HPE představuje inovované partnerské programy a cloudové služby

8. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise spustila nabídku nových služeb pomáhajících partnerům rozšířit pokrytí trhu, akcelerovat dodávky a transformovat vztahy s klienty pomocí cloudových služeb GreenLake a softwarové platformy HPE. Společnost navíc vylepšila integraci partnerů do řešení HPE GreenLake Central a aktualizovala partnerské vzdělávací programy HPE Pro Series.

V partnerském ekosystému HPE je zapojeno více než 700 partnerů, kteří aktivně prodávají platformu HPE GreenLake. V posledním roce se počet objednávek této cloudové služby skrz tento prodejní kanál zvýšil o 47 %. HPE GreenLake se tak stal středem zájmu digitální transformace organizací a zdrojem ziskovosti pro neustále rostoucí počet partnerů.

„Máme celosvětovou partnerskou komunitu, která našim zákazníkům umožňuje transformovat jejich byznys na novou úroveň,“ uvedl Paul Hunter, vedoucí partnerského prodeje v HPE a dodal: „Naši partneři hrají zásadní roli v utváření a realizaci naší edge-to-cloud-platform-as-a-service strategie. Inovované HPE GreenLake cloudové služby, které nyní zpřístupňujeme partnerům, jim přinášejí nové příležitostí k prodejům, pomohou jim lépe obsluhovat naše společné zákazníky a rychleji rozšířit nabídku platformy HPE GreenLake.“

Akcelerované nasazení HPE GreenLake

Nová generace cloudových služeb HPE GreenLake umožňuje pružněji reagovat na poptávku zákazníků – dodávky jsou finalizovány do 14 dní od objednání. Nově jsou k dispozici v malých, středních a velkých konfiguracích, navíc pružně škálovatelné. Partnerům tento standardizovaný přístup umožňuje snadněji poskytovat zákazníkům cílené nabídky na míru.

Partneři HPE díky HPE GreenLake cloudovým službám mohou organizacím nabídnout:

• cloudové služby pro kontejnery;
• cloudové služby pro virtuální stroje, úložiště a výpočetní výkon serverů;
• cloudové služby pro ochranu dat;
• cloudové služby pro sítě.

Spolupráce s HPE GreenLake Central

HPE GreenLake Central je pokročilá softwarová platforma, která zákazníkům poskytuje konzistentní cloudové prostředí pro všechny jejich aplikace a data prostřednictvím operační konzole pro celé prostředí jejich hybridního cloudu. Tím pomáhá spravovat a optimalizovat využití zdrojů jejich hybridního IT. Tato platforma umožňuje organizacím získávat aktuální informace o jejich výdajích, kapacitě nebo stavu cloudových služeb prostřednictvím jednoduchého rozhraní point-and-click. HPE aktivně pracuje na integraci partnerů v HPE GreenLake Central a v roce 2021 jim nabídne vlastní přístup k platformě, což jim poskytne jednotný pohled na zákaznická data a nové možnosti obsluhy zákazníků včetně usnadnění prodeje rozšíření těchto cloudových služeb.

HPE GreenLake rozšířené partnerství v oblasti moderních datových úložišť

HPE partneři dnes musí být schopni poskytnout svým zákazníkům širokou škálu IT služeb v oblasti ukládání a zpracování dat. HPE GreenLake moderní cloudové služby ukládání dat a souborů toto řeší díky obchodnímu partnerství se společnostmi Cohesity a Qumulo, a dále mohou HPE partneři nyní nabízet také škálovatelné ukládání objektů prostřednictvím Scality RING a zpracování dat chráněných technologií od společnosti Veeam.

HPE GreenLake Management Services

Tyto dodatečné služby HPE posouvají partnery do role dodavatele služeb řízených poskytovatelem tím, že rozšiřují dosavadní schopnosti partnerů o prodej HPE GreenLake Management Services a poskytují tak další obchodní příležitosti. Tato sada služeb pomáhá provozovat, spravovat a optimalizovat běžnou IT infrastrukturu stejně tak jako specializovaná prostředí jako je SAP HANA nebo Hadoop.

Společnost HPE významně vylepšila tři partnerské programy:

• HPE Sales Pro – partnerský program HPE Sales Pro spojuje profesionály z HPE s prodejci, kterým zpřístupňuje inovativní prostředky, školení a edukaci – vše na jednom místě. Navíc zpřístupňuje nové školicí moduly, včetně videí, podcastů, gamifikace a nástrojů pro nahrávání videa. Prodejci mohou vytvářet také vlastní vzdělávací programy, a tak rychle a snadno vylepšit své dovednosti, nebo rozšířit své znalosti o portfoliu HPE.

• HPE Tech Pro – partnerský program HPE Tech Pro byl rozšířen o nové vzdělávací úrovně a došlo k integraci nového obsahu zaměřeného na SMB segment umožňující partnerům provádět zkoušky a získat certifikaci a nové kompetence. Portál je nově dostupný v 13 jazycích.

• HPE Marketing Pro – dřívější HPE Partner Ready Digital Marketing Program se nyní nazývá HPE Marketing Pro a poskytuje na míru přizpůsobený obsah, více možnosti k učení a obsahuje zdroje pomáhající partnerům zvyšovat efektivitu end-to-end marketingu a růst prostřednictvím HPE. Vzdělávací centrum je nyní dostupné v 7 jazycích a obsahuje možnost získat akreditaci potvrzující odbornost v digitálním marketingu. Prostřednictvím intuitivních průvodců kampaní a plánů kampaní šitých na míru různým marketingovým cílům, nabízí partnerům možnost získat vylepšené nástroje, které jim pomohou dodávat integrované digitální kampaně a přizpůsobit zákaznické zkušenosti.

Video : 

Podobné články

GFI Software uvádí nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
GFI MailSecurity je snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing. Organizacím přináší všechny výhody cloudového řešení včetně jednoduchého nasazení, snadné správy, rychlého přístupu přes webový portál a přehledných nákladů. Čtěte více

Nová verze Acronis Cyber Infrastructure přináší o 50 % vyšší výkon a přidává funkce

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis představil významnou aktualizaci svého řešení softwarově definované infrastruktury Acronis Cyber Infrastructure 4.0. Nová verze řešení přináší vyšší úroveň dostupnosti, bezpečnosti a jednodušší správu. Čtěte více

Jednoduché a cenově dostupné úložiště nové generace pro SMB sektor od HPE

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise uvedla na trh šestou generaci HPE Modular Smart Array (MSA). Malým a středním podnikům s napjatými rozpočty pomáhá v akceleraci podnikání, a nabízí řešení datového úložiště základní úrovně, které poskytuje výkon, automatizaci a hybridní-flash pole. Čtěte více

HP představilo zařízení přizpůsobená pro cloudovou práci terénních pracovníků

16. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila elegantní specializovaná zařízení pro práci v cloudu, od počátku navržená s ohledem na potřeby pracovníků působících v předních liniích, zaměstnanců pracujících z domova i z kanceláře, jakož i pro mobilní průkopníky. Čtěte více