Odpovídací jednotka 2N jako centrum chytré domácnosti

1. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N)
Stylový vnitřní komunikátor 2N Indoor Touch 2.0 pro dveřní interkomy 2N je nástupcem úspěšného modelu 2N Indoor Touch ověnčeného prestižní cenou Red Dot Design Award. Nabízí 7“ HD displej z tvrzeného skla, Wi-Fi a oproti svému předchůdci čtyřnásobný výkon pro integraci systémů domácí automatizace.

Společnost 2N, největší světový výrobce IP interkomů, uvedla na trh nový multifunkční komunikátor 2N Indoor Touch 2.0, který slouží k přijímání videohovorů z IP interkomů 2N a ovládání přístupu, ale nabízí také správu dalších automatických prvků domácnosti či kancelářských prostor. Jde o nejvyšší model v řadě interiérových odpovídacích jednotek 2N určený hlavně pro bytové domy.

Vnitřní odpovídací jednotka 2N Indoor Touch 2.0 je vybavená 7“ barevným dotykovým displejem, jenž vyniká nejen detailním pohledem na příchozí, ale díky povrchu ze 4mm tvrzeného skla také odolností vůči škrábancům. Obrazovka má příjemný sklon, který spolu se speciálně vytvořeným domovským zaručuje snadné ovládání – nejpoužívanější aplikace jsou k dispozici na jediný dotyk. Stylový design z kvalitních materiálů zůstal stejně jako v předchozí verzi tohoto modelu oceněné prestižní cenou Red Dot Award 2017 nezměněný a zaručuje, že se bude jednotka hodit i do luxusních interiérů.

Uživatel si může snadno a rychle zobrazit živé video z interkomu, a získat tak přehled o aktuálním dění přede dveřmi nebo si přehrát zmeškané či nevyzvednuté hovory. Komunikátor totiž nabízí návštěvníkům možnost zanechat vzkaz. Záznam je navíc doplněný i o video. O srozumitelnost bez ozvěn se stará zvuk v HD kvalitě.

Oproti předchozí verzi je 2N Indoor Touch 2.0 osazený výkonnějším hardwarem s přibližně 4x vyšším výkonem. 2N Indoor Touch 2.0 se dodává s předinstalovanou odemykací licencí pro integrace aplikací třetích stran pro zařízení Android, určených například pro systémy domácí automatizace. Uživatel tak může mít pod kontrolou nejen komunikaci s návštěvníky u dveří, ale například i ovládání klimatizace, světel, domácích kamer, rolet či přehrávání hudby.

„2N Indoor Touch 2.0 navazuje na náš úspěšný koncept interiérové odpovídací jednotky, který si oblíbili uživatelé z firem, rezidencí i hotelových resortů. Věříme, že zvýšení výkonu, zlepšení grafického rozhraní a lepší možnosti integrace oblibu tohoto prémiového produktu ještě zvýší hlavně v rezidenčním sektoru,“ uvedl Tomáš Vystavěl, vedoucí produktového managementu 2N.

Instalace komunikátoru je snadná a netrvá déle než 15 minut, zařízení lze spravovat i vzdáleně přes webové rozhraní. Jednotku lze připojit ethernetovým kabelem, který zaručí napájení i komunikaci. Wi-Fi verze se pak může bez strukturované kabeláže zcela obejít.

Štítky: 
Interkomy, 2N Telekomunikace

Podobné články

Nový interkom od 2N definuje trendy budoucnosti přístupových technologií

23. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Společnost 2N představila novou definici slova interkom. Nový nejvyšší model 2N IP Style je kombinací toho nejlepšího, čeho lze v designu a digitálních technologiích dosáhnout. Novinka postavená nastavuje nový standard v oblasti uživatelského rozhraní, výkonu i estetiky. Čtěte více

2N: dveřní jednotka Indoor View

18. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Společnost 2N představila svou novou vnitřní odpovídací jednotku 2N Indoor View, která funguje jako protějšek ke dveřním interkomům 2N a svým zpracováním i použitými materiály je určená pro luxusní rezidenční interiéry. Čtěte více

2N Telekomunikace: interkom 2N IP Verso

15. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Nahradit běžný dveřní zvonek moderním videokomunikátorem může být náročné, zvláště jde-li o rekonstrukci starší budovy, kde je obtížné rozvést datové kabely. Nový modulární interkom 2N LTE Verso však jako první na světě využívá technologii LTE a kromě napájení nevyžaduje žádnou kabeláž. Čtěte více

Novinka od 2N vám ukáže, kdo je u vašich dveří, ať jste kdekoliv

9. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: 2N Telekomunikace)
Služba poskytovaná prostřednictvím aplikace pro mobilní telefony 2N Mobile Video umožňuje přímé propojení s video interkomy společnosti 2N. Mobilní aplikace poskytuje přehled o dění přede dveřmi, ať jste kdekoliv. Čtěte více