Logitech uvedl na trh novou sérii herního příslušenství „Prodigy“

8. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Rodina herního vybavení Prodigy byla navržena s cílem rozšířit možnosti počítačového hraní. Nabídka série se v tuto chvíli skládá ze dvou myší, klávesnice a náhlavní sady, které spojuje využití moderních technologií a snaha o poskytnutí co nejvyššího možného uživatelského komfortu.

Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Headset.

Myši Logitech G403 Prodigy

Herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse a její bezdrátová verze Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse poskytují díky odlehčenému ergonomickému designu pohodlí i při dlouhém hraní. Lepší kontrolu myši zajistí pogumované úchopy po levé i pravé straně a hmotnost myši lze korigovat pomocí přiloženého 10 g závaží.

Myši jsou vybaveny herním optickým snímačem pohybu PMW3366 a lze je začít používat ihned po vybalení z krabice. Pomocí obslužné aplikace LGS (Logitech Gaming Software) lze myš nakonfigurovat a upravit její podsvícení, nastavení tlačítek a rozlišení (DPI). Model G403 Prodigy Wireless je osazen stejnou bezdrátovou technologií jako myš G900 Chaos Spectrum. Bezdrátové připojení probíhá v pásmu 2,4 GHz a jeho odezva se pohybuje na úrovni jedné milisekundy.

Klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB

Klávesnice G213 Prodigy se vyznačuje štíhlou konstrukcí, která je odolná proti polití tekutinami, zároveň je však pohodlná a obstojí i při intenzivním hraní. Klávesnice má integrovanou opěrku pro zápěstí a nastavitelné nožičky. Tlačítka jsou vyladěny tak, aby poskytovaly rychlou a zřetelnou odezvu (která má podle výrobce být až čtyřikrát rychlejší než u standardních klávesnic).  Samozřejmostí je schopnost „vnímat“ stisk více kláves současně („anti-ghosting gaming matrix“).

Pět zón s RGB podsvícením si může uživatel upravit podle svého vkusu, přičemž může vybírat z 16,8 milionů barevných tónů. Světelné efekty lze synchronizovat s ostatními produkty značky Logitech.

Klávesnice má samostatná tlačítka pro ovládání multimédií a umožňuje tak například rychle spustit nebo pozastavit přehrávání, přeskakovat skladby a upravovat hlasitost.

Náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset

Náhlavní sada G231 Prodigy využívá neodymiové driverům o průměru 40 mm. Náušníky jsou potaženy tkaninou vhodnou pro sportovní hraní, jež zaručuje pohodlí i při několika hodinách používání (v případě potřeby lze náušníky sundat a vyprat). Součástí výbavy je také směrový mikrofon, který je možné v době nečinnosti sklopit dozadu ke sluchátkům. Na kabelu jsou také snadno dostupné prvky pro ovládání zvuku a vypnutí mikrofonu.

Všechny čtyři novinky by měly být na českém trhu dostupné koncem září 2016.

Podobné články

Genesis: myš Xenon 770

2. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Genesis)
Genesis Xenon 770 je hybridní herní myš s modulární konstrukcí určená pro pokročilé hráče, kteří ocení možnost vlastní konfigurace. Modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit myš stylu hry. Díky odnímatelným bočním panelům lze během několika sekund změnit počet bočních tlačítek, které jsou používány v různých typech her. Čtěte více

AOC: monitory série G2

12. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Společnost AOC představila novou sérii monitorů G2. Nová řada se skládá ze čtyř Full HD modelů s úhlopříčkami 23,8" a 27". Série G2 přichází s moderním designem s červenými doplňky a výškově nastavitelným stojanem. Všechny modely jsou vybaveny technologií AMD FreeSync a dobou odezvy 1 ms a dva z monitorů zaujmou obnovovací frekvencí 144 Hz. Čtěte více

Cooler Master: myš MM710

6. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cooler Master)
MM710, nejnovější přírůstek a zároveň nejlehčí myší v portfoliu Cooler Master, váží pouhých 53 gramů (bez kabelu). Lehká a současně pevná a odolná konstrukce je tvořena schránkou s perforovaným vzorem připomínající včelí plástve. Nízká hmotnost však není zdaleka jediným argumentem pro volbu právě této myši. Čtěte více

ATC rozšířilo nabídku herního příslušenství X-Gamer o nové myši

2. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšířila nabídku herního příslušenství vlastní značky X-Gamer o dvě nové herní myši. Modely ML1000 a ML8000 už jsou skladem a připraveny k distribuci resellerům. Čtěte více