HyperX rozšířil nabídku o SSD pro náročné uživatele

2. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX, divize firmy Kingston, uvedla na trh nová SSD HyperX FURY RGB a HyperX SAVAGE EXO. FURY RGB SSD je určeno pro hráče, kteří touží po rychlejším a plynulejším načítání her a zároveň chtějí vylepšit vizuál svého PC. Savage EXO SSD je externí disk, který lze použít pro ukládání dat a spouštění aplikací přímo z disku.

Obě SSD využívají technologii 3D NAND, která přináší nižší spotřebu energie, delší životnost a vysokou rychlost čtení a zápisu – až 10krát vyšší, než má klasický pevný disk s rychlostí otáček 7200 ot/min.

HyperX se snaží vytvářet inovativní, velmi kvalitní řešení pro ukládání dat, která vyhovují potřebám širokého okruhu uživatelů,“ řekl Tony Hollingsbee, obchodní ředitel pro SSD produkty v regionu EMEA. „S novými FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD s technologií 3D NAND rozšiřujeme nabídku mimořádně výkonných produktů v řadě HyperX SSD.

Nové HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD nabízejí hráčům, fandům taktování a stavitelům PC systémů výkonná řešení pro ukládání dat navržená tak, aby vyhovovala potřebám rozmanitých herních aplikací. Mezi jejich přednosti patří:

FURY RGB SSD nabízí kromě rychlosti čtení až 550 MB/s a rychlosti zápisu až 480 MB/s také atraktivní světelné efekty. Novinka je kompatibilní se základními deskami, které podporují RGB osvětlení a několik RGB zařízení, a umožňuje synchronizaci světelných efektů s dalšími RGB komponentami. FURY RGB SSD se vyrábí s kapacitou 240, 480 nebo 960 GB. Prodává se samostatně nebo jako součást upgradovací sady, která obsahuje také adaptér pro USB 3.0, 3,5“ montážní držák a šrouby, RGB kabel, datový SATA kabel, propojovací kabel s konektory USB 3.1 typu A a mini-USB a také software pro klonování pevných disků.

SAVAGE EXO SSD je vhodné pro uživatele, kteří hledají rychlé externí úložiště k zálohování her, úpravy videa a další aplikace náročné na rychlost přenosu dat. SAVAGE EXO SSD nabízí rychlost čtení 500 MB/s, rychlost zápisu 400 MB/s a dá se připojit k systémům Windows a macOS a přes rozhraní USB 3.1 Gen 2 také k herním konzolím XBOX One a PS4, kde urychluje načítání dat až o 20 %. SAVAGE EXO SSD váží 56 gramů a má tenký a kompaktní tvar, aby se dal snadno přenášet, takže je ideálním řešením pro rychlé ukládání a přenos dat na cestách.Je k dispozici v kapacitách 480 a 960 GB.

Štítky: 
SSD, Kingston

Podobné články

Kingston: NVMe PCIe SSD A2000

15. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Jednostranná M.2 NVMe PCIe SSD jednotka Kingston A2000 využívá technologii 3D NAND a je určena běžným uživatelům. Může se pochlubit až překvapivým výkonem, nízkou spotřebou, menším zahříváním a výhodnou cenou, což z ní dělá perfektní volbu zejména pro upgrade notebooku nebo stolního počítače. Čtěte více

ADATA: externí SSD SE800

10. 8. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adata)
Externí SSD ADATA SE800 se vyznačuje kompaktním a odlehčeným tělem, které se, samozřejmě spolu s uloženými daty, velmi snadno přenáší. Kromě toho díky svému kartáčovanému povrchu dobře vypadá. Nejdůležitější je ale jeho odolnost proti vodě, prachu a nárazům, a také jeho výkon s rychlostmi až 1 000 MB/s pro čtení i zápis. Čtěte více

Western Digital: externí SSD My Passport Go

21. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Společnost Western Digital přináší na český trh externí SSD My Passport Go. Nejnovější přírůstek produktové řady My Passport nabízí kapacitu až 1 TB v odolném provedení a kompaktních rozměrech. Disk má integrovaný kabel a ochranný gumový rám a je navržen pro využití na cestách a pro všechny ty, kdo chtějí mít u sebe svá data a využívat přednosti technologie SSD. Čtěte více

TRANSCEND: externí SSD ESD240C

9. 6. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Transcend)
Přenosné SSD TRANSCEND ESD240C se vyznačuje štíhlou a elegantní konstrukcí a dosahuje rychlosti čtení dat až 520 MB/s. K dispozici je v kapacitních verzích 120, 240 a 480 GB. Čtěte více