Multifunkce od Xeroxu lze rozšiřovat novými aplikacemi

22. 3. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Do multifunkcí Xerox s platformou ConnectKey lze nově instalovat doplňkové aplikace. Podobně jako u chytrých telefonů nebo tabletů lze rozšiřovat schopnosti multifunkcí o nové funkce, například o automatický překlad nebo přístup do cloudových úložišť.

Možností spouštět doplňkové aplikace v současné chvíli disponuje 14 zařízení z řady i-Series. Kromě předinstalovaných aplikací lze z katalogu stahovat i aplikace zcela nové (mohou být i vyvinuty na míru).

Představte si multifunkční tiskárnu, která dokáže přeložit dokument do více než 35 jazyků, přizpůsobí se konkrétním potřebám zákazníka i podnikání dané firmy,“ řekl Ondřej Vltavský, produktový manažer společnosti Xerox. „Multifunkční tiskárny z řady i-Series s technologií ConnectKey tyto i mnohé další služby poskytují. To umožňuje firmám tiskárny využívat i nad rámec tisku, skenování, faxování a kopírování a dává našim obchodním partnerům potřebné nástroje k získání nových zdrojů příjmů.“

Rozšířené funkce multifunkčních tiskáren

  • Nová překladatelská aplikace Xerox Easy Translation Service přeloží skenované dokumenty do více než 35 jazyků.
  • Xerox App Studio 3.0 umožňuje přizpůsobit si multifukční tiskárnu na míru svým potřebám pomocí jednoduchých šablon, které změní a upraví uživatelské rozhraní pro synchronizaci obchodních procesů. Pro sofistikovanější úpravy lze využít Personalized Application Builder (PAB) program, jenž uživatele propojí s jejich partnery a vytvoří pro ně jedinečné aplikace, které budou přesně odpovídat požadavkům jejich pracovního postupu.

Tisk z mobilního telefonu

Dle výzkumu společnosti IDC 40 % uživatelů smartphonů a 35 % uživatelů tabletů neví, jak tisknout ze svých zařízení. Díky jednoduchému přístupu k digitálnímu obsahu prostřednictvím mobilních zařízení je však zřejmé, že mobilní tisk čeká v příštích dvou letech dramatický vzestup. Multifunkční tiskárny z řady i-Series s technologií ConnectKey nabízejí nástroje pro tisk z mobilních zařízení prostřednictvím předinstalovaných aplikací přímo v uživatelském rozhraní.

  • S aplikací @PrintByXerox App lze tisknout dokumenty z mobilních zařízení pomocí emailové adresy.
  • QR kód aplikace umožňuje propojit multifunkční tiskárnu se snímkem QR kódu z mobilního telefonu nebo tabletu a tisknout a skenovat dokumenty.

Snadnější přístup ke cloudovým službám prostřednictvím aplikací

Galerie aplikací Xerox App Gallery je přednastavena přímo v uživatelském rozhraní tak, aby uživatelům umožnila přístup k řadě aplikací od společnosti Xerox i jejích partnerů.

Mobilní aplikace Mobile Link App, která je k dispozici pro iOS i Android, umožňuje propojit mobilní zařízení s multifunkční tiskárnou Xerox. S její pomocí lze na dálku posílat dokumenty na fax, email a na cloudová úložiště, jako jsou Box, Dropbox a Google Drive. Nová funkce zároveň umožňuje upravovat fotografie dokumentů vyfocené mobilním zařízením tak, aby je pracovníci mohli rovnou odeslat na příslušná oddělení.

Vyšší bezpečnost

Technologie Xerox ConnectKey poskytuje i ochranu před vnitřními i vnějšími hrozbami. Ochranu před únikem informací zajistí řada funkcí včetně zabezpečeného tisku, skenování, šifrování nebo mazání tiskových úloh při zapnutí zařízení.

Štítky: 

Podobné články

Epson na Partnerském dni představil novinky z oblasti tisku i projekční techniky

21. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson uspořádala v prostorách hotelu Courtyard by Mariott Brno setkání pro své obchodní partnery. Akce byla zaměřena především na představení nových modelů byznys tiskáren, ale zástupci Epsonu postupně prezentovali také důležité novinky v dalších oblastech tiskových i projekčních řešení. Čtěte více

Marcel Divín (Epson): Stále vidíme obrovský prostor pro další růst

15. 9. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson Europe CZ & SK, shrnul, jak se Epsonu dařilo v posledních měsících, prozradil, jak pandemie ovlivnila zákaznické preference, ale také co společnost chystá na podzimní sezonu, a došlo i na otázky týkající se ekologie. Čtěte více

Canon rozšířil nabídku barevných A3 multifunkcí pro smíšená pracovní prostředí

14. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila dvě nové řady multifunkčních tiskových zařízení – imageRUNNER C3226i a imageRUNNER ADVANCE DX C3800, která byla navržena pro efektivní a bezpečné hybridní pracovní prostředí. Tyto nejnovější přírůstky dále rozšiřují a doplňují portfolio kancelářských barevných multifunkcí formátu A3 v nabídce společnosti Canon, které tak nabízí řešení vhodná pro nejrůznější typy zákazníků. Čtěte více

Peter Halmo (Xerox): Naše nabídka vždy reaguje na aktuální dění

25. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Xerox)
Xerox vyrostl na tisku a kopírování. Již dlouho však expanduje i do řady dalších odvětví včetně 3D tisku, umělé inteligence, rozšířené reality nebo třeba IoT. Na otázky o aktuálním dění ve společnosti a jejím směřování v blízké budoucnosti nám odpovídal generální ředitel pro ČR a SR Peter Halmo. Čtěte více