Kaspersky Lab ocenil nejlepší partnery roku 2018

3. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Kaspersky Lab)
Ve středu a ve čtvrtek 27. a 28. března 2019 uspořádala společnost Kaspersky Lab v Praze své výroční setkání s partnery a resellery z České republiky a Slovenska. Při této příležitosti došlo také k ocenění partnerů, kteří v uplynulém roce dosáhli nejlepších výsledků v kategoriích Best partner a Best channel development partner.

Diplomy partnerům osobně předal nový ředitel Kaspersky Lab pro východní Evropu Miroslav Kořen.

Kdo se tedy může oceněním pochlubit?

BEST PARTNER 2018 – ocenění pro partnera, který přinesl nejvyšší zisky ze všech aktivních resellerů, se kterými Kaspersky Lab v minulém roce spolupracovala, si odnesla společnost PCS (cenu převzal sales consultant Bohdan Vrabec).

BEST CHANNEL DEVELOPMENT PARTNER 2018 – cenu pro nejaktivnějšího partnera rozvíjejícího spolupráci s Kaspersky Lab, který v roce 2018 přinesl cenné obchodní příležitosti, získala firma M-Com (ocenění přebíral Jiří Jiskra).

Kromě vyhlášení nejlepších partnerů za uplynulý rok na akci došlo mimo jiné také ke zhodnocení regionálních výsledků a strategických cílů na další období a řeč přišla i na nový partnerský program, který společnost před nedávnem představila.

Štítky: 
Kaspersky