Kyocera modelem TASKalfa Pro 15000c vstupuje do nového segmentu

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Kyocera Document Solutions Europe expanduje do nových obchodních segmentů a uvádí na trh první produkční tiskové zařízení TASKalfa Pro 15000c. Novinka je dalším krokem v diverzifikaci Kyocery a staví na množství vlastních zkušeností z vývoje a výroby inkoustových tiskových hlav.

Kyocera ke vstupu do sféry produkčních tiskáren využila své dlouholeté zkušenosti a znalosti v polygrafickém průmyslu, kde její tiskárny a multifunkčních zařízení mezi uznávaná řešení. Zařízení TASKalfa Pro 15000c nabízí nízkou míru údržby, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné řešení pro velkokapacitní tisk.

„Přechod do produkčního tisku je pro Kyoceru významným mezníkem, kterého jsme dosáhli díky desítkám let našich zkušeností. TASKalfa Pro 15000c je inovativní zařízení vytvořené spojením vědomostí špičkových odborníků po celém světě. Vysoce produktivní stroj poskytuje společnostem všech velikostí bezkonkurenční návratnost investic díky jeho spolehlivosti a rychlosti tisku 150 stran za minutu,“ vysvětlil Marcel Ebbenhorst, manažer produkčního tisku z Marketingového inovačního centra Kyocera Document Solutions Europe.

Přesto, že se uvedením produktu na trh Kyocera posunula do nové oblasti podnikání, zachovává si mnoho klíčových funkcí, díky nimž je značka úspěšná. Jedním z takových aspektů je snadná údržba zařízení založená na použití pouze několika pohyblivých částí, čímž se snižuje riziko poruchy. Tyto díly mohou být snadno vyměněny samotnými uživateli, a to v mnoha případech i bez nutnosti návštěvy servisního technika. To zaručuje spolehlivost všem firmám, které vyžadují zachování pracovní konzistence svých tiskových zařízení i při požadavcích na velké množství tiskových výstupů.

Díky době náběhu pod 120 sekund a tiskem první strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšit produktivitu jakékoli tiskové úlohy. To přináší vyšší agilitu a flexibilitu společnostem, které si nemohou dovolit čekat na tiskový výstup. Její jednoduchá integrace do stávajících firemních pracovních postupů zajistí, že uživatelé budou schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky a termíny bez vlivu na kvalitu, kontrolu nebo cenu.

Toto všechno je dosaženo při zachování environmentální udržitelnosti, která je základem filozofie značky Kyocera. Zařízení pracuje se spotřebou elektřiny 6,3 KwH / týden (Typical Electricity Consumption TEC), což představuje jeden z energeticky nejúspornějších produktů na trhu v této kategorii. Zařízení TASKalfa Pro 15000c je zaměřené na co největší optimalizaci využití energie a dokládá tak úsilí společnosti Kyocera minimalizovat finanční náklady na energii a neustále snižovat dopady na životní prostředí.

„Společnosti si stále více uvědomují potřebu zlepšit bezpečnost interních tiskových služeb zejména v takových odvětvích, jako je bankovnictví, zdravotnictví, služby a veřejná správa. Uvědomily si také přidanou hodnotu možné personalizace, která je u tohoto typu produktů jedinečná. Tím jsme si potvrdili, že je ten správný čas přenést naše zkušenosti do nového segmentu a přijít s konkrétním produktem, který je připravený stát se lídrem na trhu,“ uzavřel Ebbenhorst.

Štítky: 
Produkční tiskárny, Tisková řešení, Kyocera, Kyocera Document Solutions Czech (Janus)

Podobné články

Epson představil nové sublimační tiskárny pro potisk textilu

26. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson posílila svou pozici na trhu sublimačních tiskáren uvedením dvou nových 44" sublimačních produktů. Čtyřbarevný model SureColor SC-F6400 a šestibarevný model SureColor SC-F6400H jsou navrženy pro tisk nízkého a středního objemu a nabízejí řadu významných vylepšení včetně vyšší produktivity a sníženého množství odpadu. Čtěte více

Přinese nová kotoučová platforma HP revoluci do světa tiskových služeb?

13. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc představila nové tiskové zařízení řady HP PageWide Advantage 2200. Stroj, navržený pro poskytovatele tiskových služeb všech velikostí, nabízí vysokou produktivitu, kvalitu a všestrannost médií pro zákazníky z oboru vydavatelství, direct mailingu a komerčního tisku, čímž jim pomáhá rozvíjet jejich podnikání. Čtěte více

Epson na veletrhu FESPA Global Print Expo předvedl širokou škálu tiskových zařízení

6. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson oslavila dlouho očekávaný návrat veletrhu FESPA sérií živých ukázek tisku. Ke společnosti Epson se připojila řada partnerů z celé Evropy, aby společně předvedli rozmanitá tisková zařízení a výsledky, kterých lze pomocí oceňovaných profesionálních inkoustových tiskáren tohoto výrobce dosáhnout. Čtěte více

Digitální tisk tapet od Canonu posouvá hranice interiérového designu

10. 5. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila různorodé interiérové tapety, které vznikly díky technologii digitálního tisku UVgel Wallpaper Factory. Výsledky naplno demonstrují nové možnosti v oblasti interiérového designu pro každého, kdo se nespokojí s řešením z katalogu. Čtěte více