Epson uvedl na trh první firemní tiskárny EcoTank ve formátu A3

12. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila řadu firemních tiskáren EcoTank a uvedla na trh první multifunkční tiskárny EcoTank Pro L15180 a M15180 formátu A3, které nabízejí barevný i černobílý tisk a řadu dalších praktických funkcí a vlastností.

Tiskárny Epson EcoTank Pro L15180 a M15180bez inkoustových kazet umožňují nerušený, bezproblémový tisk, aniž by bylo potřeba vyměňovat či skladovat inkoustové kazety, a představují tak energeticky úspornou alternativu laserových tiskáren.

„Tyto produkty nevyžadují mnoho zásahů uživatele a jsou ideální pro všechny firmy, které potřebují tisknout ve větších formátech, jako je formát A3, a to udržitelným způsobem," uvedl Marcel Divín, Branch Office Manager společnosti Epson Europe CZ & SK. „Tyto inkoustové tiskárny bez použití tepla mají až o 83 % nižší spotřebu energie než laserové tiskárny a používají velkokapacitní inkoustové nádržky. To zkracuje dobu potřebnou pro správu dodávek a eliminuje nutnost výroby, přepravy a likvidace kazet. Namísto toho je lze doplňovat pomocí velkokapacitních lahviček s inkoustem, které zajistí až 7 500 černobílých a 6 000 barevných výtisků."

Tyto „čisté" produkty lze snadno integrovat do zabezpečeného pracovního postupu tisku díky snadné konektivitě a zajistit si tak mimořádně nízké náklady na stránku a celkové náklady na vlastnictví. V malých pracovních skupinách umožňují vyšší produktivitu, první stranu lze vytisknout za 5,5 sekundy.

„Zaměstnanci se po pandemii začínají vracet na pracoviště a mnoho firem se snaží jednat udržitelně. Vyberete-li si místo laserové tiskárny inkoustovou technologii Epson Heat-free, je to malá změna, která může mít velký pozitivní dopad. Pomůže v úsilí koncových uživatelů snižovat spotřebu energie a redukovat množství odpadu souvisejícího s tiskem," uzavřel Divín.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Marcel Divín (Epson): Stále vidíme obrovský prostor pro další růst

15. 9. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson Europe CZ & SK, shrnul, jak se Epsonu dařilo v posledních měsících, prozradil, jak pandemie ovlivnila zákaznické preference, ale také co společnost chystá na podzimní sezonu, a došlo i na otázky týkající se ekologie. Čtěte více

Canon rozšířil nabídku barevných A3 multifunkcí pro smíšená pracovní prostředí

14. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila dvě nové řady multifunkčních tiskových zařízení – imageRUNNER C3226i a imageRUNNER ADVANCE DX C3800, která byla navržena pro efektivní a bezpečné hybridní pracovní prostředí. Tyto nejnovější přírůstky dále rozšiřují a doplňují portfolio kancelářských barevných multifunkcí formátu A3 v nabídce společnosti Canon, které tak nabízí řešení vhodná pro nejrůznější typy zákazníků. Čtěte více

Epson: tiskárna SureLab SL-D1000

12. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Pro všechny společnosti, které se zabývají tiskem fotografií a chtějí zvýšit své tržby z fotografických produktů s přidanou hodnotou, uvedl Epson na trh tiskárnu SureLab SL‑D1000. Zařízení přináší mnoho nových funkcí včetně oboustranného tisku, které jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, a představuje vylepšenou verzi svého předchůdce, modelu SL-D800. Čtěte více

Peter Halmo (Xerox): Naše nabídka vždy reaguje na aktuální dění

25. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Xerox)
Xerox vyrostl na tisku a kopírování. Již dlouho však expanduje i do řady dalších odvětví včetně 3D tisku, umělé inteligence, rozšířené reality nebo třeba IoT. Na otázky o aktuálním dění ve společnosti a jejím směřování v blízké budoucnosti nám odpovídal generální ředitel pro ČR a SR Peter Halmo. Čtěte více