Jaké novinky přinesla virtuální partnerská konference HP Reinvent?

22. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Virtuální konference HP Reinvent se zaměřila na podporu obchodních příležitostí partnerů od virtuálního prodeje a růstu, umožněného digitálními technologiemi, až po ekonomické modely postavené na předplatném. HP Reinvent také představuje první partnerské programy zaměřující se na udržitelný dopad, rasovou rovnost či rovnost mezi pohlavími.

Hlavní oznámení:

 • HP představilo PC zaměřující se na větší produktivitu i možnosti spolupráce, určené pro použití doma, v kanceláři i na cestách.
 • HP představilo řadu nových tiskáren, služeb a řešení, optimalizovaných pro nové způsoby práce.
 • HP vyzvalo své partnery, aby se zaměřili na ekologicky udržitelný dopad svých činností a rovněž na rasovou a genderovou rovnost

Společnost HP na každoroční celosvětové partnerské akci HP Reinvent představila řadu nových nabídek a iniciativ v oblasti udržitelnosti, které si kladou za cíl pomoci partnerům splnit a překonat měnící se očekávání zákazníků. Mottem letošní akce bylo heslo „Amplify our Future Together“ (Pojďme společně rozšířit naše budoucí možnosti) a společnost HP na ni pro přizvané partnery připravila program zaměřený na měnící se prostředí v oboru i na transformační trendy, které formují současný svět.

Akce pořádaná členy nejvyššího vedení společnosti HP včetně prezidenta a generálního ředitele Enrique Lorese a Christopha Schella, zastávajícího pozici Chief Commercial Officer, se věnuje široké škále témat včetně měnící se zákaznické cesty a digitální transformace, narůstající úlohy samospotřebitelů, budoucnosti vzdělávání a práce či kybernetické bezpečnosti v novém normálu a vyzývá partnery, aby se připojili k dlouhodobému závazku společnosti HP, týkajícímu se udržitelného dopadu a rovnosti mezi lidmi.

Mezi další významné hosty patří mimo jiné CEO společnosti Mastercard Ajay Banga, šéfredaktorka Fast Company Stephanie Mehta, spoluzakladatel a předseda představenstva společnosti IMAGINE Paul Polman, spisovatel a podnikatel Bonin Bough, CEO společnosti Zuora Tien Tzuo nebo náměstek amerického ministerstva vnitra pro informace a bezpečnost Bob Bigman.

„Klíčem k inovacím je porozumění našim zákazníkům – schopnost posouvat technologie na hranici možností a vytvářet nová nápaditá řešení zaměřená na uspokojování potřeb zákazníků v novém normálu,“ uvedl Christoph Schell, Chief Commercial Officer společnosti HP. „Síly formující náš svět a způsob, jakým dnes podnikáme, se dramaticky změnily. Spolu s našimi partnery musíme udat kurz směrem k budoucnosti, v níž pro nás nebudou určující pouhé produkty, které se nám podaří prodat, ale také výsledky, jejichž dosažení umožníme.“

Zdokonalená PC umožňující nové způsoby práce

Proměna způsobu naší práce se mimořádně zrychlila a za pouhé měsíce proběhla transformace, která by jinak trvala léta. Zaměstnanci rychle přešli na práci z domova, velké i malé podniky se předháněly v tom, jak převést fyzické transakce, interakce a pracovní postupy do digitálního světa, a studenti a učitelé se přizpůsobili online výuce. Jelikož se hybridní organizace a pracoviště stávají novým standardem, IT oddělení se zaměřují na strategii, v níž by zaměstnancům pracujícím na dálku umožnila pracovat s co nejvyšší produktivitou, zůstat ve spojení s ostatními, a přitom zachovat co nejvyšší bezpečnost.

V reakci na novou realitu HP představilo řadu vylepšených řešení, určených pro nasazení v pestré škále rychle se měnících pracovních prostředí, která poskytují flexibilitu partnerům i zákazníkům všeho druhu. Mezi nově uváděné inovace v oblasti PC patří:

 • HP ProBook 635 Aero G7, nejlehčí notebook pro komerční využití na platformě AMD na světě
 • Řady HP ProBook 600 G8 a 400 G8 PC, určené pro profesionály v rostoucích firmách
 • Řada HP EliteDesk 805 G6 navržená tak, aby splňovala požadavky na multitasking v průběhu pracovního dne
 • Řada HP ProDesk 405 G6 s nejnovějšími procesory řady AMD Ryzen PRO
 • Dotykový monitor HP E24t G4 s integrovanou technologií in-cell s rychlou odezvou
 • Konferenční monitory HP E24d a E27d optimalizované pro virtuální spolupráci
 • Služba HP Business Boost: kompletní balíčky hardwaru pro osobní systémy a tisk včetně služeb, optimalizované pro malé a střední podniky
 • Aktualizace jako součást programu nabídky zařízení HP jako služby (Device as a Service)

Přepracovaná tisková řešení přinášejí hodnotu, jednoduchost a efektivitu

Přechod k práci na dálku s pracovníky rozptýlenými mimo kanceláře urychlil úsilí mnoha společností o zajištění vzdálené správy a digitalizaci pracovních postupů. S neustálým vývojem nákupního chování zákazníků se všichni – od velkých korporací přes státní správu po malé a střední podniky včetně jednotlivých pracovníků – museli přizpůsobit novému pracovnímu prostředí a digitálním způsobům podnikání.

