InTouch: špičková technika na pár kliknutí

8. 10. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Tech Data)
Společnost Tech Data – A TD SYNNEX Company v nedávné době obohatila možnosti přímého a rychlého nákupu IT techniky na svém e-shopu InTouch. Nabídku na InTouch posílily vybrané produkty HPE a Lenovo ISG. Pro registrované partnery se tak podstatně rozšiřuje portfolio, k němuž mají jednoduchý přístup a mohou jej pořizovat za dlouhodobě výhodné ceny ze zásob v českém distribučním skladu Tech Data.

Rozšíření prodeje produktů přes e-shop InTouch reflektuje vývoj trhu v posledních letech, kdy dochází ke stírání hranice mezi value-added a broadline distribucí. Prakticky to znamená, že si registrovaný zákazník může na InTouch vybírat ze sortimentu startujícího třeba od myši až po výkonný server. A podle toho těžit z výhod okamžité dostupnosti produktů i rozsáhlé předprodejní podpory.

V InTouch jsou nyní nově dostupné produkty HPE Aruba Instant-on a SMB switche, HPE servery, disková pole a nezbytné komponenty pro případný upgrade těchto zařízení. V případě značky Lenovo ISG jde o servery, storage a příslušenství. Na nákupy produktů Lenovo ISG a HPE přes InTouch se nyní navíc vztahuje zajímavá promoakce v podobě dárkových voucherů Alza/Mall. HPE a Lenovo ISG doplňují kompletní broadline nabídku HP, Dell Technologies, Cisco, Logitech, Fujitsu a mnoha dalších značek. Celkově lze v InTouch vybírat z téměř 50 tisíc produktů od více než 200 výrobců.

Tech Data působí na českém trhu prostřednictvím dvou samostatných právních subjektů – Tech Data AS Czech s.r.o. a Tech Data Distribution s.r.o. Pro možnost objednávat v celé šíři sortimentu InTouch, tedy včetně value-added produktů HPE a Lenovo, je třeba mít uzavřenou dealerskou smlouvu s oběma subjekty.

Zájemcům o vstup do InTouch, kteří doposud nemají s Tech Data uzavřenu žádnou partnerskou smlouvu, stačí vyplnit registrační formulář na internetových stránkách společnosti Tech Data. Podmínkou pro registraci je pouze to, aby zájemce podnikal v oblasti prodeje výpočetní techniky, komunikační techniky, softwaru nebo spotřební elektroniky či služeb spojených s prodejem těchto produktů. Se zájemcem se následně spojí obchodní oddělení Tech Data a zašle mu k podpisu smluvní dokumenty (smlouva je k nahlédnutí zde). Po podpisu smlouvy provede partner registraci na e-shopu InTouch a může začít nakupovat zboží Tech Data Distribution i Tech Data AS.

Spolu s rozšířením portfolia získávají klienti InTouch řadu dalších výhod, zejména přístup k demo poolu, technickým a odborným školením, možnost využít technickou podporu, předprodejní konzultace a podporu jak ze strany obchodu, tak při instalaci.

InTouch s value-added sortimentem HPE a Lenovo ISG přináší obchodním partnerům Tech Data jasnou konkurenční výhodu. Mohou nabídnout svým zákazníkům servery, storage, síťové produkty a komponenty v extrémně krátkých dodacích lhůtách. Nákup pomocí e-shopu dává okamžitý přehled o ceně a dostupnosti produktů a nevyžaduje složitou komunikaci, přípravu nabídek a podobně. Pro zájemce, kteří uvažují o vstupu do InTouch je k dispozici také jeho zkušební verze.

Dotazy k dealerským smlouvám je připraveno zodpovědět obchodní oddělení Tech Data na e-mailu sales@techdata.cz či telefonu +420 225 299 499. Informace o nových produktech zastoupených na InTouch poskytnou Marek Györi pro HPE (marek.gyori@techdata.com) či Aleš Komárek pro Lenovo ISG (ales.komarek@techdata.com).

Štítky: 
PR článek, Hewlett Packard Enterprise, Lenovo, Tech Data (Distribution + AS)

Profilová karta firmy

Tech Data (Distribution + AS)

Tech Data (Distribution + AS)

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Schneider Electric uvádí na trh nejkompaktnější třífázové UPS ve své výkonové třídě: Galaxy VL

6. 12. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Schneider Electric)
Společnost Schneider Electric, lídr v digitální transformaci řízení energie a automatizace, oznámil zahájení prodeje třífázových nepřerušitelných zdrojů napájení (UPS) řady Galaxy VL 200-500 kW (400V/480V), které jsou nejnovějším přírůstkem do rodiny Galaxy. Vysoce účinné kompaktní jednotky UPS nabízejí až 99% účinnost v režimu ECOnversion pro plnou návratnost investice do dvou let u středních a velkých datových center a komerčních a průmyslových aplikací. Čtěte více

Argumenty pro prodej notebooků ASUS, o kterých možná nevíte

3. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Společnost ASUS má ve svém portfoliu širokou nabídku notebooků, které by neměly uniknout vaší pozornosti. Vedle zajímavého hardwaru aktuálně navíc nabízejí i nadstandardní záruční služby. Dohromady tak může jít o velmi silné argumenty, proč nabízet notebooky právě tohoto výrobce. Čtěte více

VMware Tanzu aneb jak využít potenciál Kubernetes v partnerském prostředí

29. 7. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Tech Data Distribution)
Jedním z hlavních otazníků, před kterým dnes společnosti stojí, je, jak zlepšit zákaznickou zkušenost a tím zvýšit svoji konkurenceschopnost na trhu. Cestou, jak toho dosáhnout, může být i modernizace aplikací. To je oblast, kde mohou partneři zákazníkům přinést významnou přidanou hodnotu. Čtěte více

Telefon s nejrychlejším internetem za nejlepší peníze. Realme 8 5G je tady

2. 6. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: realme)
Rádi sledujete své oblíbené seriály na internetu v mobilu, ale spojení padá nebo ho brzdí pomalá data? Měli byste zbystřit, značka realme totiž přichází s novým modelem realme 8 5G. Rychlý přenos dat je s ním na dosah. Čtěte více