Nová generace herních úložišť WD zaujme výkonem i barvami

5. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Tři inovativní a vysoce výkonná zařízení využívající SSD jsou postavena na míru požadavkům hráčů počítačových her a rozšiřují jejich výbavu o nástroje, které vyžadují pro optimalizaci svých herních sestav.

Společnost Western Digital napomáhá hráčům počítačových her vylepšit jejich herní sestavy a počítače a adaptovat je na nové rozvíjející se platformy her nové generace. Důkazem je uvedení tří nových nastupujících produktů a ukládacích řešení v řadě WD_Black. Mezi novinkami je první NVMe SSD s technologií PCIe Gen4, dále plně bootovatelné zařízení AIC (add-in-card) Gen3 x8 a herní dokovací stanice s NVMe SSD a technologií Thunderbolt 3. Všechny novinky mají RGB podsvícení a zvyšují tím svoji atraktivitu.

Nejnovější produkty v řadě WD_Black

WD_BLACK SN850 NVMe SSD: SSD navržené pro poskytování maximálního výkonu technologie PCIe Gen4. Produkt, který je již nyní připraven na budoucí nároky, poskytne vysoké rychlosti čtení/zápisu a to až 7 000/5 300 MB/s (1TB model). Nový disk má vlastní ovladač WD_Black G2 a je optimalizovaný pro náročné hraní (není vhodný pro NAS nebo serverová prostředí). SSD využívá novou technologii vyrovnávací paměti a k vysokému výkonu se přidávají i vylepšené hodnoty hloubky fronty a umožňují jak hráčům, tak každodenním uživatelům bezproblémové startování aplikací. Začátkem příštího roku bude k dostání model s chladičem a RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu sestavy. Chladič snižuje zahřívání a zvyšuje výkon.

SSD WD_BLACK SN850 NVMe ve verzi bez chladiče bude dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB za cenu od 140 EUR.

WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card: Zařízení pro hráče, kteří chtějí dosahovat i u současné počítačové sestavy dosahovat výkonu srovnatelnými s novou generací úložišť a rozhraní. Tato plně bootovatelná, plug-and-play karta AIC je jedním z nejrychlejších řešení s technologií PCIe Gen3 x8 na trhu. Základem jsou dvě SSD v režimu RAID 0 a technologie PCIe Gen3 x8, což umožňuje dosáhnout na rychlosti načítání až 6 500 MB/s a rychlosti zápisu až 4 100 MB/s (platí pro 2TB a 4TB modely). Karta je doplněna nastavitelným RGB podsvícením (pouze Windows) pro zvýšení dojmu a výsledného efektu herní sestavy. Dále karta disponuje integrovaným chladičem, který vítězí nad zahříváním, snižuje teplotu a udržuje stabilní výkon.

Zařízení SSD WD_BLACK AN1500 NVMe Add-in-Card je dostupné v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB Ceny začínají na 272 EUR.

Dokovací stanice WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD: Kompaktní dokovací stanice poskytuje vysoký výkon s přednostmi SSD, má designový chladič a mění notebook kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3 na integrovaný herní počítač. Toto optimální řešení pro všechny hráče, kteří chtějí zefektivnit svoji herní sestavu, nabízí vysoké rychlosti pomocí technologie NVMe, více kapacity pro hry a početné porty pro periferie – vše je pak napájeno připojením jediného kabelu Thunderbolt 3. Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je doplněna nastavitelným RGB podsvícením řízeným pomocí ovládacího panelu WD_BLACK Dashboard (pouze Windows).

Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je k dostání v kapacitě 1 TB a 2 TB. Cena začíná na 491 EUR. Dostupná je i verze bez SSD disku za cenu od 299 EUR.

Štítky: 
SSD, Disky, Úložiště, Gaming, Hry, eSports, Western Digital

Podobné články

Kingston: NVMe PCIe SSD NV1

11. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Společnost Kingston zahájila prodej NVMe PCIe SSD disků NV1. Novinka je postavena na jednostranné kartě formátu M.2 a díky svým parametrům je ideální základní jednotkou pro majitele notebooků a malých počítačů, kteří chtějí začít využívat výhod NVMe SSD disků. Čtěte více

Samsung: NVMe SSD disk 980

18. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung uvedla na trh nová SSD řady 980 s rozhraním NVMe, první běžně dostupný disk tohoto výrobce bez DRAM modulu. Má vůbec nejvyšší výkon mezi současnými SSD bez DRAM a nabízí technologii NVMe širšímu spektru zákazníků. Čtěte více

David Kordík (Samsung): Zákazníci stále preferují naše kvalitní produkty

9. 3. 2021. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Pro společnost Samsung byl minulý rok v lecčem přelomový. Mimo jiné i v tom, že se stala nejvýznamnějším prodejcem monitorů jak na českém, tak i slovenském trhu. Jak se jí to v současné těžké situaci podařilo a jaký mají na tomto historickém úspěchu podíl její partneři? Ptali jsme se Davida Kordíka, head of sales and marketing ze společnosti Samsung. Čtěte více

Webinář: Představení portfolia společnosti Western Digital s Pavlem Zmitkem

24. 2. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Western Digital)
Mají pevné disky budoucnost? NVMe jako budoucnost SSD? Jaké vybrat RAID řešení pro NVMe SSD disky? Jaké jsou nejnovější produkty Western Digital v oblasti podnikových pevných disků a SSD? K čemu jsou dobré Platformy od Western Digital? Čtěte více