philips Fidelio T1 má šest mikrofonů – tři v každém sluchátku. Dva z nich jsou určené pro maximální úroveň potlačení okolního hluku, ten třetí pro telefonní hovory.

Výdrž baterie slibuje 9 hodin nepřetržitého přehrávání s aktivovanou funkcí ANC a dalších 25 hodin přehrávání prostřednictvím nabíjecího pouzdra. Bez zapnutého ANC se jedná o 13 hodin plus 35 hodin díky pouzdru. Plné nabití sluchátek trvá dvě hodiny, ale již jen 15 minut nabíjení postačí k jedné hodině přehrávání navíc.

DTS Play-Fi v TV vytvoří domácí audio ekosystém
Společnost TP Vision uvedla nový bezdrátový systém Philips TV & Sound Wireless Home System a novou dedikovanou aplikaci Philips Sound s podporou DTS Play-Fi – speciálně vyvinutou, aby snadno a bez zpoždění propojila kompatibilní produkty Philips TV & Sound.

Nový domácí bezdrátový systém je založený na technologii DTS Play-Fi, což je prémiová bezdrátová audio platforma, která uživatelům umožňuje streamovat audio vysoké kvality z televizorů a mobilů do kompatibilních reproduktorů po celém domě. Platforma využívá proprietární streamovací synchronizaci a autentizaci.

Video : 
Obrazová galerie:
Štítky: 
Televize, Televizory, Sluchátka, Audio, Domácí kina, TP Vision (Audio a TV Philips)

Podobné články

Stefan Streit (TCL): Přinášíme kino do domácností

17. 7. 2024. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: TCL)
Společnost TCL si v posledních letech vydobyla pozici světové dvojky v prodeji televizí – a každý rok uvádí na trh řadu revolučních novinek? Co vlastně znamená vize „Inspire Greatness“ pro každého z nás? To prozradil Stefan Streit, ředitel evropského marketingu. Čtěte více

Nové televize LG OLED evo zvyšují jas, využívají umělou inteligenci a míří na český trh

5. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: LG Electronics)
Společnost LG Electronics uvedla na český trh řadu OLED evo 2025, která nabídne řadu pokročilých televizorů, včetně prvního skutečně bezdrátového modelu na světě OLED evo M5 nebo elegantního OLED evo G5. Díky personalizaci založené na AI novinky nabízejí zážitek na míru každému uživateli a představují vrchol inovací s technologií OLED. Čtěte více

Nové televizory TCL přinášejí technologii QD-Mini LED do doposud nejnižší cenové třídy

29. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL uvádí na trh nové řady televizorů C6K a C6KS, které přináší technologii QD-Mini LED do doposud nejnižší třídy televizorů. Díky tomu se tyto řady pyšní dosud nevídaným poměrem cena/výkon a přinášejí prémiový obraz do dostupných modelů. Čtěte více

Loewe Iconic: Televizor jako designový skvost

25. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Loewe)
Vyrábí se ručně, v limitovaném množství v srdci Německa. Televizor Loewe Iconic je designový skvost pro ty, kteří hledají výjimečnost tam, kde ostatní volí běžně prodávané televizory. Jeho luxusní provedení s kamenným podstavcem plní v moderním prostoru roli dominantního designového prvku. Čtěte více