Novinky

Eset vydal betaverze NOD32 Antivirus 8 a Smart Security 8

Oba produkty disponují vylepšeným modulem Exploit Blocker, který chrání před malwarem, zneužívajícím dosud neznámé mezery v zabezpečení systémů; tento modul byl rozšířen o podporu Javy. Produkt Smart Security navíc obsahuje modul Botnet Protection, který uživatele chrání před internetovými útoky organizovaného zločinu prostřednictvím sítí ovládaných počítačů.

Pavel Gregor
Zdroj: Eset
  • 14. 8. 2014
  • 0 min
Eset vydal betaverze NOD32 Antivirus 8 a Smart Security 8

Uživatelé domácích produktů Eset jsou chráněni celou řadou vyspělých technologií. Příkladem je Anti-Phishing, což je podle nezávislých testů nejlepší ochrana před phishingem na trhu.

Také v nové verzi se produkty Eset NOD32 Antivirus 8 a Eset Smart Security 8 vyznačují nízkou zátěží systému; uživatelé placených verzí pak mají k dispozici špičkovou zákaznickou podporu, poskytovanou z centrály pražské pobočky společnosti Eset.

Před oficiálním uvolněním budou oba produkty důkladně testovány. Do testování se můžete zapojit také vy. Další informace, potřebné k zapojení do testovacího programu jsou dostupné na www.eset.com/beta.