Novinka od Philipsu zaujme technologiemi mini LED a Quantum Dot

22. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Společnost MMD uvedla na trh monitor Philips 27B1U7903, 4K UHD Mini-LED Thunderbolt 4, který kombinuje vynikající obrazový výkon s bezpečným dokováním pomocí jediného kabelu, udržitelnými materiály a stylovým designem.

Philips 27B1U7903 je nabitý funkcemi, které umožňují profesionálům dosáhnout nové úrovně produktivity, a je také prvním monitorem Philips vybaveným připojením nové generace Thunderbolt 4.

Klíčové vlastnosti

  • Thunderbolt 4 vstup/výstup;
  • Mini LED displej s 2 304 zónami;
  • VESA DisplayHDR 1400;
  • UltraClear 4K UHD rozlišení;
  • ze čtyř stran bezrámový design.

Philips 27B1U7903 dobře poslouží profesionálům, jako jsou kameramani, koloristi, fotografové a grafici, kteří všichni spoléhají na maximální přesnost barev a detailů.

Rozlišení UltraClear 4K UHD (3 840 × 2 160) přináší přesnost a detaily, které vyžadují CAD a 3D grafické aplikace, technologie IPS nabízí široké pozorovací úhly 178/178 stupňů a podsvícení mini LED zlepšuje ovládání osvětlení a kontrastního poměru. Tento monitor je také certifikován úrovní certifikace VESA DisplayHDR 1400, což znamená, že poskytuje špičkový jas až 1 400 nitů, 350% zvýšení kontrastního rozsahu a širší barevný gamut (1,07 miliard barev) pro zobrazení dříve neviditelných detailů a nuancí pro ultrarealistické efekty.

Grafický výkon monitoru Philips 27B1U7903 dále rozšiřuje široká škála dalších vizuálních funkcí. Inovativní technologie polovodičových nanokrystalů Quantum Dot precizně vyzařuje světlo a vytváří živé, dynamické a okouzlující barvy. Zero Bright Dot eliminuje vady jasných bodů LCD, zatímco SmartUniformity poskytuje konzistentní jas po celém displeji a hodnota Delta E menší než 1 zajišťuje maximální přesnost barev a chrání před jakýmkoli barevným rozdílem mezi více displeji.

Další hvězdnou funkcí Philipsu 27B1U7903 je protokol Thunderbolt 4, který poskytuje jednoduchost, rychlost a spolehlivost způsobem, který jeho předchůdci nedokázali. Ať už uživatelé potřebují bleskově rychlý přenos dat jedním kabelem, spolehlivou zábavu ve 4K na více obrazovkách, výkon 90 W pro nabíjení notebooku, jednoduché a výkonné řetězení pro více monitorů nebo klid, který plyne ze zvýšeného zabezpečení proti Thunderspy útokům. Thunderbolt 4 nabízí skutečnou pokladnici výhod. A to není vše – Thunderbolt 4 je kompatibilní s USB4, což znamená, že uživatelé si jistě užijí nejlepší a nejrychlejší dostupnou rychlost USB, která zaručuje rychlost přenosu dat až 32 Gb/s.

V neposlední řadě je Philips 27B1U7903 vybaven řadou ergonomických funkcí a vlastností zaměřených na udržitelnost, jako je skrytý výkonový senzor, který dokáže uspořit až 80 % energie, a stojan SmartErgoBase, která uživatelům umožňuje otáčet, naklánět a nastavovat výšku monitoru do nejpohodlnější polohy pro dlouhé hodiny práce nebo hraní.

Cena a dostupnost

Philips 27B1U7903 je k dispozici za cenu 31 644 Kč (1 299 eur).

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Philips, MMD - Monitors&Displays Czech Republic s.r.o.

Monitory a Public Signage Philips patří ke světové špičce. Kombinují v sobě prvotřídní technologie a chytré inovace, díky nimž poskytují vysoce kvalitní obraz a maximální pohodlí pro uživatele. Celé portfolio monitorů a Public Signage Philips, které zahrnuje několik produktových řad určených do různých prostředí, klade vysoký důraz na úsporu energie a bere ohledy na životní prostředí. Značka Philips patří do koncernu TPV Technology Limited, největšího světového výrobce LCD monitorů.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

AOC uvedlo na trh podnikové monitory s USB-C dokováním, řetězením a vestavěnými kamerami

31. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Společnost AOC představila sedm nových modelů řady P3 spadajících do rodiny produktů určených pro firemní zákazníky. Novinky s IPS nebo VA panely dostupné ve třech velikostech (24", 27" a 34") zaujmou svým designem, všestranností, ergonomií i výbavou čítající např. webové kamery s podporou Windows Hello, USB-C dokování nebo KVM přepínač. Čtěte více

Philips zahájil prodej prvního modelu gamingové řady Evnia

31. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Philips)
Monitor Philips Evnia 27M2C5500W s úhlopříčkou 27” a rozlišením Quad HD kombinuje vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz s kompaktním ergonomickým designem a bohatou škálou funkcí. Čtěte více

Philips: monitory 40B1U5600 a 40B1U5601H

21. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Nové monitory Philips 40B1U5600 a Philips 40B1U5601H nabízejí snadnou konektivitu pomocí technologie USB-C, vynikající kvalitu obrazu spojenou s UltraWide QHD rozlišením a podporou DisplayHDR, pohodlí díky integrovanému přepínači KVM, a dokonce i háček na sluchátka a další chytré funkce a vlastnosti. Čtěte více

Samy A.Khaleg (Fujitsu): Věříme, že i nadále budeme vaší první volbou

18. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ústředním tématem rozhovoru se Samym A.Khalegem, který působí jako CCD product manager and presales consultant ve společnosti Fujitsu, jsou stávající (a částečně i připravované) produkty. Dostalo se také na 100% partnersky orientovaný obchodní přístup a trendy, které budou situaci v ICT ovlivňovat v následujících měsících. Čtěte více