Epson v novém showroomu představil technologie pro fotografii

2. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila svůj nový showroom na Praze 4, kde se při jeho slavnostním otevřením kromě značky Epson představila žhavá novinka společnosti Broncolor zaměřující se na výrobu studiových světel a fototechnika výrobce Hasselblad.

V novém showroomu Epson, který se nachází v kancelářském prostoru Greenline Kačerov, bylo možné vidět v akci nejnovější techniku speciálně vyvinutou pro profesionální fotografy. Tiskárny Epson SureColor P800 a P7000 umožňují konzistentně tisknout reálné fotografie s živými barvami a nejhlubšími odstíny černé. Na vytištěných fotografiích tak vynikne skutečně každý detail zachycený na špičkové fotoaparáty Hasselblad. Dokonalé světelné podmínky a ostré kontrasty ve světové premiéře zaručí revoluční světlo pro fotografii a film, LED F160 Broncolor, které distribuuje velmi přesné a vyvážené spektrum světla s plynulým vyzařování bez blikání. Světlo poskytuje extrémní výkon s jedinečně nízkou váhou.

Fotografie vytvořené za jedinečných podmínek si mohli účastníci zvěčnit díky tiskárně A2 Epson SC P800, která díky volitelné jednotce pro papír v rolích umožňuje tisk mnoha formátů včetně panoramatických fotografií, transparentů či galerijních pláten. Druhou možností byla tiskárna SureColor P7000, jež tiskne ve formátu A1 přesné fotografie díky desetibarevné sadě inkoustů. Jejich vylepšená odolnost vůči světlu navíc zaručí mnohaletou výdrž. Na papíře Premium Glossy Photo Paper se uživatelé mohou kochat nemizící krásou svých fotografií až šedesát let.

Epson SC-P7000

Na místě proběhlo také představení kompaktní komerční fototiskárny Surelab SL-D800. Novinka je určená především pro komerční využití na prodejnách a pro fotografy, kteří chtějí rozšířit své služby v oblasti tisku fotografií a souvisejících produktů. Přístroj nabízí tisk na široké spektrum médií s lesklým, pololesklým i matným povrchem.

Epson SC-P800

„Jsme nadšeni, že můžeme nově všem zákazníkům poskytnout showroom značky Epson, kde si mohou prohlédnout všechny nejnovější produkty portfolia a zároveň se poradit s opravdovými odborníky ohledně vhodných inkoustových řešení i projekční techniky,“ uvedl Slávek Gross, LFP business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Showroom na adrese Jihlavská 21 na Praze 4 na jednom místě nabízí prezentaci výrobků všech kategorií. Návštěvníci zde prozkoumají business, consumer a LFP tiskárny i business a homecinema projektory.

Podobné články

VMware kupuje Avi Networks

17. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: VMware )
VMware oznámil úmysl převzít poskytovatele multicloudových aplikačních služeb Avi Networks. Řešení Avi Networks využívají stovky globálních společností včetně největších světových finančních institucí, médií a technologických firem z žebříčku Fortune 500. Její technologie umožní VMwaru přenést principy veřejného cloudu do celého datového centra. Čtěte více

Firmy nemají zdroje na ochranu před budoucími kybernetickými hrozbami

15. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Globální průzkum společnosti Sophos potvrdil, že IT manažeři čelí ze všech stran záplavě kybernetických útoků a nemají prostor na ochranu před budoucími hrozbami. Čtěte více

TCL se stává druhým největším světovým výrobcem televizí

12. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: TCL)
Společnost TCL za rok 2018 vyrobila a expedovala více než 28 milionů LCD televizních přijímačů, což jí zajistilo druhé místo mezi výrobci televizí, označení „Global Top 2 TV Corporation“ a tržní podíl 10,9 %. Čtěte více

Adastra změnila své logo i vizuální identitu

11. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Adastra)
Konzultační společnost Adastra po řadě akvizic a rozšíření nabídky v oblasti digitální transformace firem změnila vizuální identitu a logo. Cílem je zjednodušení komunikace a jednoznačná rozpoznatelnost a čitelnost zaměření firmy. Čtěte více