ESET spustil motivační program Jackpot pro obchodníky

10. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
ESET spustil 1. 4. 2009 motivační program ESET Jackpot pro své prodejce. Ten je určen pro obchodníky smluvních ESET Partnerů a přináší možnost vyhrát každý týden hodnotné ceny.

ESET Jackpot je dlouhodobý motivační program, kdy za každé realizované elektronické prodeje nových licencí, upgrade nebo rozšíření licencí produktů ESET získá obchodník body, a může se tak každý týden zúčastnit hry o hodnotné ceny. Do motivačního programu je možno se zapojit zde a vyhrává ten, kdo daný týden vsadí nejvíc bodů na aktuální cenu.
ESET Jackpot byl navržen tak, aby cenu mohl získat opravdu každý. Převažují-li mezi zákazníky daného obchodníka licence na 1 PC – nevylučuje ho systém motivačního programu z možnosti výhry. Systém přidělování bodů totiž není určen na základě celkové částky prodeje, ale uvažuje i jednotkovou cenu licencí. Například při prodeji 6 licencí ESET Smart Security na 1 PC na 1 rok získá obchodník více bodů do hry než prodejem 1 licence ESET Smart Security na 11 PC na 1 rok.
V dubnu mohou obchodníci získat například zájezd pro 2 osoby na čtvrtfinále MS v ledním hokeji do Švýcarska, benzínovou sekačku, horské kolo Author nebo sadu nářadí Narex.