Mateřská škola Revoluční zpestřila výuku MagicBoxem s projektorem Epson

1. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
MagicBox je interaktivní vzdělávací zařízení pro školky, školy a rehabilitační centra, které od roku 2013 pomáhá dětem s učením i rozvojem motoriky. Od svého vzniku prošel MagicBox postupným vývojem a jeho poslední verze využívá projektor Epson EB-585Wi.
Roman Vejražka, business account manager v Epsonu

Projektor Epson EB-585Wi umožňuje promítání i za ostrého denního světla, zlepšil kvalitu promítaného obrazu a zpříjemnil použití per.

„Cílem bylo přinést předškolnímu vzdělávání řešení 21. století, které by dětem umožnilo hrát si a učit se v jejich přirozeném prostředí. Děti při tom využívají výukové programy, které jim pomáhají získat základní znalosti, jako jsou názvy barev, zvířat a věcí kolem nich, a naučí se i pokročilejším dovednostem, jako je počítání či psaní číslic a písmen,“ uvedl Jaroslav Veselý, jednatel společnosti Projektmedia, která za řešením MagicBox stojí.

V České republice a v zahraničí se již používá více než 400 kusů zařízení MagicBox, které pomáhají dětem ve výuce. Od svého uvedení na trh prošel MagicBox postupným zdokonalováním, a to díky spolupráci s učiteli, psychology a také samotnými dětmi. „K velkému vylepšení došlo ve chvíli, kdy byl do přístroje zaveden projektor Epson. Ten pomohl zdokonalit některé z klíčových vlastností produktu, které jsou rovněž důležitými faktory pro spokojenost zákazníka. Patří mezi ně citlivost na světlo, ostrý obraz s příjemnými barvami a samozřejmě také radost dětí, které ho využívají,“ řekla Ilona Babková,ředitelka marketingu a obchodu.

MagicBox se zabudovaným projektorem Epson si nově, jako první žáci mateřské školky v Praze, zkouší děti z mateřské školy v Revoluční. Jaromíra Pavlíčková, ředitelka MŠ Revoluční, uvedla: „MagicBox se zabudovaným projektorem Epson přináší našim dětem radost, bez obtíží jej ovládají i mladší děti, pro které je jednoduší orientace v horizontální poloze. Děti si s ním mohou hrát i při ostrém slunci, které dopadá do třídy a pedagogové oceňují jeho jednoduché ovládání, přesnost a spolehlivost.“ MagicBox a tato forma učení vedou k viditelnému zlepšení také v oblasti vzdělávání dětí s poruchami chování, dětí ze středisek výchovné péče a dětí s lehkými psychickými poruchami.

Roman Vejražka, business account manager pro projektory společnosti Epson k tomu uvedl: Projektor EB-585Wi nabízí veškeré výhody technologie Epson 3LCD, která zajišťuje vysokou kvalitu snímků, reálný a zcela přirozený obraz i za denního světla. Tato technologie rovněž eliminuje barevné záblesky a duhový efekt, čímž zabraňuje předčasné únavě, která je u dětí nežádoucí.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

NEC: projektor P605UL

11. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: NEC)
Společnost NEC Display Solutions Europe uvedla na trh téměř bezhlučný laserový projektor, který poskytuje kvalitní vizuální zážitek. Model NEC P605UL s rozlišením WUXGA přináší vysoký výkon a produktivitu na mítinky bez rušení hlukem z provozu projektoru s téměř bezúdržbovým provozem. Čtěte více

Epson: projektor EF-100W/B

4. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
První přenosný laserový projektor společnosti Epson byl navržen tak, aby byl co nejflexibilnější pro domácí uživatele, jak z hlediska použitelnosti, tak z hlediska provedení. Model EF-100W/B je nejmenší laserový projektor společnosti Epson, jehož nejdelší strana měří pouhých 23 cm. Čtěte více

Canon: projektor 4K6021Z

6. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon uvedla na trh laserový projektor XEED 4K6021Z s vysokým jasem a nativním rozlišením 4K, který navazuje na úspěšný model XEED 4K5020Z. Nový model projektoru je dalším přírůstkem do široké nabídky 4K řešení společnosti Canon. Přístroj vybavený dvěma rozhraními Display Port podporuje kreativní instalace a zjednodušuje zapojení do stávající audiovizuální infrastruktury. Kvůli úspoře provozních nákladů do 4K projekce je model 4K6021Z koncipovaný jako hospodárný a nízkoúdržbový. Čtěte více

Červnový Reseller Magazine je tu!

6. 6. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Poslední vydání prvního pololetí 2019 je tady a je nabité nejrůznějšími články víc než kdy dříve. Léto už je skoro tady a tak jsme si pro vás připravili hned několik tematických okruhů, u nichž si můžete dle libosti doplnit své aktuální vědomosti. Mezi hlavní témata červnového čísla tak patří projektory všeho druhu, esport a gaming obecně nebo blockchain a s ním neodmyslitelně spjaté kryptoměny. Čtěte více