Ingram Micro navázal spolupráci se společností UiPath

6. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro)
Ingram Micro rozšiřuje zaměření na robotiku a zvyšuje tak povědomí o společnosti UiPath ve svém celosvětového partnerském kanálu. Firma UiPath se zaměřuje primárně na podnikovou a robotickou automatizaci procesů (RPA).

RPA je technologie pro automatizaci obchodních procesů založená na autonomní práci softwarových robotů. Tito softwaroví roboti umožňují organizacím zvyšovat efektivitu, přesnost procesů, produktivitu zaměstnanců, minimalizovat chybovost a snižovat náklady společnosti.

Jak uvedla Sabine Howest, viceprezidentka pro globální zapojení partnerů Ingram Micro, je „RPA důležitou součástí digitální transformace společnosti. Prostřednictvím rostoucí divize Advanced Solutions jsme s UiPath připraveni podpořit naše partnery při zavádění řešení a dát jim tak příležitost k dalšímu růstu“.

Bhavyesh Virani, generální ředitel společnosti WonderBotz, partner UiPath, k tomu řekl: „Globální dosah společnosti Ingram Micro nám pomůže zachytit rostoucí poptávku po našich zákaznických službách i po předem připravených řešeních pro oblast zdravotnictví, financí, bankovnictví a pohostinství. Nový program UiPath/Ingram Micro je všestrannou výhrou, která nám umožňuje trávit více času poskytováním špičkových služeb klientům.“

„Ingram Micro a UiPath jsou organizace založené na partnerství, které se společně zavázaly k neustálým investicím, které by měly vést k větší diferenciaci služeb a výjimečnému růstu našich partnerů. Jsme nadšeni, že můžeme rozšířit naše úspěšné vztahy se společností Ingram Micro po celém světě a těšíme se, že pomůžeme partnerům vydělávat na tržním potenciálu RPA,“ řek Thomas Hansen, finanční ředitel společnosti UiPath.

Tým společnosti Ingram Micro a tým odborníků UiPath jsou připraveni pomoci partnerům v průběhu celého obchodu, včetně identifikace příležitostí, poradenských služeb, licencování a školení.  Celé portfolio UiPath je nyní k dispozici partnerům Ingram Micro po celém světě.

Chcete-li se o UiPath dozvědět více, kontaktujte manažera Ingram Micro, kterým je pro ČR a SR Petr Winkelhöfer (petr.winkelhofer@ingrammicro.com).

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic je nový název společnosti RRC-CZ. K této změně došlo v důsledku akvizice se společností Ingram Micro. Společnost RRC-CZ absolvovala všechny změny související s akvizicí v regionu CEE jako první a nový název Ingram Micro Czech Republic je platný od 1. 1. 2017. Ingram Micro byla založena v roce 1979 a od té doby zaujímá významnou vůdčí a inovátorskou pozici ve sféře technologií a logistiky a je jedním z předních mezinárodních distributorů IT technologií. Ingram Micro Czech Republic tradici Ingram Micro a dlouholeté zkušenosti RRC-CZ propojuje.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Štěpán Bínek, produktový manažer cloudových řešení ve společnosti Zebra systems

Poskytování řízených služeb a jejich automatizace

7. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Zebra systems)
Zatímco ještě nedávno byly české a slovenské IT společnosti poněkud skeptické ke cloudu a řízeným službám, dnes jsme svědky rychle rostoucí poptávky po cenových modelech typu SaaS. Současná situace je nesmírně náročná jak pro koncové zákazníky, tak pro IT partnery, kteří potřebují rozšířit své MSP infrastruktury nejen kapacitně, ale také co do šíře poskytovaných služeb. Čtěte více

Integrace SolarWinds N-central s Cisco Meraki zefektivní služby MSP poskytovatelů

23. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost SolarWinds MSP rozšířila díky integraci Cisco Meraki Dashboard API možnosti své monitorovací platformy N-central. Díky novému propojení budou moci MSP poskytovatelé snáze připojovat a monitorovat zařízení Cisco Meraki ve svých centrálních konzolích. Čtěte více

Aktualizace platformy vRealize Cloud Management zlepšují autonomní provoz a automatizaci

28. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
Společnost VMware představila inovace ve svém portfoliu softwarových produktů VMware vRealize Cloud Management pro lokální prostředí i poskytovaných formou služby. Nové a vylepšené schopnosti produktů umožní zákazníkům konzistentně zavádět a provozovat aplikační, infrastrukturní a platformní služby v celém svém prostředí od datového centra přes cloud po okraj sítě. Čtěte více