HP spouští video soutěž pro mladé

17. 6. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost žádá mládež Evropy, Středního východu a Afriky o kreativní nápady, aby poznala, co chtějí s počítačem podnikat.

Společnost Hewlett-Packard dnes oznámila, že spouští další video soutěž, která dává mládeži v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) šanci sdělit HP ty nejúžasnější věci, které by mohli dělat s počítačem. Tato soutěž, součást kampaně HP Listen 2U, dává mladým šanci projevit svůj talent, kreativitu a důvtip.

Mladí lidé žijící ve zmíněném regionu se mohou do soutěže zapojit zasláním maximálně 30vteřinového videa s námětem: ‚Nejúžasnější věc, kterou byste si přáli dělat se svým počítačem‘ na adresu projektu Listen 2U na YouTube. Devět finalistů obdrží počítač HP Pavillion dv2 Entertainment PC a vítěz získá HP TouchSmart IQ800 Desktop PC.

Pro představení kampaně Listen 2U v České republice si HP vybralo festival Sázavafest. Návštěvníci festivalu jsou totiž typickou cílovou skupinou,
na kterou HP svým projektem míří. Jedná se o celoevropskou kampaň, zaměřenou na mladé lidi, kteří využívají zejména multimediální funkce svých notebooků – poslech hudby, prohlížení fotografií, stříhání videa nebo přístup k populárním komunikačním sítím Facebook či YouTube.

Součástí kampaně HP Listen 2U bude i multimediální kamion, který napříč Evropou představí zábavnou formou nejnovější produkty a umožní všem mladým zájemcům vyzkoušet si je a zároveň si zasoutěžit o zajímavé ceny.