Nakupujte, sbírejte body a vyhrajte se společností Eaton

1. 11. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Eaton)
Eaton vyhlásil soutěž s názvem Dotkněte se svých výher. Každý, kdo nakoupí u autorizovaných distributorů společnosti, může vyhrát smartphone nebo další hodnotné ceny.

Pokud již nejste, potom se zaregistrujte a vytvořte osobní účet na www.eaton-soutez.cz a začněte sbírat body za nakoupené produkty značky Eaton. Program probíhá od 22. října do 16. prosince 2012, v České republice.

Výběr dárků za body

Chybí vám klasická klávesnice při psaní na tabletu? Bluetooth klávesnice umožní pohodlnější psaní na klávesnici v plné velikosti, což je daleko pohodlnější, než psaní na softwarové klávesnici na dotykové obrazovce. Vzhledem ke kompaktním rozměrům se snadno vejde do tašky a toto z ní dělá perfektního mobilního společníka. Díky bezdrátové technologii Bluetooth není třeba se starat o kabely či jiné bezdrátové adaptéry.

Účinná ochrana proti výbojům, Protection Box je konstruován tak, aby filtroval napájení citlivých zařízení a chránil je proti přepětí, interferenci a nepřímým účinkům atmosférických výbojů. Účinná ochrana Protection Box je založena na moderní konstrukci přepěťové ochrany podle normy IEC 61643-1.

Vychytávka na zimu. Na procházce nebo přímo na sjezdovce se nyní nabízí možnost poslouchat hudbu, nezamotat se do kabelů a uši mít v teploučku. Repročepice má zabudované repoduktory, které je možné vyjmout, aby ji bylo možné vyprat (pouze ručně). Z čepice vede pouze jeden kablík s 3.5 mm jack konektorem, aby šla pohodlně zapojit k jakémukoli osobnímu přehrávači. Repročepice tak může přehrávat hudbu z iPhonu, iPodu, některých mobilních telefonů a všech MP3 přehrávačů.

Rukavice na dotykový displej s elektricky vodivým materiálem na konečcích třech prstů, které zahřejí, ale především umožní ovládat dotykový displej telefonu či jiného přístroje.

Navíc dojde každý týden k vylosování jednoho výherce iPhone 5 nebo Samsung Galaxy SIII, dle výběru výherce.

Štítky: 

Podobné články

Eaton Ellipse PRO

Eaton: záložní zdroj Ellipse PRO

18. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Eaton)
Eaton uvedl na trh energeticky úsporné záložní zdroje Ellipse PRO. Tato řada byla vyvinuta speciálně pro ochranu pracovních stanic a serverů v energeticky a datově náročných aplikacích. Je vybavena funkcí EcoControl pro ovládání výstupních zásuvek, díky které dokáže ušetřit až 20 % energie. Čtěte více
Eaton UPS 5P

Eaton: UPS 5P

29. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton Elektrotechnika uvedla na trh záložní zdroj napájení UPS 5P. Tato interaktivní UPS pracuje s až 98% energetickou účinností a hodí se pro napájení serverů, síťových přepínačů, routerů a datových úložišť v oblasti IT a v prostředích malých datových center s příkonem do 1 550 VA. Pomocí intuitivního grafického displeje umožňuje jednoduchou a efektivní správu energetické spotřeby. Čtěte více

Eaton umožní vzdálené ovládání domácí elektrotechniky

27. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Aplikace Smart Home xComfort umožňuje kompletní ovládání elektroinstalace v domácnosti skrze smartphone či tablet. Aplikace monitoruje spotřebu energií a disponuje řadou bezpečnostních funkcí. Čtěte více

Eaton má nové webové stránky servisních služeb

18. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Eaton)
Eaton rozšířil v těchto dnech své webové stránky o novou microsite. Ta obsahuje nabídku servisních služeb v oblasti poradenství, plánování a realizace projektů. Konkrétně se jedná o analýzy rizik úrazu elektrickým proudem (Arc Flash Analysis) nebo o prediktivní diagnostiku. Zřízením microsite Eaton vychází vstříc všem profesionálům v oblasti průmyslu, stavebnictví a rozvodu energií, kteří požadují kvalitní a dobře dostupné služby. Čtěte více