Kingston své gamingové paměťové produkty nabídne pod značkou Fury

4. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Po tržním úspěchu paměťových produktů pod značkou HyperX se společnost Kingston rozhodla přejmenovat tuto herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD na Kingston Fury.

V blízké budoucnosti firma chystá do rozvoje tohoto brandu investovat další zdroje a know-how ze svého hlavního oboru podnikání.

Kingston Fury představuje pokračování vývoje špičkových paměťových řešení pro nadšence a hráče od největšího nezávislého výrobce pamětí na světě, za kterým stojí tři desetiletí zkušeností v oblasti technických inovací, výroby a zákaznických služeb. Vedoucí pozice společnosti Kingston v odvětví pamětí DRAM dokazuje, že má dostatek nadšení, odhodlání a zdrojů k tomu, aby se paměti Kingston Fury staly předním paměťovým řešením na trhu pro počítačové hráče.

Technické znalosti a zkušenosti přinesly společnosti Kingston četné rekordy v přetaktování a spoustu ocenění, které řada pamětí HyperX od roku 2002 nasbírala. V pozadí úspěchů stála vždy společnost Kingston – technologie, výroba a vyhlášený zákaznický servis. Vstupem do nové éry DRAM a flash pamětí v tom bude i nadále pokračovat.

„S velkou hrdostí představujeme novou značku Kingston Fury, která bude reprezentovat nejvýkonnější paměťové moduly pro počítačové nadšence a hráče,“ uvedl Bernd Dombrowsky, viceprezident pro prodej a marketing Kingston EMEA. „Technologická síla a celosvětové prvenství společnosti Kingston jako výrobce kvalitních DRAM a flash řešení přináší nové značce do vínku naše zdroje, nadšení a závazek dodávat našim zákazníkům nejen výkonné, ale i spolehlivé produkty.“

Společnost Kingston brzy představí kompletní nabídku pamětí Kingston Fury DDR4 a DDR3 a ve 4. čtvrtletí uvede na trh očekávané paměťové moduly DDR5, které momentálně procházejí testováním kompatibility a validací u výrobců základních desek.

Portfolio Kingston Fury se bude skládat z následujících kategorií produktů:

  • Kingston Fury Renegade: Typická je pro ně vysoká rychlost a nízké latence. Výkonnostní špička (s/bez RGB osvětlení) typu DDR4 s frekvencí až 5 333 MHz.
  • Kingston Fury Beast:Oblíbená paměť pro počítačové nadšence a hráče představuje ideální, vysoce výkonný a cenově výhodný upgrade (typ DDR3/DDR4, s/bez RGB osvětlení) s frekvencí až 3 733 MHz. 
  • Kingston Fury Impact: Výkonné SO-DIMM paměti s frekvencí až 3 200 MHz pro notebooky, mini počítače NUC a všechny další typy menších PC (DDR3 a DDR4).

Název Kingston Fury odkazuje na už známou kategorii paměťových produktů Fury (založenou v roce 2014), od které přebírá štafetu a rozšiřuje tradice společnosti Kingston v oblasti výroby výkonných a spolehlivých pamětí DRAM pro počítačové nadšence a hráče. Společnost Kingston zahajuje spolupráci s několika významnými herními týmy, které postupně pod značkou Kingston Fury představí.

Štítky: 

Podobné články

XPG uvede ve třetím čtvrtletí 2021 paměťové moduly DDR5

7. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Značka XPG ve třetím čtvrtletí roku 2021 uvede na trh nové DDR5 herní paměťové moduly. Nová řada produktů bude představena pod názvem CASTER. Moduly budou mít frekvence od 6 000 do 7 400 MHz a budou k dispozici s kapacitou 8, 16 nebo 32 GB. Čtěte více

XPG představuje DDR4 paměti připravené na taktování

19. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Značka XPG přichází s paměťovými moduly XPG GAMMIX D45 a SPECTRIX D45G RGB DDR4. Moduly se mohou pochlubit atraktivním vzhledem i bohatými schopnostmi. Byly navrženy pro náročné přetaktovávače a hráče, kteří hledají paměti s herním designem a spolehlivým výkonem pro přetaktování. Čtěte více

Téměř každý desátý Čech vyhazuje starý počítač nebo disk, aniž by z nich smazal data

10. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky)
Osobní data se nemusí krást pouze online. Z průzkumu společnosti Kaspersky vyplynulo, že část Čechů nepamatuje při vyřazování starého počítače, notebooku, ale například i flash disku, na vymazání dat. Ta se pak můžou dostat do neoprávněných rukou. Čtěte více

Viper Gaming by Patriot: paměti Steel RGB

14. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Viper Gaming by Patriot)
Oceňovaná paměť Viper Steel DDR4 nyní disponuje novým RGB osvětlením a sady s frekvencemi 3 200 MHz a 3 600 MHz jsou dostupné v různých kapacitách od 8 GB do 64 GB. Čtěte více