HP představilo vážku mezi notebooky

27. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila prémiový, ultralehký, designový notebook „lehký jako pírko“, který nabízí. S váhou pod kilogram je jasnou volbou především mobilní uživatele. Navíc je prvním notebookem na světě, jehož části jsou vyrobené z plastů, které by jinak skončily jako odpad v oceánu.

Společnost HP Inc. představuje HP Elite Dragonfly, ultralehký notebook ve váhové kategorii do jednoho kilogramu navržený s cílem posunout hranice efektivity v práci i v životě mobilních profesionálních uživatelů. Díky preciznímu zpracování zaujme na první pohled, zároveň je nabitý výkonem a bezpečnostními funkcemi a předznamenává novou éru mobility.

HP též rozšiřuje své portfolio monitorů o dva úchvatně barevné prohnuté modely navržené pro moderní kancelář současnosti.

Dnešní mobilní profesionálové se musí pohybovat – bez jakýchkoliv omezení – mezi zasedací místností, univerzitou, letištěm, taxíkem – prostě musí být všude, kam je práce zavede. HP Elite Dragonfly je navržen tak, aby byl dokonalou „vizitkou“ svého majitele. Je lehký a výkonný, nabízí nejdelší výdrž baterie ve třídě 13" pracovních konvertibilních notebooků na světě – až 24,5 hodin  – a nejnovější připojení Wi-Fi 6. Volitelně dostupné připojení gigabit-glass 4G LTE umožňuje firemním uživatelům připojit se a pracovat na sdílených projektech téměř odkudkoliv díky 4x4 LTE anténám, které se u pracovního konvertibilního počítače objevují vůbec poprvé. HP Elite Dragonfly je také prvním pracovním konvertibilním notebookem s předinstalovaným softwarem pro osobní pohodu s názvem HP WorkWell.

Lehký a odolný:

 • Nejlehčí kompaktní konvertibilní pracovní počítač na světě, který váží méně než kilogram, má tělo vyrobené z frézovaného hořčíku. Díky tomu nabízí potřebnou odolnost i iridescentní modrou barvu (jako vážka).
 • Nová ultralehká podsvícená klávesnice a touchpad umožňují tichou a nerušenou práci.
 • Displej zabírá téměř 86 % čelní plochy zařízení.
 • Okamžitá přeměna tabletu na osobní počítač a zpět.

​​Výkonný a bezpečný:

 • Procesory Intel Core vPro 8. generace.
 • Wi-Fi 6 (nabízí až třikrát rychlejší přenos souborů ve srovnání s Wi-Fi 5 v podmínkách silnějšího datového provozu).
 • HP Sure Sense brání proti malwarovým útokům silou umělé inteligence.
 • HP Sure Recover s funkcí Embedded Reimaging obnoví systém rychle, kdykoliv a kdekoliv, aby uživatel mohl pokračovat v práci.
 • Integrovaný privátní filtr HP Sure View Gen3 poskytující uživateli kontrolu nad tím, co sdílí se světem.

Chytrý a personalizovaný:

 • Díky programu HP WorkWell budete mít svoje zdraví v práci pod kontrolou.
 • Program „koučuje“ uživatele, aby si dělal pravidelné přestávky, a nabízí tipy, jak zlepšit produktivitu práce.
 • HP pomáhá uživatelům najít správnou rovnováhu osobního a pracovního života pomocí personalizovaných doporučení.
Štítky: 
Notebooky, HP Inc.

Podobné články

Samsung má nové notebooky s QLED displeji a bezdrátovým nabíjením

4. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Notebooky Samsung Galaxy Book Flex a Galaxy Book Ion jsou snadno přenosné a cílí na náročné uživatele. Vedle svého moderního provedení zaujmou i vlastnostmi, jako jsou QLED obrazovky nebo bezdrátové sdílení energie Wireless PowerShare, které umožňuje v oblasti touchpadu dobíjet chytré telefony a další elektroniku. Čtěte více

Dynabook nabídne „Windows Secured-core“. Co to je?

28. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: dynabook)
Nová třída počítačů Windows 10 Secured-core je navržena tak, že hluboce propojuje hardware se softwarem a obsahuje nejpokročilejší procesory, které odolávají současným i budoucím kybernetickým hrozbám. Čtěte více

IDC: Prodej počítačů navzdory očekáváním ve 3. čtvrtletí rostl

24. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Celosvětový prodej stolních počítačů, notebooků a pracovních stanic během třetího čtvrtletí letošního roku podle IDC meziročně vzrostl o tři procenta na 70,4 milionu zařízení. Za nárůstem prodeje stála kromě silné firemní poptávky také napjatá americko-čínská situace. Čtěte více

HP: notebook Spectre x360 13

19. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP inc)
Společnost HP Inc. představila novou generaci osobních počítačů Spectre x360 13. Důraz je zde kladen převážně na zpracování, design, výkon, mobilitu i posílené bezpečnostní funkce. Čtěte více