Logitech uvedl na trh novou sérii herního příslušenství „Prodigy“

8. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logitech)
Rodina herního vybavení Prodigy byla navržena s cílem rozšířit možnosti počítačového hraní. Nabídka série se v tuto chvíli skládá ze dvou myší, klávesnice a náhlavní sady, které spojuje využití moderních technologií a snaha o poskytnutí co nejvyššího možného uživatelského komfortu.

Novou řadu Logitech G Prodigy tvoří herní myš Logitech G403 Prodigy Gaming Mouse, bezdrátová herní myš Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse, herní klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB Gaming Keyboard a náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Headset.

Myši Logitech G403 Prodigy

Herní myš G403 Prodigy Gaming Mouse a její bezdrátová verze Logitech G403 Prodigy Wireless Gaming Mouse poskytují díky odlehčenému ergonomickému designu pohodlí i při dlouhém hraní. Lepší kontrolu myši zajistí pogumované úchopy po levé i pravé straně a hmotnost myši lze korigovat pomocí přiloženého 10 g závaží.

Myši jsou vybaveny herním optickým snímačem pohybu PMW3366 a lze je začít používat ihned po vybalení z krabice. Pomocí obslužné aplikace LGS (Logitech Gaming Software) lze myš nakonfigurovat a upravit její podsvícení, nastavení tlačítek a rozlišení (DPI). Model G403 Prodigy Wireless je osazen stejnou bezdrátovou technologií jako myš G900 Chaos Spectrum. Bezdrátové připojení probíhá v pásmu 2,4 GHz a jeho odezva se pohybuje na úrovni jedné milisekundy.

Klávesnice Logitech G213 Prodigy RGB

Klávesnice G213 Prodigy se vyznačuje štíhlou konstrukcí, která je odolná proti polití tekutinami, zároveň je však pohodlná a obstojí i při intenzivním hraní. Klávesnice má integrovanou opěrku pro zápěstí a nastavitelné nožičky. Tlačítka jsou vyladěny tak, aby poskytovaly rychlou a zřetelnou odezvu (která má podle výrobce být až čtyřikrát rychlejší než u standardních klávesnic).  Samozřejmostí je schopnost „vnímat“ stisk více kláves současně („anti-ghosting gaming matrix“).

Pět zón s RGB podsvícením si může uživatel upravit podle svého vkusu, přičemž může vybírat z 16,8 milionů barevných tónů. Světelné efekty lze synchronizovat s ostatními produkty značky Logitech.

Klávesnice má samostatná tlačítka pro ovládání multimédií a umožňuje tak například rychle spustit nebo pozastavit přehrávání, přeskakovat skladby a upravovat hlasitost.

Náhlavní sada Logitech G231 Prodigy Gaming Headset

Náhlavní sada G231 Prodigy využívá neodymiové driverům o průměru 40 mm. Náušníky jsou potaženy tkaninou vhodnou pro sportovní hraní, jež zaručuje pohodlí i při několika hodinách používání (v případě potřeby lze náušníky sundat a vyprat). Součástí výbavy je také směrový mikrofon, který je možné v době nečinnosti sklopit dozadu ke sluchátkům. Na kabelu jsou také snadno dostupné prvky pro ovládání zvuku a vypnutí mikrofonu.

Všechny čtyři novinky by měly být na českém trhu dostupné koncem září 2016.

Podobné články

ZOWIE by BenQ: monitory XL2546S a XL2746S

11. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zowie by BenQ)
Značka produktů pro eSport ZOWIE by BenQ uvedla na trh vylepšené herní monitory XL2546S a XL2746S. Nové modely nabízejí technologii Dynamic Accuracy Plus a zrcadlí veškeré specifikace svých předchůdců jako 24,5", resp. 27" TN displej s Full HD rozlišením, obnovovací frekvenci 240 Hz a odezvu 0,5 ms. Čtěte více

ASUS představil technologii potlačení šumu pomocí umělé inteligence pro mikrofony

9. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
ASUS představil technologii potlačení šumu pomocí AI pro mikrofony, která inteligentně omezuje nežádoucí šum na pozadí při komunikaci pomocí náhlavní soupravy. Nová technologie je již k dispozici v mikrofonovém adaptéru ASUS AI Noise Canceling Mic Adapter a také ji využívají nejnovějších herní headsety značky ROG. Čtěte více

Philips: monitory Momentum 558M1RY a 278M1R

3. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD)
Značka Philips představila dva nové monitory z řady Momentum, která je charakteristická orientací na hráče a zároveň spoluprací s mistry zvuku Bowers & Wilkins. Zákazníci se nově mohou těšit na 55" model 558M1RY vhodný pro konzolové hraní a 27" model 278M1R vhodný pro e-sport. Čtěte více

XPG: herní myš PRIMER

19. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Myš XPG PRIMER se pyšní optickým snímačem s rozlišením 12 000 DPI, nápadným RGB osvětlením a odolnými spínači OMRON. Zařízení s výhodným poměrem ceny a výkonu je vhodné jak pro herní nováčky, tak pro ty, kteří vyžadují komplexní a bezproblémové hraní. Čtěte více