Epson v novém showroomu představil technologie pro fotografii

2. 7. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila svůj nový showroom na Praze 4, kde se při jeho slavnostním otevřením kromě značky Epson představila žhavá novinka společnosti Broncolor zaměřující se na výrobu studiových světel a fototechnika výrobce Hasselblad.

V novém showroomu Epson, který se nachází v kancelářském prostoru Greenline Kačerov, bylo možné vidět v akci nejnovější techniku speciálně vyvinutou pro profesionální fotografy. Tiskárny Epson SureColor P800 a P7000 umožňují konzistentně tisknout reálné fotografie s živými barvami a nejhlubšími odstíny černé. Na vytištěných fotografiích tak vynikne skutečně každý detail zachycený na špičkové fotoaparáty Hasselblad. Dokonalé světelné podmínky a ostré kontrasty ve světové premiéře zaručí revoluční světlo pro fotografii a film, LED F160 Broncolor, které distribuuje velmi přesné a vyvážené spektrum světla s plynulým vyzařování bez blikání. Světlo poskytuje extrémní výkon s jedinečně nízkou váhou.

Fotografie vytvořené za jedinečných podmínek si mohli účastníci zvěčnit díky tiskárně A2 Epson SC P800, která díky volitelné jednotce pro papír v rolích umožňuje tisk mnoha formátů včetně panoramatických fotografií, transparentů či galerijních pláten. Druhou možností byla tiskárna SureColor P7000, jež tiskne ve formátu A1 přesné fotografie díky desetibarevné sadě inkoustů. Jejich vylepšená odolnost vůči světlu navíc zaručí mnohaletou výdrž. Na papíře Premium Glossy Photo Paper se uživatelé mohou kochat nemizící krásou svých fotografií až šedesát let.

Epson SC-P7000

Na místě proběhlo také představení kompaktní komerční fototiskárny Surelab SL-D800. Novinka je určená především pro komerční využití na prodejnách a pro fotografy, kteří chtějí rozšířit své služby v oblasti tisku fotografií a souvisejících produktů. Přístroj nabízí tisk na široké spektrum médií s lesklým, pololesklým i matným povrchem.

Epson SC-P800

„Jsme nadšeni, že můžeme nově všem zákazníkům poskytnout showroom značky Epson, kde si mohou prohlédnout všechny nejnovější produkty portfolia a zároveň se poradit s opravdovými odborníky ohledně vhodných inkoustových řešení i projekční techniky,“ uvedl Slávek Gross, LFP business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK.

Showroom na adrese Jihlavská 21 na Praze 4 na jednom místě nabízí prezentaci výrobků všech kategorií. Návštěvníci zde prozkoumají business, consumer a LFP tiskárny i business a homecinema projektory.

Podobné články

Ransomware stále více cílí na výrobní odvětví

12. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Podle společnosti Acronis se stále častější obětí ransomwarových útoků stávají výrobní firmy. Dle aktuální studie společnosti Ponemon jsou průměrné náklady na stojící výrobní linku 22 000 USD každou hodinu. V případě zašifrování dat ransomwarem proto řada výrobních firem pod tlakem zvažuje i variantu zaplacení výkupného. Čtěte více

Epson při zakoupení vybraných tiskáren vrátí až 3 050 Kč

12. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Při pořízení tiskáren řady EcoTank anebo Mono EcoTank mohou koncoví zákazníci získat až 3 050 Kč ze svého nákupu zpět. Akce probíhá v termínu od 15. 8. 2019 do 31. 12. 2019 a pro získání peněz stačí splnit několik jednoduchých podmínek. Čtěte více

Organizační změny v DNS

11. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Společnost DNS osamostatňuje další divize. Divizi Hitachi, která vznikla v květnu letošního roku, doplní divize Huawei, divize Security a divize Strategického rozvoje. Divize Huawei a Security vznikly rozštěpením původní divize Infrastruktura. Čtěte více

Infografika: Malé a střední podniky upřednostňují správu tisku v cloudu

9. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Y Soft zveřejnil výsledky celosvětového průzkumu, který zkoumal preference malých a středních podniků (SMB) v oblasti technologií cloudu a správy tisku založené na využití cloudových služeb. Použití cloudových řešení je všudypřítomné – veřejné cloudové aplikace používá 93 % malých a středních podniků. Z výzkumu dále například vyplývá, že polovina malých a středních podniků upřednostňuje cloud-first řešení. Čtěte více