Mateřská škola Revoluční zpestřila výuku MagicBoxem s projektorem Epson

1. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
MagicBox je interaktivní vzdělávací zařízení pro školky, školy a rehabilitační centra, které od roku 2013 pomáhá dětem s učením i rozvojem motoriky. Od svého vzniku prošel MagicBox postupným vývojem a jeho poslední verze využívá projektor Epson EB-585Wi.
Roman Vejražka, business account manager v Epsonu

Projektor Epson EB-585Wi umožňuje promítání i za ostrého denního světla, zlepšil kvalitu promítaného obrazu a zpříjemnil použití per.

„Cílem bylo přinést předškolnímu vzdělávání řešení 21. století, které by dětem umožnilo hrát si a učit se v jejich přirozeném prostředí. Děti při tom využívají výukové programy, které jim pomáhají získat základní znalosti, jako jsou názvy barev, zvířat a věcí kolem nich, a naučí se i pokročilejším dovednostem, jako je počítání či psaní číslic a písmen,“ uvedl Jaroslav Veselý, jednatel společnosti Projektmedia, která za řešením MagicBox stojí.

V České republice a v zahraničí se již používá více než 400 kusů zařízení MagicBox, které pomáhají dětem ve výuce. Od svého uvedení na trh prošel MagicBox postupným zdokonalováním, a to díky spolupráci s učiteli, psychology a také samotnými dětmi. „K velkému vylepšení došlo ve chvíli, kdy byl do přístroje zaveden projektor Epson. Ten pomohl zdokonalit některé z klíčových vlastností produktu, které jsou rovněž důležitými faktory pro spokojenost zákazníka. Patří mezi ně citlivost na světlo, ostrý obraz s příjemnými barvami a samozřejmě také radost dětí, které ho využívají,“ řekla Ilona Babková,ředitelka marketingu a obchodu.

MagicBox se zabudovaným projektorem Epson si nově, jako první žáci mateřské školky v Praze, zkouší děti z mateřské školy v Revoluční. Jaromíra Pavlíčková, ředitelka MŠ Revoluční, uvedla: „MagicBox se zabudovaným projektorem Epson přináší našim dětem radost, bez obtíží jej ovládají i mladší děti, pro které je jednoduší orientace v horizontální poloze. Děti si s ním mohou hrát i při ostrém slunci, které dopadá do třídy a pedagogové oceňují jeho jednoduché ovládání, přesnost a spolehlivost.“ MagicBox a tato forma učení vedou k viditelnému zlepšení také v oblasti vzdělávání dětí s poruchami chování, dětí ze středisek výchovné péče a dětí s lehkými psychickými poruchami.

Roman Vejražka, business account manager pro projektory společnosti Epson k tomu uvedl: Projektor EB-585Wi nabízí veškeré výhody technologie Epson 3LCD, která zajišťuje vysokou kvalitu snímků, reálný a zcela přirozený obraz i za denního světla. Tato technologie rovněž eliminuje barevné záblesky a duhový efekt, čímž zabraňuje předčasné únavě, která je u dětí nežádoucí.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Panasonic představil ucelenou nabídku 4K projektorů a displejů

3. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic představila nové projektory a displeje, díky kterým nabídne ucelenou řadu 4K zobrazovacích řešení, která uspokojí rostoucí poptávku po strhujícím diváckém zážitku. Díky novým jednočipovým DLP projektorům s rozlišením 4K a výkonem až 50 000 lumenů a interaktivním displejům s úhlopříčkou až 98 palců může Panasonic nabídnout řešení takřka pro jakékoli prostředí napříč odvětvími. Čtěte více

Projektory na doma

25. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S projektory se v posledních letech již zdaleka nesetkáváme jenom na firemních prezentacích, ale staly se i běžnou součástí našich domovů. Díky jejich rostoucím schopnostem, zmenšujícím se rozměrům a klesajícím cenám jsou dnes oblíbenou alternativou k televizorům, které často buď doplnily, nebo dokonce úplně vytlačily. Čtěte více

Epson představil bezdrátové prezentační systémy kladoucí důraz na maximální jednoduchost

13. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Modely ELPWP10 a ELPWP20 umožňují uživatelům rychle a snadno připojit systémy a jedním kliknutím začít spolupracovat mezi jakýmkoli zařízením a projekční plochou. Čtěte více
Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson CZ & SK

Marcel Divín (Epson): Chceme růst

7. 4. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Minulý rok došlo k řadě zásadních změn ve fungování naší společnosti, pracovních návyků a způsobu, kterým komunikujeme. Jak se tyto změny promítly v segmentu tisku? Jak se s nimi vyrovnal jeden z nejvýznamnějších výrobců tiskáren? Mohou dnes reselleři najít v segmentu tisku nějaké obchodní příležitosti? Na to vše nám poskytl odpověď jeden z nejpovolanějších – Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson CZ & SK. Čtěte více