Nové notebooky HP ProBook běží na procesorech AMD Ryzen

6. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen s atraktivní cenovkou, které cílí především na dynamické firmy a mobilní profesionály.

Rostoucí malé a střední firmy často doslova stojí na technologiích, které jim pomáhají nejen dále expandovat, ale také šetřit čas a peníze. Klíčová přitom není nejnižší cena, ale reálná hodnota takových technologií. Když tedy hledají ideální notebook, musí s nimi udržet krok ve všech ohledech, v kanceláři i na cestách – moderním vzhledem, dostatečným výkonem a dlouhou výdrží na baterii počínaje a silným zabezpečením a širokými možnostmi připojení konče.

Novinky v portfoliu byznysových zařízení HP běžící na operačním systému Windows 10 a čtyřjádrových procesorech AMD Ryzen nabízejí:

• Stylový design a tenká šasi ve stříbrném provedení s elegantními liniemi a čistými hranami. Téměř bezrámečkové displeje nabízejí 180° pant umožňující počítač zcela rozevřít a snadněji tak například sdílet obsah.

• Byznysové zabezpečení a možnosti správy. U firemních počítačů od HP je samozřejmostí posílená bezpečnost v podobě funkcí jako HP BIOSphere Gen4, která automatizuje zabezpečení BIOSu a usnadňuje správu. Odolné šasi s hliníkovou základnou klávesnice a víkem ustojí i náročnější zacházení. Možnosti připojení lze přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele, navíc zahrnují i HP Connection Optimizer, technologii pro automatickou opravu ovladače bezdrátové sítě.

• Čtyřjádrové procesory AMD Ryzen a dlouhou výdrž na baterii pro práci a multitasking. S funkcí HP Fast Charge se navíc baterie bleskově dobije až na 50 % kapacity.

HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 budou v České republice dostupné od dubna za cenu začínající na 11 990 Kč.

Štítky: 
Notebooky, HP Inc.
Fotogalerie: 

Podobné články

Lenovo: notebook Legion Y740

17. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Přírůstek do rodiny notebooků Lenovo Legion na první pohled vypadá jako stylový pracovní stroj. Při podrobnějším pohledu ale zákazníci rychle zjistí, že jak velký potenciál se pod hliníkovým šasi skrývá. Se svým výkonným hardwarem a 15,6palcovým displejem novinka přímo vybízí k hraní nejnovějších herních titulů i práci s multimédii. Čtěte více

Lenovo: konvertibilní notebook IdeaPad D330

27. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Nové zařízení typu 2v1 si oblíbí především uživatelé, kteří využijí možnost přecházet mezi režimy tabletu a notebooku a zároveň se nechtějí zatěžovat zařízením s velkým displejem. Lenovo IdeaPad D330 se může pochlubit nízkou váhou, tenkým profilem a dotykovým 10,1palcovým Full HD IPS displejem. Čtěte více

Lenovo: počítače Yoga A940, S940 a C730

18. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Nová generace počítačů Lenovo Yoga může být díky kombinaci umělé inteligence s pokročilou technologií zvuku a obrazu považována za dosud nejlepší sérii těchto zařízení. Portfolio nově zahrnuje modely Yoga S940 se zaměřením na bezpečnost, Yoga A940 pro kreativce a Yoga C730 s AMOLED displejem. Čtěte více

Gartner: Prodej PC v roce 2018 klesal

14. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej osobních počítačů podle Gartneru v posledním čtvrtletí 2018 klesl o 4,3 %, za celý rok o 1,3 %. Důvodem je především nedostatek procesorů. Bezmála dvě třetiny dodaných PC (63 %) připadly ve čtvrtém kvartále na Lenovo, HP a Dell. Čtěte více