HyperX rozšířil nabídku o SSD pro náročné uživatele

2. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: HyperX)
HyperX, divize firmy Kingston, uvedla na trh nová SSD HyperX FURY RGB a HyperX SAVAGE EXO. FURY RGB SSD je určeno pro hráče, kteří touží po rychlejším a plynulejším načítání her a zároveň chtějí vylepšit vizuál svého PC. Savage EXO SSD je externí disk, který lze použít pro ukládání dat a spouštění aplikací přímo z disku.

Obě SSD využívají technologii 3D NAND, která přináší nižší spotřebu energie, delší životnost a vysokou rychlost čtení a zápisu – až 10krát vyšší, než má klasický pevný disk s rychlostí otáček 7200 ot/min.

HyperX se snaží vytvářet inovativní, velmi kvalitní řešení pro ukládání dat, která vyhovují potřebám širokého okruhu uživatelů,“ řekl Tony Hollingsbee, obchodní ředitel pro SSD produkty v regionu EMEA. „S novými FURY RGB SSD a SAVAGE EXO SSD s technologií 3D NAND rozšiřujeme nabídku mimořádně výkonných produktů v řadě HyperX SSD.

Nové HyperX FURY RGB SSD a HyperX SAVAGE EXO SSD nabízejí hráčům, fandům taktování a stavitelům PC systémů výkonná řešení pro ukládání dat navržená tak, aby vyhovovala potřebám rozmanitých herních aplikací. Mezi jejich přednosti patří:

FURY RGB SSD nabízí kromě rychlosti čtení až 550 MB/s a rychlosti zápisu až 480 MB/s také atraktivní světelné efekty. Novinka je kompatibilní se základními deskami, které podporují RGB osvětlení a několik RGB zařízení, a umožňuje synchronizaci světelných efektů s dalšími RGB komponentami. FURY RGB SSD se vyrábí s kapacitou 240, 480 nebo 960 GB. Prodává se samostatně nebo jako součást upgradovací sady, která obsahuje také adaptér pro USB 3.0, 3,5“ montážní držák a šrouby, RGB kabel, datový SATA kabel, propojovací kabel s konektory USB 3.1 typu A a mini-USB a také software pro klonování pevných disků.

SAVAGE EXO SSD je vhodné pro uživatele, kteří hledají rychlé externí úložiště k zálohování her, úpravy videa a další aplikace náročné na rychlost přenosu dat. SAVAGE EXO SSD nabízí rychlost čtení 500 MB/s, rychlost zápisu 400 MB/s a dá se připojit k systémům Windows a macOS a přes rozhraní USB 3.1 Gen 2 také k herním konzolím XBOX One a PS4, kde urychluje načítání dat až o 20 %. SAVAGE EXO SSD váží 56 gramů a má tenký a kompaktní tvar, aby se dal snadno přenášet, takže je ideálním řešením pro rychlé ukládání a přenos dat na cestách.Je k dispozici v kapacitách 480 a 960 GB.

Štítky: 
SSD, Kingston

Podobné články

ADATA: SSD řady SD600Q

13. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adata)
Externí SSD Adata SD600Q zaujmou rychlostmi až 440 MB/s pro čtení i zápis, což je čtyřikrát více než u běžných externích hard disků. Těchto hodnot disky dosahují díky použití 3D NAND flash pamětí a kromě výkonu zaujmou tichým chodem a konstrukcí, která odolá. Čtěte více

Kingston: SSD řady Data Center 500

22. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Společnost Kingston představila nové SSD disky řady Data Center 500 určené pro firemní sféru. Řada DC500R je optimalizována pro aplikace náročné na čtení dat, zatímco řada DC500M ke smíšenému provozu (tedy pro čtení i zápis). Čtěte více

SSD WD Blue nyní i ve formátu NVMe

19. 3. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Western Digital)
Společnost Western Digital ve snaze urychlit přechod na formát NVMe přidala do své nabídky nový model SSD. Disk WD Blue SN500 NVMe SSD poskytuje třikrát vyšší výkon oproti předchozím (SATA) modelům a současně si udržuje vysokou spolehlivost. Disk je optimalizovaný pro multitasking a náročné aplikace a poskytuje téměř okamžitý přístup k souborům a počítačovým programům. Čtěte více

AData: SSD XPG Gammix S11 Pro a SX6000 Lite

17. 2. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: AData)
ADATA představila dva nové herní produkty, SSD disk XPG GAMMIX S11 Pro s podporou PCIe Gen3x4 o velikosti M.2 2280 a SSD SX6000 Lite s podporou PCIe Gen3x4 o velikosti M.2 2280. Díky použití nejmodernějších paměťových čipů 3D NAND Flash jsou oba disky dostupné s kapacitou až 1 TB a podporují opravný kód LDPC. Čtěte více