Kyocera modelem TASKalfa Pro 15000c vstupuje do nového segmentu

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Kyocera Document Solutions Europe expanduje do nových obchodních segmentů a uvádí na trh první produkční tiskové zařízení TASKalfa Pro 15000c. Novinka je dalším krokem v diverzifikaci Kyocery a staví na množství vlastních zkušeností z vývoje a výroby inkoustových tiskových hlav.

Kyocera ke vstupu do sféry produkčních tiskáren využila své dlouholeté zkušenosti a znalosti v polygrafickém průmyslu, kde její tiskárny a multifunkčních zařízení mezi uznávaná řešení. Zařízení TASKalfa Pro 15000c nabízí nízkou míru údržby, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné řešení pro velkokapacitní tisk.

„Přechod do produkčního tisku je pro Kyoceru významným mezníkem, kterého jsme dosáhli díky desítkám let našich zkušeností. TASKalfa Pro 15000c je inovativní zařízení vytvořené spojením vědomostí špičkových odborníků po celém světě. Vysoce produktivní stroj poskytuje společnostem všech velikostí bezkonkurenční návratnost investic díky jeho spolehlivosti a rychlosti tisku 150 stran za minutu,“ vysvětlil Marcel Ebbenhorst, manažer produkčního tisku z Marketingového inovačního centra Kyocera Document Solutions Europe.

Přesto, že se uvedením produktu na trh Kyocera posunula do nové oblasti podnikání, zachovává si mnoho klíčových funkcí, díky nimž je značka úspěšná. Jedním z takových aspektů je snadná údržba zařízení založená na použití pouze několika pohyblivých částí, čímž se snižuje riziko poruchy. Tyto díly mohou být snadno vyměněny samotnými uživateli, a to v mnoha případech i bez nutnosti návštěvy servisního technika. To zaručuje spolehlivost všem firmám, které vyžadují zachování pracovní konzistence svých tiskových zařízení i při požadavcích na velké množství tiskových výstupů.

Díky době náběhu pod 120 sekund a tiskem první strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšit produktivitu jakékoli tiskové úlohy. To přináší vyšší agilitu a flexibilitu společnostem, které si nemohou dovolit čekat na tiskový výstup. Její jednoduchá integrace do stávajících firemních pracovních postupů zajistí, že uživatelé budou schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky a termíny bez vlivu na kvalitu, kontrolu nebo cenu.

Toto všechno je dosaženo při zachování environmentální udržitelnosti, která je základem filozofie značky Kyocera. Zařízení pracuje se spotřebou elektřiny 6,3 KwH / týden (Typical Electricity Consumption TEC), což představuje jeden z energeticky nejúspornějších produktů na trhu v této kategorii. Zařízení TASKalfa Pro 15000c je zaměřené na co největší optimalizaci využití energie a dokládá tak úsilí společnosti Kyocera minimalizovat finanční náklady na energii a neustále snižovat dopady na životní prostředí.

„Společnosti si stále více uvědomují potřebu zlepšit bezpečnost interních tiskových služeb zejména v takových odvětvích, jako je bankovnictví, zdravotnictví, služby a veřejná správa. Uvědomily si také přidanou hodnotu možné personalizace, která je u tohoto typu produktů jedinečná. Tím jsme si potvrdili, že je ten správný čas přenést naše zkušenosti do nového segmentu a přijít s konkrétním produktem, který je připravený stát se lídrem na trhu,“ uzavřel Ebbenhorst.

Štítky: 
Produkční tiskárny, Tisková řešení, Kyocera, Kyocera Document Solutions Czech (Janus)

Podobné články

Canon spouští program prodloužené záruky pro velkoformátové tiskárny řady Colorado M

12. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila komplexní program pro velkoformátové grafické tiskárny řady Colorado M, který zákazníkům umožňuje prodloužit záruku až na pět let. Čtěte více

Canon rozšíří nabídku archových inkoustových tiskáren o model varioPRINT iX1700

26. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon oznámila na veletrhu Canon Expo v Jokohamě technologickou předpremiéru nového archového inkoustového tiskového stroje varioPRINT iX1700 s rychlostí 170 stran A4 za minutu. Je navržen pro vysokou produktivitu a konzistentní kvalitu, takže vyhovuje potřebám náročných komerčních a interních poskytovatelů tiskových služeb. Čtěte více

Canon představil nové velkoformátové tiskárny pro tisk CAD výkresů a plakátů

3. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon uvedla na trh novou řadu tiskáren imagePROGRAF TM A0+ a A1+ pro výrobce technických a propagačních velkoformátových tiskových materiálů. Najde uplatnění v různých odvětvích od architektury, strojírenství, stavebnictví a výroby až po maloobchod, pohostinství a vzdělávání. Čtěte více

Digitální tiskový stroj HP Indigo 200K dokáže tisknout o 30 % rychleji

30. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila nový digitální tiskový stroj HP Indigo 200K, který je navržený tak, aby zpracovatelům věnujícím se digitálnímu potisku flexibilních obalů poskytl konkurenční výhody jako vyšší produktivita, možnosti potisku na vyžádání s nulovým minimálním limitem, jedinečné designy, nižší spotřeba energie a malé množství produkovaného odpadu. Čtěte více