Nová generace herních úložišť WD zaujme výkonem i barvami

5. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Tři inovativní a vysoce výkonná zařízení využívající SSD jsou postavena na míru požadavkům hráčů počítačových her a rozšiřují jejich výbavu o nástroje, které vyžadují pro optimalizaci svých herních sestav.

Společnost Western Digital napomáhá hráčům počítačových her vylepšit jejich herní sestavy a počítače a adaptovat je na nové rozvíjející se platformy her nové generace. Důkazem je uvedení tří nových nastupujících produktů a ukládacích řešení v řadě WD_Black. Mezi novinkami je první NVMe SSD s technologií PCIe Gen4, dále plně bootovatelné zařízení AIC (add-in-card) Gen3 x8 a herní dokovací stanice s NVMe SSD a technologií Thunderbolt 3. Všechny novinky mají RGB podsvícení a zvyšují tím svoji atraktivitu.

Nejnovější produkty v řadě WD_Black

WD_BLACK SN850 NVMe SSD: SSD navržené pro poskytování maximálního výkonu technologie PCIe Gen4. Produkt, který je již nyní připraven na budoucí nároky, poskytne vysoké rychlosti čtení/zápisu a to až 7 000/5 300 MB/s (1TB model). Nový disk má vlastní ovladač WD_Black G2 a je optimalizovaný pro náročné hraní (není vhodný pro NAS nebo serverová prostředí). SSD využívá novou technologii vyrovnávací paměti a k vysokému výkonu se přidávají i vylepšené hodnoty hloubky fronty a umožňují jak hráčům, tak každodenním uživatelům bezproblémové startování aplikací. Začátkem příštího roku bude k dostání model s chladičem a RGB podsvícením pro vylepšení vzhledu sestavy. Chladič snižuje zahřívání a zvyšuje výkon.

SSD WD_BLACK SN850 NVMe ve verzi bez chladiče bude dostupné v kapacitách 500 GB, 1 TB a 2 TB za cenu od 140 EUR.

WD_BLACK AN1500 NVMe SSD Add-in-Card: Zařízení pro hráče, kteří chtějí dosahovat i u současné počítačové sestavy dosahovat výkonu srovnatelnými s novou generací úložišť a rozhraní. Tato plně bootovatelná, plug-and-play karta AIC je jedním z nejrychlejších řešení s technologií PCIe Gen3 x8 na trhu. Základem jsou dvě SSD v režimu RAID 0 a technologie PCIe Gen3 x8, což umožňuje dosáhnout na rychlosti načítání až 6 500 MB/s a rychlosti zápisu až 4 100 MB/s (platí pro 2TB a 4TB modely). Karta je doplněna nastavitelným RGB podsvícením (pouze Windows) pro zvýšení dojmu a výsledného efektu herní sestavy. Dále karta disponuje integrovaným chladičem, který vítězí nad zahříváním, snižuje teplotu a udržuje stabilní výkon.

Zařízení SSD WD_BLACK AN1500 NVMe Add-in-Card je dostupné v kapacitách 1 TB, 2 TB a 4 TB Ceny začínají na 272 EUR.

Dokovací stanice WD_BLACK D50 Game Dock NVMe SSD: Kompaktní dokovací stanice poskytuje vysoký výkon s přednostmi SSD, má designový chladič a mění notebook kompatibilní s rozhraním Thunderbolt 3 na integrovaný herní počítač. Toto optimální řešení pro všechny hráče, kteří chtějí zefektivnit svoji herní sestavu, nabízí vysoké rychlosti pomocí technologie NVMe, více kapacity pro hry a početné porty pro periferie – vše je pak napájeno připojením jediného kabelu Thunderbolt 3. Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je doplněna nastavitelným RGB podsvícením řízeným pomocí ovládacího panelu WD_BLACK Dashboard (pouze Windows).

Dokovací stanice SSD WD_BLACK D50 Game Dock NVMe je k dostání v kapacitě 1 TB a 2 TB. Cena začíná na 491 EUR. Dostupná je i verze bez SSD disku za cenu od 299 EUR.

Štítky: 
SSD, Disky, Úložiště, Gaming, Hry, eSports, Western Digital

Podobné články

Verbatim uvedl na trh novou herní značku

16. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
SureFire je nová gamingová značka, vlastněná společností Verbatim, která je speciálně navržena pro milovníky her na PC a konzolích. Prvními představenými produkty jsou disky SureFire Gaming HDD GX3 a Gaming SSD SureFire GX3. Do konce roku plánujeme značka uvést na trh více než 20 dalších produktů. Čtěte více

ADATA: externí SSD SE770G s RGB

6. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adata)
Společnost ADATA představila externí SSD SE770G RGB. Výkonný a odvážný model je vybaven připojením USB-C 3.2 Gen 2 a nabízí rychlosti až 1 000 Mb/s při čtení dat a 800 Mb/s při jejich zápisu. Od podobných produktů jej odlišuje prostorný panel s RGB osvětlení. Čtěte více

Western Digital: externí SSD SanDisk Extreme

1. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Společnost Western Digital uvedla na trh dva nové externí SSD disky řady SanDisk, které nabízejí téměř dvojnásobné přenosové rychlosti oproti předchozí generaci. Disky byly navrženy na míru tak, aby držely krok s aktuálními požadavky na digitální obsah ve vysokém rozlišení. Čtěte více

Samsung: SSD modul 980 PRO

3. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung představila svůj první SSD paměťový modul třídy PCIe 4.0 NVMe s názvem Samsung SSD 980 PRO. Novinka je vhodná pro profesionální zákazníky a uživatele toužící po maximálním výkonu špičkových počítačů, pracovních stanic nebo herních konzolí. Čtěte více