HP rozšířilo portfolio notebooků Pavilion Plus o první 16" model

18. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila zcela nový 16" notebook Pavilion Plus, který oproti předchozím modelům této řady nabízí vyšší výkon, nové funkce a větší obrazovkou. Aktualizace se dočkal i model se 14" obrazovkou, který již HP nabízelo dříve.

Notebooky HP Pavilion Plus jsou všestranné počítače vhodné pro práci i zábavu doma i na cestách.

Aktualizované portfolio notebooků HP Pavilion Plus se vyznačuje stylovým provedením a řadou dalších zajímavých funkcí a vlastností, mezi které patří:

  • nejnovější procesory od Intelu (14" a 16" model) i AMD (pouze 14" model);
  • podpora Wi-Fi 6E připojení;
  • plynulý a ostrý obraz při hraní her, zábavě i prezentacích na obrazovce s certifikací Eyesafe;
  • nástroje pro virtuální schůzky včetně 5Mpx kamery, duálního mikrofonu a manuální krytky kamery;
  • systém Windows Hello s rozpoznáváním obličeje umožňuje rychlejší a bezpečnější přihlášení;
  • platforma HP Presence.
  • celokovové stylové šasi v elegantních barvách vytvořené udržitelně.

Nejnovější Pavilion Plus 14 je lehký, kompaktní notebook, jehož váha začíná na 1,37 kilogramech. Jeho baterie vydrží až 13 hodin provozu. O živé podání barev s certifikací IMAX Enhanced se stará OLED displej s rozlišením až 2,8K. Díky dvěma variantám, které jsou poháněny procesorem až 13. generace Intel Core i7, nebo procesorem AMD Ryzen 7 7840H, si může každý zákazník vybrat model přesně podle svých potřeb. Technologie Intel Unison zajišťuje (u modelů s procesory Intel) bezproblémové propojení notebooku s jakýmkoli telefonem pro lepší přehled a kontrolu nad všemi zařízeními.

Svou exkluzivní funkci má však i varianta s procesorem AMD, která za pomoci umělé inteligence a funkce Windows Studio Effects poskytuje doplňkové funkce videokonference. Časem bude možné využívat i další inovativní možnosti AMD Ryzen AI.

Pavilion Plus 16 s certifikací Intel EVO má 16" displej s rozlišením 2,5K WQXGA a je osazený procesorem Intel Core i7. Při práci a hlavně zábavě přijdou vhod i obrazovka s proměnlivou obnovovací frekvencí až 120 Hz a grafická karta až řady NVIDIA RTX 3050. Na baterii lze pracovat až 11 hodin a 45 minut.

Ceny a dostupnost:

  • HP Pavilion Plus 14 je k dostání v barvách Natural Silver, Moonlight Blue za cenu od 24 990 Kč
  • HP Pavilion Plus 16 bude k dostání v říjnu v barvě Natural Silver za cenu od 24 990 Kč

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Inspirujte se novým Partnerským katalogem společnosti HP Inc.

27. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
V nejnovějším vydání partnerského katalogu společnosti HP Inc., který je platný v období od května do července 2024, se dozvíte o novinkách z portfolia počítačů a tiskáren. Na jednom místě najdete přehled produktů včetně základních parametrů a doporučených cen, akčních nabídek a probíhajících promoakcí. Čtěte více

Nejnovější generace počítačů HP EliteBook vsadila na integrovanou umělou inteligenci

14. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila 11. generaci notebooků řady EliteBook určených pro náročné firemní zákazníky. Počítače jsou dostupné v řadě variant, ve všech případech však nabízejí podporu umělé inteligence a dalších moderních technologií. Novinkou je například řešení Endpoint Security Controller pro ochranu před kybernetickými útoky za pomoci kvantových technologií. Čtěte více

Řešení HP Wolf Pro Security získalo vynikající hodnocení v AV-TESTu

3. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Výzkumníci z AV-TESTu označili nové řešení HP Wolf Pro Security za „TOP Produkt“ pro ochranu koncových zařízení ve firmách. Studie výzkumného institutu v oblasti bezpečnosti IT AV-TEST potvrdila, že bezpečnostní software Wolf Pro Security od HP je jedním z nejlepších antivirových řešení pro firemní uživatele využívající platformu Windows na trhu. Čtěte více

Inspirujte se novým Partnerským katalogem společnosti HP Inc.

7. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
V nejnovějším vydání partnerského katalogu společnosti HP Inc., který je platný v období od února do dubna 2024, se dozvíte o novinkách z portfolia počítačů a tiskáren. Na jednom místě najdete přehled produktů včetně základních parametrů a doporučených cen, akčních nabídek a probíhajících promoakcí. Čtěte více