Nová generace bran Innovaphone IPXX11 přichází

10. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Annex Net)
Nová generace VoIP bran innovaphone IPXX11 přináší díky větší operační paměti a modernějšímu procesoru vyšší výkon. V kombinaci se softwarem ušitým na míru speciálně pro tento hardware pak spolehlivě a rychle řeší veškeré požadavky moderních pracovišť.

Brány innovaphone slouží jako rozhrání do jiných sítí a zároveň poskytují hardwarovou platformu pro telefonní systém innovaphone PBX VoIP a pro unified communication. Brány lze také používat jako Session Border Controller (SBC) a reverzní  proxy v kombinaci s dalšími vlastnostmi anebo jako jednoúčelové zařízení. Použitý hardware spolu s efektivně fungujícím softwarem poskytují dostatek výkonu i pro paralelní řešení úkolů ústředny PBX a unified communication.

Všechny brány této řady jsou vybaveny interním slotem pro SSD. Výpočetní výkon bran je nastaven tak, aby současně zvládal i provoz linuxové aplikační platformy – proto zde nejsou prakticky žádná omezení v počtu ani rozsahu dalších možných používaných aplikací. Kromě běžně používaných kodeků podporují brány i kodek Opus, který přenáší hlas úzkopásmově a přitom v HD kvalitě. Hodí se tedy například pro audio a video konference v prostředí VoIP.

Specifikace jednotlivých modelů naleznete zde.

Štítky: 
VoIP, Annex NET, Innovaphone

Podobné články

Joyce distributorem produktů Snom

16. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Joyce)
Česká společnost Joyce a německá společnost Snom, obě specializující se na IP komunikace, zahájily vzájemnou spolupráci: firma Joyce ČR se stala autorizovaným distributorem VoIP produktů značky Snom pro Českou republiku a Slovensko. Čtěte více

Yeastar: ústředna Smart PBX N024

24. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Joyce)
Společnost Joyce uvedla na trh ústřednu Yeastar Smart PBX N024 vhodnou pro zákazníky, kteří přecházejí na VoIP, ale zároveň vyžadují zachování vnitřních rozvodů a analogových telefonů. Zařízení kombinuje analogovou a VoIP technologii, a je tak moderní alternativou ke starším typům ústředen, které již svými vlastnostmi nedostačují. Čtěte více