HP představilo vážku mezi notebooky

27. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila prémiový, ultralehký, designový notebook „lehký jako pírko“, který nabízí. S váhou pod kilogram je jasnou volbou především mobilní uživatele. Navíc je prvním notebookem na světě, jehož části jsou vyrobené z plastů, které by jinak skončily jako odpad v oceánu.

Společnost HP Inc. představuje HP Elite Dragonfly, ultralehký notebook ve váhové kategorii do jednoho kilogramu navržený s cílem posunout hranice efektivity v práci i v životě mobilních profesionálních uživatelů. Díky preciznímu zpracování zaujme na první pohled, zároveň je nabitý výkonem a bezpečnostními funkcemi a předznamenává novou éru mobility.

HP též rozšiřuje své portfolio monitorů o dva úchvatně barevné prohnuté modely navržené pro moderní kancelář současnosti.

Dnešní mobilní profesionálové se musí pohybovat – bez jakýchkoliv omezení – mezi zasedací místností, univerzitou, letištěm, taxíkem – prostě musí být všude, kam je práce zavede. HP Elite Dragonfly je navržen tak, aby byl dokonalou „vizitkou“ svého majitele. Je lehký a výkonný, nabízí nejdelší výdrž baterie ve třídě 13" pracovních konvertibilních notebooků na světě – až 24,5 hodin  – a nejnovější připojení Wi-Fi 6. Volitelně dostupné připojení gigabit-glass 4G LTE umožňuje firemním uživatelům připojit se a pracovat na sdílených projektech téměř odkudkoliv díky 4x4 LTE anténám, které se u pracovního konvertibilního počítače objevují vůbec poprvé. HP Elite Dragonfly je také prvním pracovním konvertibilním notebookem s předinstalovaným softwarem pro osobní pohodu s názvem HP WorkWell.

Lehký a odolný:

 • Nejlehčí kompaktní konvertibilní pracovní počítač na světě, který váží méně než kilogram, má tělo vyrobené z frézovaného hořčíku. Díky tomu nabízí potřebnou odolnost i iridescentní modrou barvu (jako vážka).
 • Nová ultralehká podsvícená klávesnice a touchpad umožňují tichou a nerušenou práci.
 • Displej zabírá téměř 86 % čelní plochy zařízení.
 • Okamžitá přeměna tabletu na osobní počítač a zpět.

​​Výkonný a bezpečný:

 • Procesory Intel Core vPro 8. generace.
 • Wi-Fi 6 (nabízí až třikrát rychlejší přenos souborů ve srovnání s Wi-Fi 5 v podmínkách silnějšího datového provozu).
 • HP Sure Sense brání proti malwarovým útokům silou umělé inteligence.
 • HP Sure Recover s funkcí Embedded Reimaging obnoví systém rychle, kdykoliv a kdekoliv, aby uživatel mohl pokračovat v práci.
 • Integrovaný privátní filtr HP Sure View Gen3 poskytující uživateli kontrolu nad tím, co sdílí se světem.

Chytrý a personalizovaný:

 • Díky programu HP WorkWell budete mít svoje zdraví v práci pod kontrolou.
 • Program „koučuje“ uživatele, aby si dělal pravidelné přestávky, a nabízí tipy, jak zlepšit produktivitu práce.
 • HP pomáhá uživatelům najít správnou rovnováhu osobního a pracovního života pomocí personalizovaných doporučení.
Štítky: 

Podobné články

IDC: Prodej PC rostl i během koronavirové krize

15. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Druhé čtvrtletí roku 2020 dopadlo pro počítačový trh dobře. Globální prodej stolních a přenosných počítačů a pracovních stanic totiž podle IDC v souhrnu meziročně vzrostl o 11,2 % na 72,3 milionu kusů. Čtěte více

Dell představil novinky pro hráče

14. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell)
Dell představil nové herní vybavení. Výkonný notebook G7, desktop G5, dva herní monitory S2721DGF a zakřivený S2721HGF, a také herní mechanickou klávesnici AW410K. Čtěte více

O2 zvýhodňuje tarify pro připojení tabletů a notebooků

6. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: O2)
O2 v posledních měsících zaznamenalo zvýšenou spotřebu dat v přenosných zařízeních díky jejich využití pro práci a výuku z domova. Od července proto výrazně navyšuje data ve vylepšených tarifech O2 Data+ určených pro připojení tabletu nebo notebooku. Do nabídky zároveň zařazuje i neomezený tarif. Čtěte více

Miroslav Hrůza (Asus): Nebojíme se nových věcí

2. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Miroslav Hrůza, channel specialist ve společnosti Asus, nám prozradil, co společnost Asus nabízí svým partnerům i zákazníkům. Více prozradil o novém partnerském programu a taky o tom, proč by měla resellery spolupráce s Asusem zajímat. Čtěte více