Epson v novém showroomu představil technologie pro fotografii

2. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila svůj nový showroom na Praze 4, kde se při jeho slavnostním otevřením kromě značky Epson představila žhavá novinka společnosti Broncolor zaměřující se na výrobu studiových světel a fototechnika výrobce Hasselblad.

V novém showroomu Epson, který se nachází v kancelářském prostoru Greenline Kačerov, bylo možné vidět v akci nejnovější techniku speciálně vyvinutou pro profesionální fotografy. Tiskárny Epson SureColor P800 a P7000 umožňují konzistentně tisknout reálné fotografie s živými barvami a nejhlubšími odstíny černé. Na vytištěných fotografiích tak vynikne skutečně každý detail zachycený na špičkové fotoaparáty Hasselblad. Dokonalé světelné podmínky a ostré kontrasty ve světové premiéře zaručí revoluční světlo pro fotografii a film, LED F160 Broncolor, které distribuuje velmi přesné a vyvážené spektrum světla s plynulým vyzařování bez blikání. Světlo poskytuje extrémní výkon s jedinečně nízkou váhou.

Fotografie vytvořené za jedinečných podmínek si mohli účastníci zvěčnit díky tiskárně A2 Epson SC P800, která díky volitelné jednotce pro papír v rolích umožňuje tisk mnoha formátů včetně panoramatických fotografií, transparentů či galerijních pláten. Druhou možností byla tiskárna SureColor P7000, jež tiskne ve formátu A1 přesné fotografie díky desetibarevné sadě inkoustů. Jejich vylepšená odolnost vůči světlu navíc zaručí mnohaletou výdrž. Na papíře Premium Glossy Photo Paper se uživatelé mohou kochat nemizící krásou svých fotografií až šedesát let.

Epson SC-P7000

Na místě proběhlo také představení kompaktní komerční fototiskárny Surelab SL-D800. Novinka je určená především pro komerční využití na prodejnách a pro fotografy, kteří chtějí rozšířit své služby v oblasti tisku fotografií a souvisejících produktů. Přístroj nabízí tisk na široké spektrum médií s lesklým, pololesklým i matným povrchem.

Epson SC-P800

„Jsme nadšeni, že můžeme nově všem zákazníkům poskytnout showroom značky Epson, kde si mohou prohlédnout všechny nejnovější produkty portfolia a zároveň se poradit s opravdovými odborníky ohledně vhodných inkoustových řešení i projekční techniky,“ uvedl Slávek Gross, LFP business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Showroom na adrese Jihlavská 21 na Praze 4 na jednom místě nabízí prezentaci výrobků všech kategorií. Návštěvníci zde prozkoumají business, consumer a LFP tiskárny i business a homecinema projektory.

Návštěva je možná pouze po telefonické domluvě na čísle +420 228 886 709!

Podobné články

ATC megaakce roku 2020 začíná

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers spouští k dnešnímu dni letní megaakci „Soudky“ – mezi své resellery rozdá tisíce 5l soudků prémiového piva Svijany, a to za nákupy notebooků. Čtěte více

Zaměstnanci mají zájem rozvíjet své AI dovednosti, chtějí smysluplnější práci i vyšší odměnu

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Smysluplnější práce, vyšší odměny, ale i vyšší hodnota na trhu práce. To jsou nejsilnější motivátory zaměstnanců v Česku v souvislosti s dovednostmi na využívání technologií umělé inteligence (AI). Vyplývá to z nového mezinárodní průzkumu Microsoftu „AI a dovednosti“. Čtěte více

GFI Unlimited uvádí nabídku kompletního zabezpečení práce na dálku pro SMB firmy

1. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Dodavatel řešení bezpečnosti v podnikových sítích GFI Software představil nabídku cenově dostupného komplexního řešení IT bezpečnosti a spolupráce pro SMB firmy. Prostřednictvím licenčního modelu GFI Unlimited mohou nyní firmy získat kompletní sadu aplikací za méně než 40 USD na rok a uživatele. Čtěte více

ANECT se stal GOLD partnerem společnosti F5

29. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ANECT)
Společnost ANECT se stala GOLD partnerem společnosti F5. Certifikace je potvrzením jedné z nejvyšších možných úrovní znalostí a zkušeností jejích technických expertů, ale stojí za ní i velké množství úspěšných projektů implementovaných u zákazníků společnosti. Čtěte více