Navitel a Prestigio uzavřeli partnerství

21. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Prestigio, Navitel)
Navitel a Prestigio oznámili, že se rozhodli uzavřít obchodní partnerství. Výsledkem je podpora mapových podkladů Navitel Navigator na mobilních telefonech Prestigio.

„Díky naší úspěšné spolupráci s Navitel, která trvá od roku 2008, získalo Prestigio od roku 2009 vedoucí pozici na ruském trhu GPS navigací s podílem 28 % (dle dat GFK za prosinec 2012),” prohlásil Jurij Antoškin, výkonný ředitel firmy Prestigio.

„Spolupráce s Prestigiem nás velice nadchla. Příznivě hodnotíme kvalitu produktů této značky, její zkušenosti s distribucí a neustálé aktualizace nabídek pro uživatele,” komentoval Daniel Žarikov, obchodní ředitel firmy Navitel. „Když jsme se rozhodovali, kam pokračovat ve vývoji produktů Navitel pro mobilní telefony, naše volba padla okamžitě na Prestigio,” dodal Žarikov.

Podle dohody obou značek bude na tabletech s podporou GPS a smartphonech Prestigio předinstalován kvalitní mapový software Navitel. Stávající majitelé telefonů Prestigio s OS Android 4.0 či novějším dostanou upozornění, že si mohou stáhnout aplikace Navitel -Prestigio se všemi přednastavenými službami.

V rámci speciální zaváděcí nabídky si budou moci majitelé telefonů Prestigio, kteří si nainstalují mobilní aplikaci Navitel, vyzkoušet navigaci zdarma na 90 dní od data aktivace, a to bez limitu počtu nebo velikosti instalovaných karet. Po uplynutí 90denní lhůty je nutné si pro další využívání software zakoupit licenci požadované mapy přímo prostřednictvím aplikace.

V prvním čtvrtletí roku 2013 zpřístupní Prestigio aplikaci Prestigio - Navitel uživatelům ve všech zemích, kde působí.

V současné době obsahuje aplikace mapové podklady pro Rusko, Ukrajinu, Bělorusko, Albánii, Argentinu, Belize, Bosnu a Hercegovinu, Bulharsko, Kanadu, Chile, Guatemalu, Hondúras, Řecko, Kazachstán, Kyrgyzstán, Costa Ricu, Lotyšsko, Litvu, Makedonii, Mexiko, Moldávii, Nicaraguu, Novou Kaledonii, Panamu, Polsko, Rumunsko, Srbsko, Slovensko, Turecko, Finsko, Chorvatsko, Černou Horu, Českou republiku a Estonsko.

Během prvních tří měsíců roku 2013 plánuje společnost přidat podporu map Navitel i pro velké státy západní Evropy.

Hlavní funkce mobilní aplikace:

• Navitel. Traffic – bezplatné informace o dopravních zácpách na silnicích.
• Routes – flexibilní plánovací algoritmus, který dovolí uživatelům nastavit trasu podle svých preferencí.
• SpeedCam – upozornění pro řidiče na blížící se nebezpečné části komunikace.
• Navitel.SMS – bezplatná služba pro zasílání textových zpráv se souřadnicemi vaší polohy.
• Navitel.Sobytiya – bezplatná služba, díky níž si mohou uživatelé prohlížet mapu s poznámkami o nejrůznějších událostech od ostatních řidičů.
• Dynamic POI - informace o aktuálních cenách pohonných hmot, programy kin, detaily o blízkých restauracích a kavárnách a mnohem více.
• Navitel.Druzya – interaktivní služba, díky níž můžete sledovat polohu svých přátel v reálném čase, posílat jim vzkazy nebo poradit směr jízdy.

Prestigio nenabízí trhu pouze moderní a stylové přístroje, ale zároveň softwarová řešení pro své výrobky, které svým majitelům přinášejí zábavu, pohodlí a pocit bezpečí. Doufáme proto, že naše partnerství bude pokračovat a že se aplikacebude i nadále vyvíjet,” dodal Yuri Antoškin.

Štítky: