Novinky v systému Canon uniFLOW rozšiřují možnosti spolupráce (na dálku)

7. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Evoluce pracovního prostředí probíhá v posledních měsících převratněji než kdy jindy. Společnost Canon na tento trend odpovídá aktualizací softwaru uniFLOW Online, řadě kompaktních barevných multifunkcí imageRUNNER ADVANCE DX a zcela nové modelové řadě tiskáren i-SENSYS X.

Canon v reakci na současnou situaci aktualizoval své cloudové řešení uniFLOW Online pro správu tiskových výstupů, které firmám umožňuje produktivnější workflow dokumentů bez ohledu na to, kde se jejich zaměstnanci zrovna nacházejí. Nové uniFLOW 2020.2 představuje řešení vhodné pro oddělení nákupu, HR, účtárnu či jakékoliv jiné v organizaci, které se snaží o zefektivnění firemních pracovních procesů. Snižuje totiž administrativní zátěž zaměstnanců, omezuje možnost výskytu chyb a šetří pracovní čas i zdroje. Firmy díky prostředkům uvolněným tímto softwarem mohou snadněji zkvalitnit nabídku a zůstat konkurenceschopné v měnícím se prostředí.

Nejnovější verze softwaru uniFLOW Online nabízí třeba funkci Pomocník pro archivaci (Filling Assist) pro automatickou identifikaci a ukládání naskenovaných dokumentů, které je kompatibilní s celým portfoliem zařízení imageRUNNER ADVANCE. Podrobnosti o skenovaném obrazu, jako je typ dokumentu nebo název společnosti, jsou extrahovány v okamžiku digitalizace, ihned použity pro pojmenování dokumentu a uloženy na odpovídající místo v cloudu. Software pomocí strojového učení dokáže rozpoznávat běžné obchodní dokumenty a následně podporovat rychlejší automatické archivování.

Posílené portfolio A4

Součástí balíčku inovací, jimiž chce Canon svým partnerům usnadnit přechod na hybridní pracovní podmínky a dopřát jim konkurenční výhodu, je i modernizace portfolia barevných multifunkčních tiskáren. Výrobce navazuje na úspěšné portfolio formátu A3 a rozšiřuje řadu imageRUNNER ADVANCE DX o tři nová zařízení pro formát A4. Jde o řady imageRUNNER ADVANCE DX C477, C257/C357 a 716/617/527.

Díky malým rozměrům těchto multifunkcí získají firmy větší flexibilitu ve své firemní tiskové flotile, aniž by zároveň ohrozily svou produktivitu. Nové řady imageRUNNER ADVANCE DX lze bezproblémově integrovat všude, kde je potřeba, třeba ve zmenšených kancelářských prostorách nebo společných pracovních hubech.

Kromě aktualizace řady imageRUNNER ADVANCE DX Canon navíc uvádí zcela novou řadu s označením i-SENSYS X, která je vhodná pro domácí použití, a tedy i k práci z domu. Ta kvůli aktuální situaci zůstává realitou mnoha společností. Díky nově optimalizovanému uživatelskému rozhraní, které umožňuje vzdáleným pracovníkům připojit se k uniFLOW Online bez nutnosti návštěvy techniků nebo pracovníků v terénu, je použití strojů řady i-SENSYS X pro domácí kancelář mnohem jednodušší.

Inovace pro rodinu imageRUNNER ADVANCE DX

Dobrou zprávou pro majitele jakéhokoliv zařízení imageRUNNER ADVANCE DX je, že ze systémové aktualizace Unified Firmware Platform na verzi 3.11 mohou těžit všechny dosavadní modely. Jejich uživatelé tak získají nejnovější funkce pro zabezpečení a integraci, stejně jako kompatibilitu s Universal Print od společnosti Microsoft.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více
Petr Hnilička, produktový specialista pro kancelářská zařízení a dokumentové skenery v Canonu

Petr Hnilička (Canon): Směřujeme ke správné podobě kanceláře bez papíru

24. 6. 2021. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Budoucnost práce bez papíru. Jak k tomuto ideálu postupuje společnost i firmy a jaké jim k tomu může poskytnout společnost Canon řešení a nástroje? Nejenom na to nám odpovídal Petr Hnilička, produktový specialista pro kancelářská zařízení a dokumentové skenery z firmy Canon. Čtěte více

Už nemusíte volit mezi spolehlivostí, funkcemi a zabezpečením

21. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Potřebujete spolehlivou tiskárnu, která bude poskytovat kvalitní výstupy dnes i po mnoho dalších let? Nebojte se mít velká očekávání – pokročilá stolní tiskárna ZD421 od Zebra Technologies nabízí funkce, flexibilitu, spolehlivost a bezpečnost, jakou potřebujete nyní i do budoucna. Tiskárna je díky exkluzivnímu balíku softwarových nástrojů Zebra Print DNA jednoduchá na nastavení, provoz, správu a údržbu – na místě i vzdáleně. Čtěte více
Epson L8180

Epson: multifunkce EcoTank L8160 a L8180

6. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Epson představil nové prvotřídní tiskárny EcoTank bez inkoustových kazet pro tvůrčí nadšence. Bezdrátové multifunkční tiskárny EcoTank L8160 a L8180 používají šestibarevné inkousty Epson Claria ET Premium, čímž umožňují tisk fotografií a dokumentů při nízkých provozních nákladech a jsou vhodné pro nadšence z řad amatérských fotografů. Čtěte více