Nové notebooky HP ProBook běží na procesorech AMD Ryzen

6. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen s atraktivní cenovkou, které cílí především na dynamické firmy a mobilní profesionály.

Rostoucí malé a střední firmy často doslova stojí na technologiích, které jim pomáhají nejen dále expandovat, ale také šetřit čas a peníze. Klíčová přitom není nejnižší cena, ale reálná hodnota takových technologií. Když tedy hledají ideální notebook, musí s nimi udržet krok ve všech ohledech, v kanceláři i na cestách – moderním vzhledem, dostatečným výkonem a dlouhou výdrží na baterii počínaje a silným zabezpečením a širokými možnostmi připojení konče.

Novinky v portfoliu byznysových zařízení HP běžící na operačním systému Windows 10 a čtyřjádrových procesorech AMD Ryzen nabízejí:

• Stylový design a tenká šasi ve stříbrném provedení s elegantními liniemi a čistými hranami. Téměř bezrámečkové displeje nabízejí 180° pant umožňující počítač zcela rozevřít a snadněji tak například sdílet obsah.

• Byznysové zabezpečení a možnosti správy. U firemních počítačů od HP je samozřejmostí posílená bezpečnost v podobě funkcí jako HP BIOSphere Gen4, která automatizuje zabezpečení BIOSu a usnadňuje správu. Odolné šasi s hliníkovou základnou klávesnice a víkem ustojí i náročnější zacházení. Možnosti připojení lze přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele, navíc zahrnují i HP Connection Optimizer, technologii pro automatickou opravu ovladače bezdrátové sítě.

• Čtyřjádrové procesory AMD Ryzen a dlouhou výdrž na baterii pro práci a multitasking. S funkcí HP Fast Charge se navíc baterie bleskově dobije až na 50 % kapacity.

HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 budou v České republice dostupné od dubna za cenu začínající na 11 990 Kč.

Štítky: 
Notebooky, HP Inc.
Fotogalerie: 

Podobné články

HP: notebooky EliteBook 735 G6 a HP EliteBook 745 G6

20. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila novou generaci pracovních notebooků EliteBook 700 G6, která nabízí celou řadu prémiových funkcí – nyní v noteboocích pro mainstreamové firemní uživatele, kteří tráví spoustu času na cestách. Čtěte více

Do Evropy přicházejí první notebooky značky dynabook

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook (Toshiba))
Společnost Dynabook při příležitosti oslav „dynabook Day“ představila nové notebooky Portégé X30-F a Tecra X40-F. Jde o první zařízení představená v Evropě pod značkou dynabook po rebrandingu počítačové divize společnosti Toshiba v dubnu letošního roku. Čtěte více

ASUS: notebook ROG Strix SCAR III

5. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
ASUS uvede na český trh 15,6“ notebook ROG Strix SCAR III G531 určený zejména pro hráče FPS her. Jde o první přenosný počítač na světě, který disponuje displejem s obnovovací frekvencí až 240 Hz a rychlou dobou odezvy tři ms. Ke komfortu hráčů přispívá klávesnice s vysokou odolností i inteligentní chlazení zajišťující optimální výkon procesoru a grafické karty. Čtěte více

Lenovo v ČR představilo novinky pro druhou polovinu letošního roku

27. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo a DCD Publishing)
Lenovo představilo nové produkty z ohebné řady Yoga, výkonné ThinkPady, herní zařízení Legion i klasické stolní počítače IdeaCentre. Uvedení se za účasti generálního ředitele firmy Lenovo Petra Kheila uskutečnilo v prostorách Muzea smyslů v Jindřišské ulici. Čtěte více