V reakci na tuto měnící se dynamiku uvedla společnost HP na trh nové tiskárny, služby a řešení, optimalizované pro nové způsoby práce, nové způsoby řízení i nové způsoby nákupu.

Mezi novinky pro tisk patří:

 • Řada HP LaserJet Enterprise 400, nejmenší z kategorie firemních tiskáren HP
 • Portfolio HP DesignJet pro oblast architektury a výstavby i pro práci z domova
 • Cloudové řešení Document Workflow pro zjednodušení toku informací z papírové do digitální podoby
 • Nástroj Fleet Onboarding umožňující partnerům rychle implementovat systém HP Workpath ve všech firemních tiskárnách
 • Rozšíření předplacených balíčků služeb zaměřených na tonery

Výzva ke smysluplným změnám v diverzifikaci IT ekosystému

Odhodlání společnosti HP k dosažení udržitelného dopadu je již dlouho nedílnou součástí její obchodní strategie a činnosti. Pro nový partnerský program společnosti HP, který bude pod názvem Amplify spuštěn 1. listopadu, společnost HP vydala výzvu svým partnerům, aby se připojili k úsilí o dosažení smysluplné změny napříč globálním IT průmyslem, postavené na třech pilířích udržitelného dopadu, jimiž jsou lidé, planeta a komunita – s důrazem na rasovou a genderovou rovnost.

ProgramHP Amplify Impact je prvním programem svého druhu, určený k hodnocení a školení partnerů. Součástí programu jsou nástroje a zdroje, s jejichž pomocí mohou partneři identifikovat potenciální nedostatky svých zamýšlených cílů a získat vodítko k tomu, jak těchto cílů dosáhnout. Uznání partnerů proběhne formou každoroční certifikace a ocenění. Společnost si stanovila ambiciózní cíl – zapojit do roku 2025 do tohoto dobrovolného programu alespoň 50 % svých globálních partnerů.

O akci HP Reinvent

Společnost HP vyzvala své partnery ke „společnému rozšíření našich budoucích možností“ na virtuální akci nazvané „Amplify our Future Together“, jejíž program se zaměřuje na transformační trendy a inovace, formující náš svět. Partneři z celého světa se připojí k vysílání a přímo z pracovní plochy svých počítačů budou mít k dispozici širokou škálu dynamického obsahu na vyžádání a podcastů ke stažení. Mezi tematické sekce na vyžádání během akce HP Reinvent patří:

Nový světový řád

Co řeší CEO

Nová tvář kapitalismu

Smysluplný zisk

Prezentace inovací

Růst prostřednictvím digitalizace

Strategie pro osobní systémy

Strategie pro tisková řešení

Budoucnost práce

Budoucnost vzdělávání

Budoucnost prodeje

Budoucnost elektronického obchodu

Prodej se službami

Strategie partnerského prodeje

Pandemie kybernetických hrozeb

Personalizace a průmyslová strategie

 

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

AOC sjednotí své herní periferie pod novou značkou

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AOC)
Firma AOC představila svou novou zastřešující značku AGON by AOC specializovanou výhradně na gaming. Nová značka sjednotí stávající řady herních monitorů a příslušenství a zároveň rozšíří produktovou nabídku o nové modely určené pro různé skupiny hráčů. Čtěte více

Sophos kupuje Braintrace

28. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Akvizicí společnosti Braintrace posiluje Sophos svůj adaptivní ekosystém kybernetické bezpečnosti o technologii pro detekci hrozeb a odezvu sítí. Braintrace poskytuje přehled o podezřelých vzorcích síťového provozu a doplňuje rychle rostoucí služby Managed Threat Response, Rapid Response a další technologie. Čtěte více

Digitalizace B2B je masový trend: 80 % firem inovuje e-shop a snaží se oslovit koncové zákazníky

27. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BOOTIQ )
Poptávka roste po konfigurátorech produktů, zjednodušení komunikace zákaznického centra i rozšíření možností marketingu. Změny se odehrávají rovněž mezi výrobci, dodavateli a obchodníky, kdy dochází k rozšiřování partnerských sítí a vzájemné integrace portálů a skladů. Ve výsledku to znamená zkrácení zákaznické cesty i rozšíření prodejních kanálů velkoobchodů. Čtěte více

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více