Ness rozšířil své služby o dokumentová řešení Xpertdoc

7. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ness Czech)
Český systémový integrátor Ness Czech uzavřel partnerství s poskytovatelem řešení pro generování a automatizaci dokumentů Xpertdoc. Firma Xpertdoc se soustředí na to, aby umožnil organizacím digitální transformaci procesů zaměřených na tvorbu dokumentů a usnadnil práci uživatelům.

Řešení Xpertdoc zjednodušují, optimalizují, zrychlují a automatizují vytváření dokumentů, jejich generování, správu, doručování, ukládání nebo elektronické podepisování. Všechny tyto procesy lze přitom snadno řídit pomocí přednastavených pravidel a parametrů.

„Řešení Xpertdoc pomáhají získávat obchodně využitelná data z různých zdrojů, například ze systémů CRM pro správu personalizované komunikace se zákazníky. Xpertdoc má silnou pozici u zákazníků, kteří využívají služby Salesforce a Microsoft Dynamics/Dynamics 365. Zde hraje významnou roli také Ness Czech, když jako konzultační firma pomáhá tato řešení implementovat,“ přiblížil Ondřej Axmann, Vice President pro finanční sektor ve společnosti Ness Czech.

Xpertdoc nabízí svá řešení pro firmy působící ve všech odvětvích podnikání, od výroby po finanční sektor, k zákazníkům patří malé i velké mezinárodní společnosti, neziskový sektor i státní správa. Ústředí společnosti sídlící v Kanadě má zákazníky po celém světě. Jsou mezi nimi například Metro Bank, Otis, Paccar, Husky, Standard & Poor's a stovky dalších.

Oproti konkurenci podporují řešení Xpertdoc možnost práce s více jazyky v jedné šabloně dokumentu, konfiguraci komplexních obchodních pravidel, integraci dat a obrázků z více entit v CRM systému i z externích zdrojů jako jsou SharePoint a FTP. Řešení dokáží generovat komplexní grafy a čárové kódy, vyžadují minimální IT podporu a jejich používání je velmi snadné.

Xpertdoc si zvolil Ness jako vůbec prvního dodavatele v ČR a SR. „Hledali jsme spolehlivého partnera se solidním renomé, čemuž odpovídala volba Ness Czech, významné poradenské firmy v oblasti informačních technologií v regionu. Xpertdoc a Ness Czech budou společně zákazníkům pomáhat dosáhnout digitální transformace,“ uvedl Anthony Mansour, Business Development Partner ve společnosti Xpertdoc.

Podobné články

Epson rozšiřuje nabídku služeb pro vzdálenou správu tisku a servis

18. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnosti Epson a MPS Monitor vytvořily platformu „one-stop-shop“ pro distribuční partnery a obchodníky s tiskovými zařízeními, která propojuje systémy pro tisk a správu flotil s řešením vzdálených služeb (ERS) společnosti Epson. Čtěte více

Novinky pro firmy od Canonu: Jednoduchý cloud a nové předplatné

8. 12. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Canon)
S tím, jak firmy stále více digitalizují, se čím dál akutnějšími stávají požadavky na jednoduché, ale přitom komplexní a bezpečné cloudové řešení pro správu dokumentů. O aktuální nabídce společnosti Canon, která je v tomto směru v čele vývoje, jsme se bavili s product business developerem Alešem Dvorákem. Čtěte více

Marcel Divín: Tiskárny Epson dělají to, co mají

7. 11. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing a Epson)
Jak se společnosti Epson daří držet krok v éře digitalizace? Čím výrobce pomáhá zákazníkům optimalizovat náklady na tisk a jak podporuje partnery? Které novinky v oblasti podnikového tisku by vám neměly uniknout? To nám řekl Marcel Divín, Branch Office Manager ve společnosti Epson Europe CZ&SK. Čtěte více

Společnosti Epson a MyQ představily řešení pro ekologicky šetrnější digitální pracoviště

15. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Kombinace patentované technologie Heat-Free společnosti Epson a pokročilých funkcí správy tisku a digitalizace MyQ X představuje efektivní řešení pro organizace, které chtějí minimalizovat svou ekologickou stopu a zároveň zefektivnit práci s dokumenty. Čtěte více