Kyocera modelem TASKalfa Pro 15000c vstupuje do nového segmentu

17. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kyocera)
Kyocera Document Solutions Europe expanduje do nových obchodních segmentů a uvádí na trh první produkční tiskové zařízení TASKalfa Pro 15000c. Novinka je dalším krokem v diverzifikaci Kyocery a staví na množství vlastních zkušeností z vývoje a výroby inkoustových tiskových hlav.

Kyocera ke vstupu do sféry produkčních tiskáren využila své dlouholeté zkušenosti a znalosti v polygrafickém průmyslu, kde její tiskárny a multifunkčních zařízení mezi uznávaná řešení. Zařízení TASKalfa Pro 15000c nabízí nízkou míru údržby, vysokou účinnost a nízkou spotřebu energie a poskytuje ekonomicky výhodné řešení pro velkokapacitní tisk.

„Přechod do produkčního tisku je pro Kyoceru významným mezníkem, kterého jsme dosáhli díky desítkám let našich zkušeností. TASKalfa Pro 15000c je inovativní zařízení vytvořené spojením vědomostí špičkových odborníků po celém světě. Vysoce produktivní stroj poskytuje společnostem všech velikostí bezkonkurenční návratnost investic díky jeho spolehlivosti a rychlosti tisku 150 stran za minutu,“ vysvětlil Marcel Ebbenhorst, manažer produkčního tisku z Marketingového inovačního centra Kyocera Document Solutions Europe.

Přesto, že se uvedením produktu na trh Kyocera posunula do nové oblasti podnikání, zachovává si mnoho klíčových funkcí, díky nimž je značka úspěšná. Jedním z takových aspektů je snadná údržba zařízení založená na použití pouze několika pohyblivých částí, čímž se snižuje riziko poruchy. Tyto díly mohou být snadno vyměněny samotnými uživateli, a to v mnoha případech i bez nutnosti návštěvy servisního technika. To zaručuje spolehlivost všem firmám, které vyžadují zachování pracovní konzistence svých tiskových zařízení i při požadavcích na velké množství tiskových výstupů.

Díky době náběhu pod 120 sekund a tiskem první strany do 5,5 sekundy dokáže TASKalfa Pro 15000c zvýšit produktivitu jakékoli tiskové úlohy. To přináší vyšší agilitu a flexibilitu společnostem, které si nemohou dovolit čekat na tiskový výstup. Její jednoduchá integrace do stávajících firemních pracovních postupů zajistí, že uživatelé budou schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky a termíny bez vlivu na kvalitu, kontrolu nebo cenu.

Toto všechno je dosaženo při zachování environmentální udržitelnosti, která je základem filozofie značky Kyocera. Zařízení pracuje se spotřebou elektřiny 6,3 KwH / týden (Typical Electricity Consumption TEC), což představuje jeden z energeticky nejúspornějších produktů na trhu v této kategorii. Zařízení TASKalfa Pro 15000c je zaměřené na co největší optimalizaci využití energie a dokládá tak úsilí společnosti Kyocera minimalizovat finanční náklady na energii a neustále snižovat dopady na životní prostředí.

„Společnosti si stále více uvědomují potřebu zlepšit bezpečnost interních tiskových služeb zejména v takových odvětvích, jako je bankovnictví, zdravotnictví, služby a veřejná správa. Uvědomily si také přidanou hodnotu možné personalizace, která je u tohoto typu produktů jedinečná. Tím jsme si potvrdili, že je ten správný čas přenést naše zkušenosti do nového segmentu a přijít s konkrétním produktem, který je připravený stát se lídrem na trhu,“ uzavřel Ebbenhorst.

Štítky: 
Produkční tiskárny, Tisková řešení, Kyocera, Kyocera Document Solutions Czech (Janus)

Podobné články

Digitální tiskový stroj HP Indigo 200K dokáže tisknout o 30 % rychleji

30. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila nový digitální tiskový stroj HP Indigo 200K, který je navržený tak, aby zpracovatelům věnujícím se digitálnímu potisku flexibilních obalů poskytl konkurenční výhody jako vyšší produktivita, možnosti potisku na vyžádání s nulovým minimálním limitem, jedinečné designy, nižší spotřeba energie a malé množství produkovaného odpadu. Čtěte více

Nová modulární tiskárna Canon umožňuje přizpůsobení rychlosti tisku a použití bílého inkoustu

5. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon uvedla na trh novou řadu tiskáren Colorado M: první platformu velkoformátových grafických tiskáren typu roll-to-roll, která je modulární z hlediska konfigurace rychlosti a manipulace s médii. Jde o nejrychlejší a nejproduktivnější řešení v tomto segmentu trhu, které nabízí možnost tisku speciálních efektů a bílého inkoustu. Čtěte více

Nová série tiskáren varioPRINT od Canonu usnadní pokrytí produkčních špiček

24. 2. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon inovovala řadu černobílých produkčních tiskáren a uvedla na trh sérii varioPRINT 140 QUARTZ. Modely jsou vybaveny technologií varioPRINT 140 a nabízejí poskytovatelům komerčního tisku a interních tiskových služeb možnost dočasného zvýšení rychlosti tisku a snadnější pokrytí produkčních špiček. Čtěte více

Trendy pro průmyslový tisk v roce 2023 podle HP

17. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Tiskový průmysl během roku 2022 pokračoval v růstu. Mnohé trhy se úspěšně vrátily na úroveň z doby před nástupem pandemie, přičemž některé segmenty, například komerční tisk, tuto úroveň dokonce překonaly. Pro letošek společnost HP očekává, že hlavní pozornost bude upřena k personalizaci a s tím spojené flexibilitě, i nadále bude důležitá udržitelnost a čím dál více se budou prosazovat řešení průmyslu 4.0. Čtěte více