Novinka od 2N vám ukáže, kdo je u vašich dveří, ať jste kdekoliv

9. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Služba poskytovaná prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony 2N Mobile Video umožňuje přímé propojení s video interkomy společnosti 2N. Mobilní aplikace poskytuje přehled o dění přede dveřmi, ať jste kdekoliv.

2N Mobile Video je cloudová služba dostupná na portálu My2N. Aplikace je kompatibilní s mobilními zařízeními s operačním systémem Android a iOS. Díky aplikaci má uživatel k dispozici permanentní propojení s 2N interkomem a kdykoliv může zkontrolovat pohled kamery z interkomu. Jediná podmínka pro používání této aplikace je nutnost datového připojení (3G, 4G, Wi-Fi). Kdekoliv na světě lze přijmout hovor z interkomu a rozhodnout se, zda příchozím otevřete dveře nebo ne. Zároveň lze díky portálu My2N interkom vzdáleně spravovat a případně změnit jeho nastavení.

Služba dovoluje díky záznamu obrazu z kamery zkontrolovat zmeškaná volání. Aplikace zároveň umožňuje zobrazit náhled na volajícího před příjmem, a pomůže tak při rozhodování, zda vůbec s návštěvou komunikovat. Případně lze nechat vzdáleně přehrát přednastavenou hlášku a návštěvník tím pádem vůbec nepozná, že v dané chvíli nikdo není doma.

Volání z interkomu přes aplikaci 2N Mobile Video lze propojit s neomezeným počtem mobilních zařízení. V případě využití interkomu u brány rodinného domu to znamená, že interkom lze propojit s telefony všech členů domácnosti. Díky portálu My2N lze službu využít i např. pro rezidenční a bytové komplexy s jedním či více instalovanými interkomy u vchodových dveří. Jako integrátor či správce objektu můžete hromadně z jednoho místa nastavit účty Mobile Videa pro všechny residenty. Ve chvíli, kdy příchozí zvoní na konkrétní osobu z adresáře interkomu, rozezvoní se hovory pouze vybraných obyvatelů dané bytové jednotky.

„Aplikace je nesmírně jednoduchá a intuitivní,“ uvedl Vít Kovařík ze společnosti 2N. „Umožňuje mi například pustit kurýra na zahradu a domluvit se s ním, kam má balík uložit. To znamená, že již nemusíte složitě operovat se svým kalendářem a čas, který byste strávili čekáním na jeho doručení, můžete věnovat rodině, práci či koníčkům.“

Služba je zpoplatněna měsíčním nebo ročním paušálem. K dispozici je bezplatná 30 denní zkušební verze.

Štítky: 
Interkomy, Videodohled, 2N Telekomunikace