HPE představuje inovované partnerské programy a cloudové služby

8. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise spustila nabídku nových služeb pomáhajících partnerům rozšířit pokrytí trhu, akcelerovat dodávky a transformovat vztahy s klienty pomocí cloudových služeb GreenLake a softwarové platformy HPE. Společnost navíc vylepšila integraci partnerů do řešení HPE GreenLake Central a aktualizovala partnerské vzdělávací programy HPE Pro Series.

V partnerském ekosystému HPE je zapojeno více než 700 partnerů, kteří aktivně prodávají platformu HPE GreenLake. V posledním roce se počet objednávek této cloudové služby skrz tento prodejní kanál zvýšil o 47 %. HPE GreenLake se tak stal středem zájmu digitální transformace organizací a zdrojem ziskovosti pro neustále rostoucí počet partnerů.

„Máme celosvětovou partnerskou komunitu, která našim zákazníkům umožňuje transformovat jejich byznys na novou úroveň,“ uvedl Paul Hunter, vedoucí partnerského prodeje v HPE a dodal: „Naši partneři hrají zásadní roli v utváření a realizaci naší edge-to-cloud-platform-as-a-service strategie. Inovované HPE GreenLake cloudové služby, které nyní zpřístupňujeme partnerům, jim přinášejí nové příležitostí k prodejům, pomohou jim lépe obsluhovat naše společné zákazníky a rychleji rozšířit nabídku platformy HPE GreenLake.“

Akcelerované nasazení HPE GreenLake

Nová generace cloudových služeb HPE GreenLake umožňuje pružněji reagovat na poptávku zákazníků – dodávky jsou finalizovány do 14 dní od objednání. Nově jsou k dispozici v malých, středních a velkých konfiguracích, navíc pružně škálovatelné. Partnerům tento standardizovaný přístup umožňuje snadněji poskytovat zákazníkům cílené nabídky na míru.

Partneři HPE díky HPE GreenLake cloudovým službám mohou organizacím nabídnout:

• cloudové služby pro kontejnery;
• cloudové služby pro virtuální stroje, úložiště a výpočetní výkon serverů;
• cloudové služby pro ochranu dat;
• cloudové služby pro sítě.

Spolupráce s HPE GreenLake Central

HPE GreenLake Central je pokročilá softwarová platforma, která zákazníkům poskytuje konzistentní cloudové prostředí pro všechny jejich aplikace a data prostřednictvím operační konzole pro celé prostředí jejich hybridního cloudu. Tím pomáhá spravovat a optimalizovat využití zdrojů jejich hybridního IT. Tato platforma umožňuje organizacím získávat aktuální informace o jejich výdajích, kapacitě nebo stavu cloudových služeb prostřednictvím jednoduchého rozhraní point-and-click. HPE aktivně pracuje na integraci partnerů v HPE GreenLake Central a v roce 2021 jim nabídne vlastní přístup k platformě, což jim poskytne jednotný pohled na zákaznická data a nové možnosti obsluhy zákazníků včetně usnadnění prodeje rozšíření těchto cloudových služeb.

HPE GreenLake rozšířené partnerství v oblasti moderních datových úložišť

HPE partneři dnes musí být schopni poskytnout svým zákazníkům širokou škálu IT služeb v oblasti ukládání a zpracování dat. HPE GreenLake moderní cloudové služby ukládání dat a souborů toto řeší díky obchodnímu partnerství se společnostmi Cohesity a Qumulo, a dále mohou HPE partneři nyní nabízet také škálovatelné ukládání objektů prostřednictvím Scality RING a zpracování dat chráněných technologií od společnosti Veeam.

HPE GreenLake Management Services

Tyto dodatečné služby HPE posouvají partnery do role dodavatele služeb řízených poskytovatelem tím, že rozšiřují dosavadní schopnosti partnerů o prodej HPE GreenLake Management Services a poskytují tak další obchodní příležitosti. Tato sada služeb pomáhá provozovat, spravovat a optimalizovat běžnou IT infrastrukturu stejně tak jako specializovaná prostředí jako je SAP HANA nebo Hadoop.

Společnost HPE významně vylepšila tři partnerské programy:

• HPE Sales Pro – partnerský program HPE Sales Pro spojuje profesionály z HPE s prodejci, kterým zpřístupňuje inovativní prostředky, školení a edukaci – vše na jednom místě. Navíc zpřístupňuje nové školicí moduly, včetně videí, podcastů, gamifikace a nástrojů pro nahrávání videa. Prodejci mohou vytvářet také vlastní vzdělávací programy, a tak rychle a snadno vylepšit své dovednosti, nebo rozšířit své znalosti o portfoliu HPE.

• HPE Tech Pro – partnerský program HPE Tech Pro byl rozšířen o nové vzdělávací úrovně a došlo k integraci nového obsahu zaměřeného na SMB segment umožňující partnerům provádět zkoušky a získat certifikaci a nové kompetence. Portál je nově dostupný v 13 jazycích.

• HPE Marketing Pro – dřívější HPE Partner Ready Digital Marketing Program se nyní nazývá HPE Marketing Pro a poskytuje na míru přizpůsobený obsah, více možnosti k učení a obsahuje zdroje pomáhající partnerům zvyšovat efektivitu end-to-end marketingu a růst prostřednictvím HPE. Vzdělávací centrum je nyní dostupné v 7 jazycích a obsahuje možnost získat akreditaci potvrzující odbornost v digitálním marketingu. Prostřednictvím intuitivních průvodců kampaní a plánů kampaní šitých na míru různým marketingovým cílům, nabízí partnerům možnost získat vylepšené nástroje, které jim pomohou dodávat integrované digitální kampaně a přizpůsobit zákaznické zkušenosti.

Video : 

Podobné články

Pětice nejdůležitějších trendů ve videodohledu v roce 2021

7. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hanwha Techwin)
Společnost Hanwha Techwin představila pět klíčových trendů, které podle jejího názoru budou vévodit odvětví videodohledu v průběhu roku 2021. Jmenovitě jde o řešení na bázi umělé inteligence v periferních částech sítě, otevřenou platformu, cloudová řešení, kybernetickou bezpečnost a problematiku ochrany dat a soukromí. Čtěte více

Co se stane technologickými klíči k budoucnosti?

6. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Jak ukázala pandemie, je naprosto nezbytné, abychom byli připraveni na nečekané. Začít je třeba u vysoce odolné, globálně škálovatelné infrastruktury, která zajistí bezpečnost a flexibilitu, díky nimž podnik dokáže překonat případné překážky a využít nové příležitosti. Bezpočet technických iniciativ a inovací slibuje, že v novém roce přinesou velké změny. Čtěte více

Jan Joska (HPE): Chceme být pro partnery atraktivnější a flexibilnější

22. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
S channel manažerem společnosti Hewlett Packard Enterprise Janem Joskou jsme hovořili o inovovaném partnerském programu, jehož primárním cílem je, „aby se partnerům s firmou spolupracovalo ještě lépe.“ Pokud se chcete blíže seznámit s novinkami a možnostmi, které vám z nich vyplývají, jste na nejlepším možném místě. Čtěte více

Výdaje na cloudové služby v roce 2021 výrazně porostou

21. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětové výdaje koncových uživatelů na cloudové služby podle Gartneru v roce 2021 meziročně vzrostou o 18,4 % na téměř 305 miliard USD. Nejvýznamnějším tahounem budou firemní výdaje. Čtěte více