HP zjednodušuje správu tiskových služeb díky novému předplatnému na bázi cloudu

27. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila službu HP Managed Print Flex. Jde o nový plán předplatného řešení MPS (Managed Print Services) na bázi cloudu. Firmám pomůže optimalizovat náklady díky zjednodušení řízení procesů, zvýšení produktivity a zajištění flexibility při škálování nebo přizpůsobování se měnícím se obchodním potřebám.

Nová uživatelsky přívětivá služba zbavuje firmy starostí s tiskem a umožňuje jim nasměrovat více úsilí a prostředků na růst firmy.

Po roce a půl bezprecedentních změn se zcela jasně ukázalo, že nejdůležitější je flexibilita,“ uvedl George Brasher, generální ředitel a globální ředitel divize tiskových služeb a řešení společnost HP Inc. „S ohledem na to jsme řešení MPS maximálně zjednodušili. Zákazníci si vlastně ani nevybírají plán předplatného. Náš inovativní chytrý plán automaticky nastaví z hlediska nákladů tu nejlepší variantu na základě toho, co bylo skutečně vytištěno. Oddělení IT se tedy mohou méně soustředit na dohled nad tiskovými službami a více na to, co považují za skutečně důležité.“

Díky přechodu na cloud si mohou zákazníci a partneři vybrat tiskárny, které nejlépe vyhovují jejich potřebám. Tím rychle a efektivně vybaví zaměstnance v kanceláři nebo doma tiskárnami, potřebnými k jejich produktivní práci. Zásluhou chytrého cenového plánu HP se zákazníci nemusí obávat, že zaplatí více, než je nutné, protože plán se automaticky měsíčně upravuje, tak aby jim na základě skutečného objemu vytištěných dokumentů poskytl z hlediska nákladů tu nejlepší variantu.

Základní předplatné mimo jiné zahrnuje:

  • Automatické doplňování spotřebního materiálu – systém proaktivně naplánuje dodávku nových náplní dříve, než se spotřebují ty staré.
  • Řešení technických problémů a poruch se zpětným voláním do dvou hodin a podporou na místě následující pracovní den, pokud se problém nepodaří vyřešit vzdáleně.
  • Krátkodobý roční závazek s automatickým prodloužením.
  • Službu HP Roam, aby mohli zaměstnanci bezpečně tisknout prakticky odkudkoli.
  • Konsolidaci všech tiskáren v jednotném přehledu a účtovány v jedné smlouvě.
  • Černobílý i barevný tisk za stejnou cenu.
  • Balíček Wolf Security, který zajišťuje konfiguraci koncových zařízení se správným nastavením zabezpečení.

Řešení HP Managed Print Flex, představené na celosvětové virtuální partnerské akci HP Reinvent 2021, nabízí obchodním partnerům příležitost k růstu předvídatelných příjmů a zisku z tiskových služeb. To vše bez složitostí a rizik skrze příjmy z plateb za hardware předem, s možností dalšího prodeje a provizí, doplňkových řešení a předplatného služeb, kratších prodejních jednání a dalších možností.

Platí všeobecné obchodní podmínky. Dostupnost nového řešení HP Managed Print Flex se na českém trhu očekává v průběhu roku 2022.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Intuitivní cloudová aplikace od Canonu usnadní tiskařům odesílání a přípravu úloh

20. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila software pro workflow produkčního tisku PRISMAprepare Go, který vychází z úspěšné řady softwaru PRISMA. Novinka je nástrojem pro bezpečné zadávání úloh a přípravu souborů pro malé interní a komerční poskytovatele tiskových služeb (PSP). Čtěte více

Peter Halmo (Xerox): Naše nabídka vždy reaguje na aktuální dění

25. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Xerox)
Xerox vyrostl na tisku a kopírování. Již dlouho však expanduje i do řady dalších odvětví včetně 3D tisku, umělé inteligence, rozšířené reality nebo třeba IoT. Na otázky o aktuálním dění ve společnosti a jejím směřování v blízké budoucnosti nám odpovídal generální ředitel pro ČR a SR Peter Halmo. Čtěte více

Množství vytištěných stránek opět poroste, ale na před-covidovou úroveň se již nedostane

9. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
IDC odhaduje, že celosvětový objem vytištěných stránek letos opět vzroste, ale již nedosáhne úrovně z doby před pandemií COVID-19. Čtěte více

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více