MIO má nové webové stránky Mio Advantage

15. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Advantage nabízejí uživatelům efektivnější přístup k personalizovaným informacím podpory produktů a aktuálním novinkám.

Společnost Mio oznámila spuštění stránek Mio Advantage pro své uživatele, což představuje další zásadní krok v neustálém zlepšování zákaznických služeb dle firemní politiky. Internetové stránky, na nichž se lze snadno zaregistrovat, nabízejí členům efektivnější přístup k personalizovaným informacím podpory produktů a aktuálním novinkám.

Uživatelé GPS navigací jsou v oblasti podpory produktů stále více odkázáni na internetové stránky výrobců, ale jejich struktura není vždy tak srozumitelná, jak by měla být. Na základě znalostí chování spotřebitelů dnes společnost Mio spouští pro uživatele svých navigací internetové stránky Mio Advantage. Nově navržené internetové stránky Mio Advantage poskytují registrovaným uživatelům následující vylepšené funkce a výhody:
• Skvělý nový vzhled – Díky báječnému novému designu jsou internetové stránky Mio Advantage mnohem interaktivnější a jejich používání je jednodušší.
• Personalizovaná podpora produktů – Jakmile se uživatel přihlásí na svůj účet, personalizované internetové stránky mu zobrazí podporu produktů a FAQ, jež se týkají pouze těch produktů, které uživatelé vlastní. Nemusí se tedy prokousávat sáhodlouhým seznamem irelevantních produktů. Díky tomu si rovněž snadno aktualizuje mapy – stačí jedno kliknutí a stáhne si aktuální mapu.
• Podpora služeb – Internetové stránky sledují opravy navigací a uživatel tak má přehled o stavu své opravy opravy.
• Lokalizovaný obsah – Registrovaní uživatelé dostanou speciální nabídky, možnost zúčastnit se propagačních akcí a mnoho dalšího; to vše omezené pouze na jejich region.
• Registrace na jednu stránku – Uživatelé si mohou své produkty rychle a jednoduše zaregistrovat v registračním procesu, který obnáší pouze jednu jedinou stránku.
• Aktuální zprávy – Poslední bulletiny a příspěvky z blogů a dostanou zaregistrovaní uživatelé přímo do své emailové schránky.

Tyto skvělé nové stránky najdete zde.