Infinity pod křídly RSM

5. 9. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: RSM)
RSM, šestá největší poradenská síť na světě, vstoupila prostřednictvím firmy Infinity na český a slovenský trh IT služeb. Společnost Infinity se k prvnímu září nově jmenuje RSM Infinity a přebírá jednotnou vizuální podobu sítě RSM.

Vedle sesterské poradenské společnosti RSM Tacoma, která je členem sítě RSM již pět let, se tak Infinity stalo dalším členem rodiny RSM na českém trhu. (RSM) Infinity je na trhu přes 20 let a vždy byla silnou společností nabízející kompletní podniková ICT řešení.

„Na českém trhu formujeme silnou poradensko-technologickou skupinu, která chce nabízet prvotřídní služby nejen v oblasti transakcí, kde jsme tradičně velmi silní, ale také v oblasti „každodenního“ poradenství – tedy v oblasti služeb. Outsourcovat veškeré nestrategické procesy je dnes velký trend. Naším cílem je nabídnout skutečný one-stop-shop, kde se na jednom místě postaráme nejen o účetnictví a daně, ale také o veškeré IT služby našich klientů,“ uvedla Monika Marečková, která je předsedkyní představenstva obou společností.

„V portfoliu RSM v CEE regionu dosud ICT firma chyběla. Po USA a Velké Británie se tak v České republice stáváme třetím největším centrem pro IT služby v síti RSM. Naším cílem je rozvoj společných produktů pro klienty a díky RSM Infinity tak propojujeme informační a komunikační technologie s tradičním poradenstvím RSM Tacoma, což je trend, kterému chceme jít naproti,“ upřesnila Monika Marečková. Společnost RSM Infinity bude nadále patřit mezi významné partnery Microsoftu a ponechá si i všechny své divize zaměřené na cloudové služby, outsourcing IT služeb, divizi podnikových aplikací i vlastní softwarový vývoj.

Štítky: