HP představilo počítače EliteOne 800 All-in-One pro náročné uživatele

18. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představuje All-in-One počítač EliteOne 800 G8, umožňující snadnější a smysluplnější spolupráci v hybridních pracovních prostředích. HP zároveň přichází s novými profesionálními stolními počítači.

Lidé chtějí navazovat osobní kontakty – ať už prostřednictvím očního kontaktu, řeči těla nebo jasného a zřetelného zvuku. Vzhledem k očekávání, že 32 % kancelářských zaměstnanců bude v dohledné době pracovat z domova a 26 % bude svůj čas dělit mezi domov a kancelář, stává se technologie, která pomáhá překlenout fyzickou vzdálenost mezi členy týmu a spolupracovníky, velmi důležitou.

„V důsledku pandemie jsme získali nejenom nový pohled na důležitost počítače, ale lépe jsme také pochopili, jak vzájemně spolupracujeme, zůstáváme ve spojení a zlepšujeme způsob naší práce, ať už doma nebo v kanceláři,“ uvedl Andy Rhodes, ředitel globální divize Commercial Systems and Display Solutions společnosti HP. „Naše prémiové portfolio stolních počítačů umožňuje v nových pracovních prostředích autenticky a smysluplně spolupracovat a dosáhnout optimální produktivity.“

HP EliteOne 800 G8 All-in-One je virtuální konferenční zařízení pro domácnost i kancelář. Počítač disponuje 23,8" nebo 27" displejem a vysunovací kamerou a umožňuje uživatelům zůstat v činném spojení s kolegy a přirozeným způsobem s nimi spolupracovat, i když právě není možné setkat se osobně. Počítač je vybaven procesorem Intel Core 11. generace a zvládne výpočetně náročné projekty i virtuální schůzky. Uživatelé tedy mohou rychle a spolehlivě pracovat na více úkolech zároveň a podílet se na tvůrčích projektech. Bezpečnost uživatelských dat zároveň zajišťuje řešení HP Security Suite.

Zařízení EliteOne 800 All-in-One bylo navrženo s ohledem na možnosti spolupráce a nabízí uživatelům následující výhody:

  • Být dobře vidět a vypadat co nejlépe. Osobní styk ve virtuálním světě začíná očním kontaktem. Volitelná duální 5Mpx kamera zajišťuje, že uživatelé jsou dobře vidět. Funkce pro inteligentní sledování obličeje sleduje pohyb uživatele a aktivně jej udržuje v záběru. Uživatel tak může během virtuálního videohovoru poodejít od stolu, procházet se nebo se protáhnout. Kamera sleduje uživatele, ale díky širšímu zornému poli, kterým vysunovací disponuje, lze uživatele zabrat z lichotivějšího úhlu, při němž vypadá co nejlépe, a získává v průběhu hovoru také větší volnost pohybu. Pokud jde o osvětlení, automatická detekce scény se dokáže sama přizpůsobit požadavkům na optimální kvalitu videa, díky tomu uživatelé vypadají skvěle v kteroukoli denní dobu.
  • Slyšet jasně a znít co nejlépe. Redukce hluku, založená na umělé inteligenci, filtruje nejen odchozí, ale i příchozí ruchy. Jde o první počítač HP s touto vylepšenou funkcí, jež dokáže filtrovat více než 350 milionů typů hlasů a hluků. Technologie HP Dynamic Voice Leveling automaticky upravuje hlasitost řeči tak, aby zůstala na stále stejné úrovni, ať už mluvčí stojí přímo u mikrofonu nebo se pohybuje opodál. Funkce HP Sound Calibration vyladí zvuk do takové podoby, aby zajistila podmanivý zvukový zážitek, zatímco funkce HP Dynamic Audio využívá technologii založenou na umělé inteligenci k vyladění zvuku podle toho, zda se jedná o řeč, hudbu nebo film, a k potlačení ruchů v pozadí.
  • Pracovat za těch nejlepších podmínek. Uživatelé mohou optimalizovat způsob práce ve sdílených prostorech. Funkce HP Run Quiet Design jemně vyladí nastavení ventilátorů tak, aby systémy pracovaly tiše a byly dostatečně chlazeny, čímž minimalizuje rušení uživatelů a lidí kolem nich. Funkce HP Modern Standby zajišťuje připravenost k práci, jelikož stahuje e-maily, přijímá síťové události a provádí další důležité aktualizace, když je počítač v režimu spánku, ale zůstává připojen k síti. Funkce HP Presence Aware navíc pomáhá chránit data, neboť uzamkne počítač, když od něj uživatel odejde, a po jeho návratu ho zase probudí.
  • Využívat podpory kvalifikovaného týmu IT specialistů. Týmy IT mají k dispozici řešení, která zjednodušují nasazení, zabezpečení a správu flotily osobních počítačů.Sada HP Manageability Integration pomáhá zkrátit dobu potřebnou k nastavení osobních počítačů a umožňuje oddělením IT lépe spravovat zařízení po jejich nasazení. HP Patch Assistant umožňuje automatizovat aktualizace softwaru na základě plánu, stanoveného oddělením IT, bez zásahu koncového uživatele.

Kryt reproduktoru modelu HP EliteOne 800 G8 All-in-One, který je součástí nejudržitelnějšího portfolia počítačů na světě, je zodpovědně vyroben s využitím plastů, které by jinak skončily v oceánech. Výrobek se dodává ve 100% recyklovatelném obalu z lisované buničiny. V 19 zemích získal certifikaci ENERGY STAR a EPEAT.

Stolní počítače HP EliteDesk řady 800 G8 splňují požadavky na vykonávání různých úkolů při každodenní práci a dodávají se v několika provedeních. Každý stolní počítač je konfigurovatelný a rozšiřitelný, což IT týmům šetří čas a umožňuje standardizaci. Počítače se dají nakonfigurovat pro mnoho různých typů uživatelů, což přispívá k efektivitě správy koncových zařízení.

  • Počítač HP EliteDesk 800 G8 Desktop Mini Business nabízí vysoký výkon a přizpůsobuje se malým prostorám – je ideální pro domácí a kancelářské uživatele a dostatečně výkonný pro tvůrčí pracovníky na částečný úvazek. Představuje nejmenší a nejvýkonnější firemní osobní počítač v kategorii Ultra Small Form Factor (USFF) na světě.
  • Počítač HP EliteDesk 800 G8 Small Form Factor Business poskytuje oddělením IT maximální flexibilitu a možnost upgradu a ideálně se hodí pro domácí a kancelářské uživatele stejně jako pro pracovníky v první linii i v administrativním zázemí.
  • Počítač HP EliteDesk 800 G8 Tower Business nabízí vysoký výkon a splňuje vysoké nároky na grafiku, umožňuje také maximální rozšiřitelnost, ideálně slouží náročným uživatelům, kteří potřebují robustní stolní počítač. V kategorii podnikových zařízení jde o nejvýkonnější a nejrozšiřitelnější počítač typu tower na světě.

Dostupnost a ceny

  • All-in-One počítač EliteOne 800 G8 bude v prodeji od července za ceny od 29 990 Kč.
  • Počítač HP EliteDesk 800 G8 ve verzi Desktop Mini Business bude v prodeji od července za ceny od 22 990 Kč.
  • Počítače HP EliteDesk 800 G8 Small ve verzích Form Factor Business a Tower Business budou v prodeji od června za ceny od 24 990 Kč.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

PC z ATC jsou „Autopilot ready“

12. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers jako první lokální výrobce v ČR využívá ve svých počítačích novou technologii Windows Autopilot. A to nejen u nově vyrobených PC, ale umí technologii nastavit i zpětně k PC vyrobeným třeba i o měsíce dříve. Čtěte více

Infografika: Jaké si Češi dle CZC.cz staví počítače?

2. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: CZC.CZ)
Jeden z největších výrobců a prodejců počítačů, společnost CZC.CZ, sestavila na základě dat ze svého konfigurátoru infografiku, která poodhaluje, jaké si pro sebe Češi staví počítače. Pokud vás zajímavé, jaké si Češi oblíbili procesory, kolik průměrně utrácejí za počítač nebo jak často své sestavy obměňují, jste na nejlepším možné místě. Čtěte více

Prodej PC v roce 2020 vzrostl o necelých pět procent

18. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gartner)
Celosvětový prodej osobních počítačů se podle Gartneru v posledním čtvrtletí 2020 podle zvýšil o 10,7 % na 79,4 milionu. Za celý rok pak prodej vzrostl o 4,8 % na 275 milionů zařízení. V souhrnu šlo o nejlepší výsledky za posledních deset let. Čtěte více

XPG: počítačová skříň Defender Pro

19. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Počítačová skříň Defender Pro demonstruje ambice firmy XPG v PC komponentech zavedením počítačové věže formátu E-ATX Mid-Tower, která může podporovat grafickou kartu až do délky 380 mm, což je dostatek prostoru pro podporu nejnovější generace produktů společností AMD i Nvidia, a chladič na procesor až do hloubky 170 mm. Čtěte více