HP Instant Ink přináší domácnostem tisk formou služby za měsíční poplatek

28. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Služba Instant Ink nabízí jednotlivcům a rodinám jistotu vždy dostupného tisku. Nabídka se vztahuje na laserové i inkoustové tiskárny a zákazníkům umožňuje vybírat z různých tarifů podle jejich potřeb. Řešení zároveň zajistí doručení nového spotřebního materiálu v momentě, kdy začne docházet.

Již více než rok jsme svědky vývoje, během něhož mizí kulturní a technologické překážky, které dříve bránily práci a učení na dálku. S touto změnou také roste poptávka po domácím tisku,“ uvedla Erika Lindauerová, generální ředitelka HP Inc pro Českou republiku a Slovensko. „Rozšiřováním služby Instant Ink reaguje společnost HP na potřebu zákazníků mít k dispozici chytré, produktivní a udržitelné tiskové řešení. Tato potřeba tu s námi zůstane i do budoucnosti.“

Hlavní sdělení:

 • Služba Instant Ink expanduje z 18 na 35 trhů a celosvětově si ji předplatilo již více než devět milionů uživatelů.
 • Předplatitelům tiskové služby jsou automaticky zasílány originální inkoustové kazety značky HP, jakmile začne stávající náplň docházet. Předplatné začíná na částce 29 Kč měsíčně.
 • Nyní jsou součástí služby i plány na dodávky tonerů do kompatibilních zařízení včetně nových tiskáren řady HP LaserJet M200, které přijdou na trh v průběhu léta.
 • Služba Instant Ink je k dispozici také na HP+, což je chytřejší systém pro tisk, určený pro spotřebitele a malé firmy, který zohledňuje nové hybridní modely práce i trávení volného času.

Nikdy nedojde inkoust

Instant Ink učiní přítrž problémům s nedostatkem inkoustu, když jej uživatel nejvíc potřebujete. Zákazníci si mohou vybrat z řady měsíčních plánů, kdy platí pevnou cenu na základě počtu stránek, které vytisknou.

Ceny předplatného v případě inkoustu začínají od 29 Kč za měsíc. U tonerových kazet startují na

bídky na částce 69 Kč za měsíc. Uživatelé mohou předplatné kdykoli změnit nebo zrušit – bez nutnosti vypovídat smlouvu, hradit roční poplatek nebo dodržet smluvní závazek – a mohou také nevyužité stránky převádět z jednoho měsíce na druhý.

Předplatné inkoustu s HP+

Instant Ink je také k dispozici s HP+. HP+ je tiskový systém určený pro spotřebitele a malé podniky. V době, kdy poptávka po tisku roste, neboť miliony lidí se učí a pracují z domova, modernizuje systém HP+ uživatelskou zkušenost s tiskem. Od samotné tiskárny přes službu předplatného spotřebního materiálu až po tiskovou aplikaci, která je nyní v cloudu, byly všechny vylepšené funkce pro HP+ navrženy tak, aby vyhovovaly rozšířeným potřebám těch, kteří jsou nejvíce závislí na svých tiskárnách.

Díky HP+ získávají zákazníci šest měsíců Instant Ink bez poplatku a možnost snadno své předplatné spravovat z aplikace HP Smart App. Služba má měsíčně více než 48 milionů aktivních uživatelů a zákazníci s touto službou získávají možnost tisknout a skenovat prakticky odkudkoli. 

Ceny a dostupnost

Inkoustové plány

 • 15 stránek měsíčně – 29 Kč
 • 50 stránek měsíčně – 99 Kč
 • 100 stránek měsíčně – 159 Kč
 • 300 stránek měsíčně – 369 Kč
 • 700 stránek měsíčně – 769 Kč

Tonerové plány

 • 50 stránek měsíčně – 69 Kč
 • 100 stránek měsíčně – 129 Kč
 • 400 stránek měsíčně – 429 Kč
 • 800 stránek měsíčně – 619 Kč
 • 1 500 stránek měsíčně – 799 Kč

Kompatibilní tiskárny:

HP DeskJet 2710 Series
HP DeskJet 2720 Series
HP DeskJet 3630 Series
HP DeskJet 3750 Series
HP DeskJet 3760 Series
HP DeskJet Plus 4120 Series
HP DeskJet Plus 4130 Series
HP LaserJet M209dw Printer
HP LaserJet M209dwe Printer
HP LaserJet MFP M234dw Printer
HP LaserJet MFP M234dwe Printer
HP LaserJet MFP M234sdn Printer
HP LaserJet MFP M234sdne Printer
HP LaserJet MFP M234sdw Printer
HP LaserJet MFP M234sdwe Printer
HP OfficeJet 3830 Series
HP OfficeJet 6950 Series
HP OfficeJet 8010 Series
HP OfficeJet Pro 6230 Series
HP OfficeJet Pro 6960 Series
HP OfficeJet Pro 8020 Series
HP OfficeJet Pro 8210 Series
HP OfficeJet Pro 8730 Series
HP OfficeJet Pro 9010 Series
HP OfficeJet Pro 9020 Series
HP ENVY 6020 Series
HP ENVY Pro 6420 Series

Více informací o kompatibilním hardwaru naleznete ZDE.

Profilová karta firmy

HP Inc.

HP Inc.

Naší vizí je vytvořit technologii, která každému změní život k lepšímu – každému člověku, každé organizaci a každé komunitě na celém světě – a to kdekoli. To nás motivuje a inspiruje dělat to, co děláme. A vyrábět to, co vyrábíme. Objevovat a znovuobjevovat. Vytvářet technologie, které ohromují. Nepřestáváme jít energicky za svým, protože ani vy nepřestáváte. Také znovuobjevujete způsob, jakým pracujete. Jakým si hrajete. Jakým žijete. Díky našim technologiím znovuobjevíte svět.

To je naše poslání. To je společnost HP v novém kabátě.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více

Epson představil zbrusu nové 44" fotografické a technické tiskárny

23. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila novou řadu tiskáren, která zahrnuje dvě 44" tiskárny SC-T7700D pro technické / AEC a POS trhy a SC-P8500D pro produkci fotografií. Zařízení nabízejí vysokou produktivitu v kombinaci s nejvyššími bezpečnostními standardy. Čtěte více

Zajímá vás budoucnost tisku po pandemii? Připojte se na virtuální festival od Canonu

7. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Atraktivní mix praktických rad, inspirativních přednášek, živých ukázek produktů a vhledů do nejnovějších trendů v oblasti produkčního tisku. To bude Make It, virtuální festival, který pořádá společnost Canon od 8. do 17. června 2021. Čtěte více

Firmy na křižovatce mezi novými zákazníky a zapomněním. Pomůže „odepsaný“ tisk?

22. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Jak dnes využít rozpočet na marketing efektivně? Podle průzkumu společnosti Canon, do nějž se zapojilo 235 marketingových ředitelů z devíti zemí Evropy a Středního východu, může správnou cestu nabídnout v digitální době opomíjený tisk. Čtěte více