Nová generace zařízení HP se hlásí do služby

8. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP na letošním veletrhu spotřební elektroniky CES představuje své nejnovější počítače, monitory a příslušenství. Inovace spotřebitelských i komerčních produktů přinášejí uživatelům svobodu a umožňují pracovat bezpečněji a konzumovat obsah odkudkoli, snadno a jednoduše svá zařízení připojit.

„Je pro nás potěšením přinášet zařízení a uživatelské zkušenosti, které nás vedou do budoucnosti a poskytují nové generaci větší svobodu při tvorbě a konzumaci obsahu, jakož i při vzájemné spolupráci,“ uvedl Alex Cho, prezident divize osobních počítačů společnosti HP Inc. „V souvislosti s neustále rostoucím významem počítačů poskytuje společnost HP i nadále jedinečná zařízení a inovace týkající se displejů i příslušenství, které poskytují potřebný výkon při nízké hmotnosti, dlouhé výdrži a přenositelnosti a při současném zajištění ochrany soukromí.“

Vstupujeme do nové dekády a spotřebitelé budou i nadále měnit způsoby využití technologií a budou požadovat řešení, která jim nabídnou více svobody v tom, jak pracují, žijí a hrají si. Celkem 34 % amerických zaměstnanců by bylo ochotno přistoupit na snížení mzdy o pět procent výměnou za možnost pracovat více mimo kancelář. Generace Z se věnuje online obsahu více než deset hodin denně. Generace Z a mileniálové používají denně v průměru pět různých zařízení s obrazovkou, což přináší výzvy související s připojováním těchto zařízení k ekosystému příslušenství.

HP Spectre x360 15

 • Výkon: HP Spectre x360 15 nabízí přepracovaný systém tepelné správy a je doposud nejvýkonnějším modelem v produktové řadě Spectre. V maximální konfiguraci je srdcem přístroje procesor Intel Core i7 10. generace, který doplňuje grafická karta NVIDIA GeForce a baterie s výdrží až 17 hodin.
 • Obrazová kvalita: OLED displej s 15,6" úhlopříčkou, rozlišením 4K, DCI-P3 a o 30 % širším barevným rozsahem, jehož zobrazovací plocha zabírá celých 90 % plochy přístroje, nabízí věrné obrazové podání a zářivé barvy jako nikdy předtím.
 • Mobilita: Využívejte výhod téměř třikrát rychlejšího přenosu souborů díky nejnovější technologii Intel Wi-Fi 6 (gig+), nahrazující Wi-Fi 5, a upravte si priority a nastavení sítě pomocí nástroje Network Booster v HP Command Center.
 • Bezpečnost: Šest z deseti zákazníků fyzicky zakrývá webovou kameru na svém notebooku, aby se cítili bezpečněji nebo zabránili jejímu zneužití. Zařízení je vybaveno IR kamerou HP o velikosti 2,2 mm. Přepínač pro vypnutí webové kamery HP, samostatné tlačítko pro vypnutí mikrofonu, čtečka otisků prstů umístěná na klávesnici a Express VPN a LastPass umožňují obsah bezpečně vytvářet i konzumovat kdykoli a kdekoli chcete.
 • Prémiová podpora: HP Spectre x360 15 je jedním z produktů, u kterých společnost HP nabízí službu prémiového servisu. S touto podporou nemusí zákazník svůj notebook nikam nosit ani zasílat. Naopak servis přijede za ním.

HP ENVY 32 All-in-One (AiO)

 • Pro tvůrce: ENVY 32 AiO v maximální konfiguraci nabízí až 65W procesorem Intel Core i7 9. generace, grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2080, 32 GB paměti DDR4 a až 1TB SSD nebo možnost duálního úložiště. ENVY 32 AiO je první zařízení typu all-in-one, které se stalo součástí programu NVIDIA RTX Studio. RTX Studio bylo vyvinuto pro kreativní profese dneška, podporuje více než 40 nejlepších světových aplikací pro tvorbu obsahu a design a nabízí ray tracing akcelerovaný pomocí RTX a nástroje využívající AI, které v reálném čase urychlují časově náročné úlohy a úpravy videa ve vysokém rozlišení.
 • Zvuk: Novinka díky funkci Advanced Audio Stream nepotřebuje žádné další reproduktory. Vestavěné přední výškové reproduktory a subwoofer, vyladěné společností Bang & Olufsen, umožní vychutnat si při úpravách a přehrávání audio obsahu vynikající zvuk přímo ze zdroje.
 • Design: Od krásného bezrámečkového skleněného displeje usazeného na pevném hliníkovém stojanu přes matný povrch Nightfall Black zvýrazněný žilkováním dřeva Dark Ash až po akustickou tkaninu se žíhaným vzorem – ENVY 32 AiO nabízí promyšlené designové prvky, které v souhrnu vytvářejí prvotřídní vzhled. Díky snadnému přístupu k portům, podpoře bezdrátového nabíjení a klávesnici pro více zařízení, kterou můžete pouhým stiskem tlačítka přepínat z jednoho zařízení na druhé, má uživatel na dosah ruky vše, co potřebujete.

