IBM ocenila inovativní přístup týmu TD SYNNEX titulem Progressive Partner of the Year

20. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
IBM tým české pobočky TD SYNNEX získal titul Progressive Partner of the Year 2023, jímž IBM ocenila především významný nárůst počtu nových partnerů, aktivní a inovativní přístup k partnerské základně a distribuci nových IBM technologií.

IBM tým v TD SYNNEX získal cenu Progressive Partner of the Year pro region Central and Eastern Europe na každoročním IBM Business Partner Summitu. Již loni přitom stejný tým bodoval na úrovni České republiky titulem Inovativní distributor roku 2022.

„IBM vyzdvihla především péči, kterou věnujeme tradičním i novým partnerům, jejich vzdělávání a marketingovým aktivitám. Myslím, že pozitivní roli sehrál také fakt, že se snažíme zohlednit i lokální specifika českého trhu. Chci poděkovat celému týmu, ale samozřejmě také všem partnerům, kteří s námi spolupracují,“ uvedl Martin Janeček, IBM business unit manager v TD SYNNEX.

K progresivním technologiím IBM, které TD SYNNEX na českém trhu poskytuje, patří například využití umělé inteligence. V projektu Embeddable AI IBM nabízí vývojářům, aby pro svá řešení využili stejné AI nástroje, které pohání produkty IBM. Embeddable AI představuje profesionálně navrženou kolekci základních technologií AI ve flexibilní podobě, která umožňuje snadné začlenění do řešení třetích stran.

Využití vestavěné umělé inteligence snižuje nároky na vývoj vlastní aplikace, umožňuje zrychlit uvedení na trh a otevírá nové obchodní příležitosti. IBM také již tradičně patří k absolutní světové špičce v oblasti storage a nově rozvíjí propojení IBM Storage s bezpečnostními produkty pro takzvaná Cyber resilience řešení. Velký potenciál mají podle Martina Janečka rovněž všechny produkty, služby a řešení zaměřené na udržitelnost a digitální transformaci.

Profilová karta firmy

TD SYNNEX

TD SYNNEX

Společnost TD SYNNEX je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

DATERA zvítězila v soutěži „Hrdinové AI“

21. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Prvním „Hrdinou AI“ se v soutěži TD SYNNEX a IBM stala společnost DATERA s nástrojem pro profesionální analýzu dat LISSA. Do soutěže „Hrdinové AI“ mohly firmy přihlásit svá řešení založená na AI a ty nejlepší pak získaly expertní, technologickou i marketingovou podporu pro jejich další rozvoj. Čtěte více

T-Mobile obhájil své prvenství v testu mobilních sítí Ookla

30. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: T-Mobile)
T-Mobile znovu získal ocenění za nejlepší mobilní pokrytí a nejlepší a nejrychlejší mobilní síť v ČR. Ocenění bylo uděleno na základě více než 169 milionů měření pokrytí a 230 tisíců testů rychlosti mobilních sítí, která proběhla prostřednictvím aplikace Speedtest v třetím a čtvrtém čtvrtletí roku 2023 po celé republice. Čtěte více

TD SYNNEX je největším distributorem Lenovo ISG v Česku

5. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: TD SYNNEX)
Česká pobočka TD SYNNEX obhájila pozici jedničky v distribuci produktů a řešení Lenovo ISG na domácím trhu. Tým Lenovo ISG v TD SYNNEX převzal cenu „Největší distributor 2023“. Čtěte více

Cisco ocenilo nejlepší české partnery

12. 12. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco systems)
Česká pobočka Cisco na každoročním Partnerském dni ocenila nejlepší spolupracující společnosti, které dodávají produkty, služby a řešení tohoto výrobce na tuzemském trhu. Po odmlce vynucené covidem si partneři převzali ceny za rok opět 2023 osobně. Čtěte více