Nové notebooky HP ProBook běží na procesorech AMD Ryzen

6. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP představilo nové notebooky HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 vybavené procesory AMD Ryzen s atraktivní cenovkou, které cílí především na dynamické firmy a mobilní profesionály.

Rostoucí malé a střední firmy často doslova stojí na technologiích, které jim pomáhají nejen dále expandovat, ale také šetřit čas a peníze. Klíčová přitom není nejnižší cena, ale reálná hodnota takových technologií. Když tedy hledají ideální notebook, musí s nimi udržet krok ve všech ohledech, v kanceláři i na cestách – moderním vzhledem, dostatečným výkonem a dlouhou výdrží na baterii počínaje a silným zabezpečením a širokými možnostmi připojení konče.

Novinky v portfoliu byznysových zařízení HP běžící na operačním systému Windows 10 a čtyřjádrových procesorech AMD Ryzen nabízejí:

• Stylový design a tenká šasi ve stříbrném provedení s elegantními liniemi a čistými hranami. Téměř bezrámečkové displeje nabízejí 180° pant umožňující počítač zcela rozevřít a snadněji tak například sdílet obsah.

• Byznysové zabezpečení a možnosti správy. U firemních počítačů od HP je samozřejmostí posílená bezpečnost v podobě funkcí jako HP BIOSphere Gen4, která automatizuje zabezpečení BIOSu a usnadňuje správu. Odolné šasi s hliníkovou základnou klávesnice a víkem ustojí i náročnější zacházení. Možnosti připojení lze přizpůsobit potřebám konkrétního uživatele, navíc zahrnují i HP Connection Optimizer, technologii pro automatickou opravu ovladače bezdrátové sítě.

• Čtyřjádrové procesory AMD Ryzen a dlouhou výdrž na baterii pro práci a multitasking. S funkcí HP Fast Charge se navíc baterie bleskově dobije až na 50 % kapacity.

HP ProBook 445 G6 a HP ProBook 455 G6 budou v České republice dostupné od dubna za cenu začínající na 11 990 Kč.

Štítky: 
Notebooky, HP Inc.
Fotogalerie: 

Podobné články

Gartner: Prodej PC, tabletů a telefonů bude letos stagnovat

15. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej počítačů, tabletů a mobilních telefonů letos podle Garteru dosáhne 2,21 miliardy zařízení, a ve srovnání s rokem 2018 tedy výrazněji neporoste ani neklesne. Se světlou výjimkou v podobě prémiových ultramobilních počítačů je nutné u většiny ostatních klíčových produktových kategorií počítat s poklesem. Čtěte více

Huawei: notebook MateBook 13

31. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Novinka mezi ultratenkými a designovými notebooky, Huawei MateBook 13, je ideální volbou Pokud majitel tráví den na přednáškách nebo cestujete z jedné obchodní schůzky na druhou. Perfektního společníka pro práci na cestách z počítače dělají rozměry listu A4, váha 1,3 kg a tělo štíhlé 14,9 mm. Čtěte více

HP partnerům ukázalo žhavé novinky

28. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP na své globální partnerské konferenci HP Reinvent představilo řadu novinek. V první řadě je to nová generace notebooků a konvertibilních počítačů ENVY, která ve spotřebitelském portfoliu HP doplní nedávno představenou inovovanou řadu HP Pavilion. Nabídku komerčních zařízení potom HP rozšíří o noteboky HP ProBook 445R G6, HP ProBook 455R G6 a stolní mini počítač HP ProDesk 405 G4. Čtěte více

Přichází nová generace počítačů HP Pavilion x360

20. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP představilo novou generaci konvertibilních počítačů Pavilion x360 14 a Pavilion x360 15. Nejčerstvější přírůstky do rodiny zařízení Pavilion přinášejí prvky známé z prémiových zařízení HP, jako trojrozměrnou kovovou základnu klávesnice, elegantní barevné varianty, ale i výrazně vyšší výkon a výběr z grafických karet, za cenu dostupnou i běžným uživatelům. HP dále začne nabízet i dva nové monitory. Čtěte více