Lama Plus inovuje svůj nákupní portál

11. 9. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Lama Plus)
V pátek 13. 9. 2013 dojde ke spuštění vylepšeného webového B2B portálu společnosti Lama Plus. Na co se můžete těšit?

„Zveme naše zákazníky, aby si i po dovolené dále užívali pohodu a vstoupili s námi do ráje spotřebního materiálu a počítačových doplňků. A co na ně v našem ráji čeká? Od včerejšího dne, mohou dealeři každý den získat jednu indicii, co nového pro ně připravujeme. Zatím mohu prozradit, že se zákazníci mohou těšit na nový vzhled a intuitivní a snadné hledání zboží v nových kategoriích - Ráji spotřebního materiálu a Ráj počítačových doplňků,“ řekla Michaela Šnapková, vedoucí marketingu v Lama Plus.

„Jako největší specializovaný distributor v této oblasti na českém a slovenském trhu jsme si dali za cíl, co nejvíce zpřehlednit sortiment spotřebního materiálu a počítačových doplňků. Ve srovnání s broadline distributory, jejichž portfolio se omezuje pouze na výběr z nejprodávanějšího zboží, můžeme zákazníkům nabídnout až třikrát více položek spotřebního materiálu, což je 9 800 položek od téměř 70 výrobců. Tato komodita je pro naše zákazníky opravdu důležitá a zaslouží si zvláštní pozornost, a proto i samostatnou kategorii - Ráj spotřebního materiálu,“ dodala Michaela Šnapková.

Včera byla představena další novinka - rychlý navigační infopanel s nejčastěji používanými odkazy a dnes k nim přibyla nová.

Štítky: