Lenovo rozšířilo své produktové portfolio pro datová centra

23. 6. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lenovo)
Divize Data Centre Group (DCG) společnosti Lenovo představila dvě zcela nové produktové řady ThinkSystem a ThinkAgile, kterými reaguje na rostoucí požadavky zákazníků na řešení z oblasti cloudu, velkých dat, analytiky, virtualizace nebo umělé inteligence.

Produktové portfolio ThinkSystem je založeno na procesorech Intel Xeon a zahrnuje veškeré základní stavební prvky datových center včetně serverů, úložišť a síťových komponent.

K nově představeným produktům patří například servery ThinkSystem SR650 a SR550 (2U), SR630 a SR530 (1U), ST550 (Tower), SN550 a SN850 (blade), SD530 (dense optimized system) a SR950 a SR850 (mission-critical systémy). Dále nabídku rozšířily například storage (ThinkSystem DS2200, DS4200 a DS6200), přepínače (ThinkSystem NE10032, NE1032, NE1032T a NE1072T) nebo SAN switche (ThinkSystem DB610S a DB620S).

Portfoliem integrovaných systémů ThinkAgile pak Lenovo míří do segmentu softwarově definovaných datových center a infrastruktur. Za využití produktů ze série ThinkSystem řešení zákazníkům nabídnou vlastnosti, jako je zjednodušení IT infrastruktury, možnost lepší výkonové škálovatelnosti, nebo snížení nákladů.

Systémy ThinkAgile pomohou firmám i dalším organizacím zachytit změny, kterými IT v současnosti prochází, protože poskytnou potřebný výkon, jednoduchý management a agilitu cloudových služeb při zachování tolik ceněné kontroly a možností on-premise IT. Řešení ThinkAgile budou dostupná v řadě variant včetně ThinkAgile SX pro Microsoft Azure Stack. Řešení, která se dostanou k zákazníkům, jsou samozřejmě plně připravená, ověřená a otestovaná (ISV).

Při návrhu nových produktových řad Lenovo mimo jiné vycházelo z pozice jedničky ve spokojenosti zákazníků po celém světě (podle technologického podnikového výzkumu z prosince 2016).

Nedílnou součástí nově představených produktových portfolií jsou také služby, dostupné prostřednictvím rozsáhlé partnerské sítě, a kompletně pokrývající životní cyklus produktů.

Lenovo samozřejmě i v souvislosti s novými produkty nadále klade důraz na podporu prodejního kanálu. Jako partneři se tedy můžete těšit na další zlepšování tréninkových a certifikačních programů i konfiguračních a prodejních nástrojů. Pokračují také investice do středisek pro informování a inovaci.

Podobné články

Cisco představilo nová cloudová řešení včetně serverů pro hybridní provoz

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila nové způsoby, jak pomáhá zákazníkům urychlit digitální transformaci přesunem dalších prostředků do cloudu. Propojený, distribuovaný svět, ve kterém žijeme, je mnohem více než dříve závislý na cloudu a podnikové IT týmy se potýkají se zajišťováním optimální digitální zkušenosti kdekoli a kdykoli uživatelé potřebují přístup. Čtěte více

Schneider Electric uvedl na evropský trh stojanovou řadu Easy Rack

13. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Řada Easy Rack je k dispozici v různých rozměrech a je navržena tak, aby se snadno a rychle instalovala a zároveň se dala snadno rozšiřovat, přizpůsobovat a doplňovat. Nabízí spolehlivý a cenově výhodný stojanový systém pro širokou škálu kritických aplikací, včetně síťových skříní, edge computingu a průmyslových prostředí, cloudových a kolokačních datových center. Čtěte více
Jiří Dobeš, Business Unit Manager divize Dell v DNS

DNS (Jiří Dobeš a Vladimír Havelka): Každý den chceme být o krůček lepší

9. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Maximum informací o divizi Dell ve společnosti DNS jsme pro vás získali díky možnosti vyzpovídat Business Unit Managera Jiřího Dobeše a Senior Consultanta Vladimíra Havelku. Hovořili jsme nejen o pohodové atmosféře v DNS a společné snaze se neustále zlepšovat, ale i o dopadu covidové pandemie, aktuálních trendech, produktových novinkách z portfolia Dellu i plánech do budoucna a mnoha dalších zajímavých věcech. Čtěte více

Dell EMC: úložiště PowerStore 500

30. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies zvyšuje výkon a rozšiřuje schopnosti podnikových úložných systémů Dell EMC PowerStore novým softwarem a možnostmi automatizace. Představuje také nízkonákladový model PowerStore 500 s výkonem a funkcemi podnikové třídy vhodný pro širší okruh podniků a způsobů využití. Čtěte více