Logitech uvedl na trh novou sérii herního příslušenství „Prodigy“

8. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Rodina herního vybavení Prodigy byla navržena s cílem rozšířit možnosti počítačového hraní. Nabídka série se v tuto chvíli skládá ze dvou myší, klávesnice a náhlavní sady, které spojuje využití moderních technologií a snaha o poskytnutí co nejvyššího možného uživatelského komfortu.

Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Headset.

Myši Logitech G403 Prodigy

Herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse a její bezdrátová verze Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse poskytují díky odlehčenému ergonomickému designu pohodlí i při dlouhém hraní. Lepší kontrolu myši zajistí pogumované úchopy po levé i pravé straně a hmotnost myši lze korigovat pomocí přiloženého 10 g závaží.

Myši jsou vybaveny herním optickým snímačem pohybu PMW3366 a lze je začít používat ihned po vybalení z krabice. Pomocí obslužné aplikace LGS (Logitech Gaming Software) lze myš nakonfigurovat a upravit její podsvícení, nastavení tlačítek a rozlišení (DPI). Model G403 Prodigy Wireless je osazen stejnou bezdrátovou technologií jako myš G900 Chaos Spectrum. Bezdrátové připojení probíhá v pásmu 2,4 GHz a jeho odezva se pohybuje na úrovni jedné milisekundy.

Klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB

Klávesnice G213 Prodigy se vyznačuje štíhlou konstrukcí, která je odolná proti polití tekutinami, zároveň je však pohodlná a obstojí i při intenzivním hraní. Klávesnice má integrovanou opěrku pro zápěstí a nastavitelné nožičky. Tlačítka jsou vyladěny tak, aby poskytovaly rychlou a zřetelnou odezvu (která má podle výrobce být až čtyřikrát rychlejší než u standardních klávesnic).  Samozřejmostí je schopnost „vnímat“ stisk více kláves současně („anti-ghosting gaming matrix“).

Pět zón s RGB podsvícením si může uživatel upravit podle svého vkusu, přičemž může vybírat z 16,8 milionů barevných tónů. Světelné efekty lze synchronizovat s ostatními produkty značky Logitech.

Klávesnice má samostatná tlačítka pro ovládání multimédií a umožňuje tak například rychle spustit nebo pozastavit přehrávání, přeskakovat skladby a upravovat hlasitost.

Náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset

Náhlavní sada G231 Prodigy využívá neodymiové driverům o průměru 40 mm. Náušníky jsou potaženy tkaninou vhodnou pro sportovní hraní, jež zaručuje pohodlí i při několika hodinách používání (v případě potřeby lze náušníky sundat a vyprat). Součástí výbavy je také směrový mikrofon, který je možné v době nečinnosti sklopit dozadu ke sluchátkům. Na kabelu jsou také snadno dostupné prvky pro ovládání zvuku a vypnutí mikrofonu.

Všechny čtyři novinky by měly být na českém trhu dostupné koncem září 2016.

Podobné články

Čeští hráči počítačových her fandí značkám, které podporují esport

14. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Česká asociace esportu )
Profesionální soutěžení v počítačových hrách, neboli esport, už globálně oslovuje přes půl miliardy diváků. I v Česku jeho popularita výrazně roste. Kdo ale jsou čeští fanoušci elektronických sportů? Čtěte více

ASUS: ROG Mothership

24. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Společnost ASUS uvedla na trh výkonný herní přenosný počítač ROG Mothership určený primárně pro počítačové hráče a kreativce, kteří nestojí o kompromisy. Novinka, která svým výkonem bez potíží nahradí klasické stolní PC, zaujme unikátní konstrukcí – výkonné komponenty se totiž neskrývají pod klávesnicí jako u běžných notebooků ale za displejem. Čtěte více

Sennheiser: herní headset GSP 670

17. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sennheiser)
Společnost Sennheiser zahájila prodej bezdrátového herního headsetu GSP 670. Ten díky USB adaptéru pro připojení k PC či Playstation 4 nabídne téměř nulové zpoždění. Pro maximální všestrannost disponuje i připojením skrze Bluetooth. Hráči se mohou těšit na frekvenční rozsah 10 – 23 000 Hz a výdrž až 20 hodin na jedno nabití. Čtěte více

Genesis: myš Xenon 770

2. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Genesis)
Genesis Xenon 770 je hybridní herní myš s modulární konstrukcí určená pro pokročilé hráče, kteří ocení možnost vlastní konfigurace. Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit myš stylu hry. Díky odnímatelným bočním panelům lze během několika sekund změnit počet bočních tlačítek, které jsou používány v různých typech her. Čtěte více