Nové velkoformátové displeje Sharp NEC míří na trh

22. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC)
Sharp NEC Display Solutions Europe uvádí na trh novou řadu velkoformátových displejů série Message. Novinky přinášejí flexibilitu, snadné použití a řadu funkcí pokrývající veškeré potřeby zákazníků nejenom v oblasti profesionálního signage řešení, ale i široké škály napříč segmenty a obory.

Celé portfolio obsahuje tři nové modelové řady, Message Essential (ME), dále pak Message Mainstream (M) a konečně Message Advanced (MA). Veškeré produkty jsou nově ve 4K rozlišení.

Řešení najdou kromě oblasti digital signage uplatnění v podnikové sféře, maloobchodu, vzdělávací oblasti, non-stop dispečerských pracovištích, postprodukci a domácím použití.

Rozmanitá nabídka vybavení a modulární design produktové nabídky „Message“ znamená, že zákazníci si mohou vybrat řešení, které potřebují dnes, ale jako ochranu investice mají možnost do budoucna dovybavit svoje LFD dalšími volitelnými komponenty v závislosti na svých měnících se potřebách.

Základní řada ME v sobě snoubí profesionální sadu funkcí, kovové šasi a spolehlivost výrobků společnosti NEC za velmi atraktivní cenu. ME série tak představuje perfektní příležitost pro cenově senzitivní zákazníky, jak digitalizovat reklamně informační obsah. Produktová nabídka ME je ideálním řešením např. pro zákazníky z maloobchodu, rychlého občerstvení, muzeí, kongresových center, malých a středních podniků. Série ME tak slouží jako vstupenka do profesionálního signage řešení bez nutných odborných znalostí.

Ve výbavě základní řady ME nechybí USB MediaPlayer. Díky modulárním slotům pro další volitelný hardware je ovšem velmi snadné uživatelsky dosavadní možnosti přehrávání upgradovat například pomocí NEC MediaPlayeru na bázi Raspberry Pi4. RPi4 řešení poskytne veškerou flexibilitu potřebnou pro snadné a intuitivní vytváření, plánování a vysílání potřebného obsahu až do rozlišení 4K. Hoteliéři, restaurace, maloobchodníci i další menší a střední podniky tak mají možnost těžit z efektivnosti digitalizace a dynamickou reklamou předat svůj reklamně sdělovací obsah zákazníkům v provozním zatížení 18/7 s možností instalace na výšku i na šířku.

Řada M (Mainstream) přidává minimalistický design s tenkým rámečkem, možnost provozního zatížení 24/7, matrici panelu s matnou povrchovou úpravou pro snížení nežádoucích odrazů při vysokém okolním osvětlení. Jde tak o ideální volbu nejen pro nonstop provozy, ale také pro podnikovou klientelu, signage řešení, náročnější maloobchod a oblast vzdělávání, a to vše za atraktivní cenu.

S volitelným přehrávačem NEC MediaPlayer nebo (rovněž volitelným) výkonnějším interním počítačem Intel Smart Display Module získají uživatelé hardware pro plnohodnotnou práci, tak jak jsou zvyklí na PC. Řešení je vhodné pro provoz aplikací z oblasti reklamy, infotainmentu a v zasedacích místnostech.

Nabídka série MA (Advanced) je určená pro náročné zákazníky, kteří vyžadují přesné a věrné podání barev s možností uživatelské kalibrace barev. Mezi pokročilé vlastnosti patří řetězení signálu, 8K video scaller, široký barevný gamut nebo technologie SpectraView. I série MA disponuje slotem pro RPi4 řešení + slotem pro interní počítač ve standardu SDM. Produkty disponují interním audio zesilovačem, který může být využit pro připojení volitelné externí audio soustavy v situaci, kdy nebudou dostačovat interní reproduktory displeje. Vícero videozesilovačů je pak možné s výhodou využít v režimu více obrazů, případně v distribuci a řetězení video signálu na více koncových zařízení. Možnost barevné kalibrace pak předurčuje použití displeje pro barevně kritické aplikace včetně postprodukce.

Dostupnost

Novinky budou postupně dostupné od března 2021. Sharp NEC Display Solutions Europe poskytuje záruku 36 měsíců, systémem door – to – door s možností rozšíření až na 60 měsíců.

Video : 

Profilová karta firmy

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

SHARP / NEC Display Solutions Europe GmbH

Název naší společnosti zdůrazňuje naši vedoucí pozici na trhu s displeji a naši úlohu jako jednotnou společnost v oblasti řešení zobrazování - SHARP / NEC Display Solutions, pro zvýšenou efektivitu a individuální produktivitu, pro co nejlepší investiční návratnost (ROI) a ochranu investice.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Sharp/NEC: velkoformátové displeje C750Q a C860Q

15. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh dva nové modely své inovativní řady velkoformátových displejů C, které kombinují rozlišení UHD, pokročilou výbavu, vysokou spolehlivost a dlouhou životnost. Čtěte více

ViewSonic představil displej připravený pro spolupráci v hybridním pracovním prostředí

10. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic ViewBoard 4320 byl navržen speciálně pro menší zasedací místnosti v hybridních pracovních prostředích a učebny. Disponuje integrovaným softwarem pro poznámky a sdílení obrazovky a usnadňuje tak uživatelům spolupráci s kolegy, ať už v kanceláři nebo na dálku. Čtěte více

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Philips C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

OLED displeje ve světě PC

21. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
OLED displeje v zásadě nejsou ničím novým. V mobilních telefonech se používají již roky a již nějakou dobu se nasazují také do špičkových televizorů. U počítačových monitorů či notebooků se s nimi však i díky výrobcům, jako jsou Asus, Dell (Alienware), HP či Lenovo, začínáme ve větší míře setkávat až v posledních měsících. Jaké tedy OLED displeje vlastně jsou a které výhody a nevýhody se s jejich používáním mohou vázat? Čtěte více