HP Elite Dragonfly

 • Bezpečné připojení: HP Elite Dragonfly patří mezi první konvertibilní počítače pro firemní použití s podporou sítí 5G. Elite Dragonfly je osazen procesorem Intel Core vPro 10. generace a širokými možnostmi konektivity a ochrany soukromí.
 • Diskrétní zobrazení: Technologie HP Sure View Reflect umožňuje diskrétně pracovat za různých světelných podmínek. Stiskem tlačítka na klávesnici se aktivuje režim ochrany soukromí, a okamžitě tak zabrání zvědavcům ve sledovaní informací na obrazovce.
 • Lokalizace: Elite Dragonfly disponuje funkcí inteligentní lokalizace od společnosti Tile. Snadno tak lze zjistit, kde se nachází zapomenutý nebo ztracený notebook. V případě aktivace volitelné služby Tile Premium je uživatel upozorněn, pokud zařízení někde zapomenete.
 • Udržitelnost: Součásti Elite Dragonfly jsou vyrobeny z plastového materiálu, který by jinak skončil v oceánu – z těchto recyklovaných materiálů je vyrobeno více než 82 % jeho mechanických částí.

Dokovací monitory HP E24d G4 a HP E27d G4 jsou novou kategorií inteligentních displejů, které zásluhou jediného kabelu (USB-C) sdružujícího přenos videa, dat a elektřiny až do příkonu 100 W, zefektivňují pracovní prostor. Jediným tlačítkem lze spustit displej i notebook, a to i když je víko zavřené, a přihlásit se pomocí funkce Windows Hello, která využívá integrovanou webovou kameru pro ochranu soukromí. Oddělení IT může zařízení HP spravovat na dálku odkudkoli v síti a zajistit okamžité rozšíření periferií.

Podobné články

Apple vylepšil (a zlevnil) iPAD Pro a MacBook Air

19. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Apple)
Apple, tentokrát kvůli nepříznivým okolnostem bez větší slávy, vypustil do světa inovované varianty dvou svých produktů. U tabletů iPAD Pro se zákazníci mohou těšit třeba na výkonnější čipset, lepší displej, dvojici fotoaparátů, LiDAR nebo klávesnicový kryt s trackpadem. MacBooky Air zaujmou hlavně vyšším výkonem a lepší klávesnicí. Čtěte více

Lenovo: notebooky ThinkPad T495/T495s

8. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Nové manažerské notebooky Lenovo přinášejí léty prověřenou konstrukci. Díky kompaktnímu provedení, nízké hmotnosti a 14" obrazovce jsou vhodným společníkem pro práci na cestách. Nejnovější komponenty od AMD přinášejí kromě vysokého výpočetního i grafického výkonu také podporu korporátních funkcí včetně možnosti pokročilé vzdálené správy. Čtěte více

Dynabook: notebook Satellite Pro L50-G

7. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook)
Společnost Dynabook představila nový model notebooku Satellite Pro L50-G s grafickou kartou NVIDIA GeForce MX250. Vestavěná GPU umožní uživatelům využít vyšší výkon aplikací doma, v kanceláři i na cestách. Grafická karta se 2 GB paměti GDDR5 zajišťuje plynulejší videokonference, přehrávání médií nebo úpravu fotografií a vizuálů. Čtěte více

Vylepšené portfolio ThinkPadů přináší větší výběr konfigurací

3. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Společnost Lenovo představila novinky v portfoliu produktů řady Thinkpad. Široká nabídka nových modelů z řady T, X a L přináší spojení kvalitního zpracování, designu a moderních IT řešení s chytrými funkcemi. Počítače pohánějí procesory 10. generace Intel Core vPro nebo nová generace procesorů AMD Ryzen 4000 Pro Mobile. Čtěte více