Mateřská škola Revoluční zpestřila výuku MagicBoxem s projektorem Epson

1. 4. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
MagicBox je interaktivní vzdělávací zařízení pro školky, školy a rehabilitační centra, které od roku 2013 pomáhá dětem s učením i rozvojem motoriky. Od svého vzniku prošel MagicBox postupným vývojem a jeho poslední verze využívá projektor Epson EB-585Wi.
Roman Vejražka, business account manager v Epsonu

Projektor Epson EB-585Wi umožňuje promítání i za ostrého denního světla, zlepšil kvalitu promítaného obrazu a zpříjemnil použití per.

„Cílem bylo přinést předškolnímu vzdělávání řešení 21. století, které by dětem umožnilo hrát si a učit se v jejich přirozeném prostředí. Děti při tom využívají výukové programy, které jim pomáhají získat základní znalosti, jako jsou názvy barev, zvířat a věcí kolem nich, a naučí se i pokročilejším dovednostem, jako je počítání či psaní číslic a písmen,“ uvedl Jaroslav Veselý, jednatel společnosti Projektmedia, která za řešením MagicBox stojí.

V České republice a v zahraničí se již používá více než 400 kusů zařízení MagicBox, které pomáhají dětem ve výuce. Od svého uvedení na trh prošel MagicBox postupným zdokonalováním, a to díky spolupráci s učiteli, psychology a také samotnými dětmi. „K velkému vylepšení došlo ve chvíli, kdy byl do přístroje zaveden projektor Epson. Ten pomohl zdokonalit některé z klíčových vlastností produktu, které jsou rovněž důležitými faktory pro spokojenost zákazníka. Patří mezi ně citlivost na světlo, ostrý obraz s příjemnými barvami a samozřejmě také radost dětí, které ho využívají,“ řekla Ilona Babková,ředitelka marketingu a obchodu.

MagicBox se zabudovaným projektorem Epson si nově, jako první žáci mateřské školky v Praze, zkouší děti z mateřské školy v Revoluční. Jaromíra Pavlíčková, ředitelka MŠ Revoluční, uvedla: „MagicBox se zabudovaným projektorem Epson přináší našim dětem radost, bez obtíží jej ovládají i mladší děti, pro které je jednoduší orientace v horizontální poloze. Děti si s ním mohou hrát i při ostrém slunci, které dopadá do třídy a pedagogové oceňují jeho jednoduché ovládání, přesnost a spolehlivost.“ MagicBox a tato forma učení vedou k viditelnému zlepšení také v oblasti vzdělávání dětí s poruchami chování, dětí ze středisek výchovné péče a dětí s lehkými psychickými poruchami.

Roman Vejražka, business account manager pro projektory společnosti Epson k tomu uvedl: Projektor EB-585Wi nabízí veškeré výhody technologie Epson 3LCD, která zajišťuje vysokou kvalitu snímků, reálný a zcela přirozený obraz i za denního světla. Tato technologie rovněž eliminuje barevné záblesky a duhový efekt, čímž zabraňuje předčasné únavě, která je u dětí nežádoucí.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

ViewSonic: projektor M1 mini Plus

17. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
ViewSonic M1 mini Plus je kapesní ultrapřenosný LED projektor přinášející zábavu na velkém plátně téměř kamkoliv. Novinka s řadou multimediálních funkcí je vybavena integrovanou baterií, která je kompatibilní s power bankou, a nabízí hodiny zábavy bez nutnosti připojení do zásuvky. Čtěte více

NEC: laserový projektor PX2000UL

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: NEC)
Společnost NEC představila nový laserový projektor PX2000UL, který je prvním modelem značky NEC s jednočipovou laserovou technologii DLP při úrovni jasu 20 000 lumenů. Čtěte více

Epson: Budoucnost projektorů je stále zajímavá

14. 5. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Projektory od společnosti Epson patří k těm nejprodávanějším na našem trhu. Podle Matěje Kopeckého, business account manažera Epsonu, nedosáhl vývoj projektorů ještě svých limitů a na trhu je stále plno příležitostí pro jejich prodej. Zajímá vás, proč jsou projektory stále atraktivní oblast, které trendy budou nejvýraznější v letošním roce a co Epson nabízí resellerům? Čtěte dál! Čtěte více

Pioneer: přenosný projektor SDA-RP100

3. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Pioneer)
Kompaktní přenosný projektor Pioneer SDA-RP100 lze díky 16 000mAh baterii a reproduktorům využít kdekoli – doma, na zahradě, v parku nebo na dovolené. Obraz lze do projektoru předat buď tradičním způsobem přes HDMI, bezdrátově z chytrého telefonu či z USB disku. Čtěte více