Epson uvedl na trh nové laserové projektory pro domácnosti

11. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila dva nové stylové mini laserové televizní projektory (EF-11 a EF-12) a dva nové chytré laserové televizní projektory (EH-LS300B a EH-LS300W). Novinky vytvářejí společně s modely EF-100 a EH-LS500 novou produktovou řadu „EpiqVision“.

Model EH-LS300 a dříve uvedený model EH-LS500 vytvářejí řadu EpiqVision Ultra, zatímco modely EF vytvářejí řadu EpiqVision Mini. Nové projektory přinášejí do domácností cenově dostupnou velkou projekční plochu, která nabízí až 10 let bezúdržbového a bezproblémového sledování a zábavy pro celou rodinu. Stávají se tak reálnou alternativou tradičních televizí.

Nejmenší laserové 3LCD projektory společnosti Epson, modely EF-11 a EF-12, nabízejí zážitek z velké projekční plochy v provedení, které lze snadno přenášet. Obejdou se bez televizoru nebo obrazovky a díky tomu je lze integrovat do nejmenších prostor. Nové modely jsou vhodné pro nejrůznější použití včetně večerního sledování filmů s rodinou, hraní her, promítání fotografií nebo sledování sportovních přenosů.

Kompaktní velikost a lehká konstrukce zajišťují, že si je mohou užívat všichni členové rodiny. Projektory mohou být přesunuty do různých místností v domě a díky laserovému zdroji světla, který poskytuje jasný a živý obraz, je lze použít i venku. Model EF-12 je první projektor Epson, který uživatelům umožňuje vychutnat si řešení zvuku od společnosti YAMAHA a je schopen fungovat jako samostatný chytrý reproduktor. Díky systému Android TV navíc projektor nabízí tisíce filmů, pořadů a her prostřednictvím služeb Google Play, YouTube a mnoha dalších populárních aplikací.

S vestavěným zařízením Chromecast mohou uživatelé navíc přenášet na velkou obrazovku své oblíbené zábavní aplikace přímo ze zařízení se systémem Android nebo iOS, počítače se systémem Mac nebo Windows nebo Chromebooku.

Služba Asistent Google umožňuje vyhledávání hlasem a poskytuje doporučení přizpůsobená na míru. Uživatelé získají rychlý přistup k zábavě, odpovědím na otázky a mohou ovládat zařízení po celém domě, takže mají více času na zábavu. Projektor může promítat v libovolném směru, dokonce i na podlahu nebo strop, což vám poskytuje ještě více možností.

Model EF-11 je navržen pro lidi, pro které je důležitý styl. Jeho nejdelší strana měří 18 cm, takže jej lze bez problémů začlenit do jakékoli místnosti. Může promítat na téměř jakýkoli povrch, takže není třeba samostatné plátno. Model EF-11 je flexibilní projekční zařízení, do kterého lze vysílat obsah z telefonu, tabletu nebo jakéhokoli zařízení s technologií Miracast.

Model EH-LS300 v bílé nebo černé barvě, je umístěn v blízkosti projekční plochy a nabízí obraz o úhlopříčce až 120". Stejně jako u modelu EF-12 i tento projektor nabízí řešení zvuku od společnosti YAMAHA a systém Android TV. Jde o nejnovější chytrý projektor Epson s rozlišením Full HD, promítáním na plochu o úhlopříčce až 120", technologií 3LCD, vysokým kontrastním poměrem a ostrým obrazem. Díky širokým možnostem připojení, snadnému nastavení a seřízení je projektor vhodný pro příznivce domácí zábavy, kteří hledají nejlepší možnost pro sledování obsahu na velké ploše.

Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK, k novým projektorům uvedl: „Lidé dnes tráví doma více času než kdy dříve a tyto nejnovější projektory s krásným designem poskytují zákazníkům širokou škálu flexibilních, snadno použitelných a cenově dostupných řešení pro velkoplošnou zábavu. Díky chytrým možnostem připojení a vysoce kvalitnímu laserovému zdroji světla s dlouhou životností je teď ta nejlepší doba na zvážení výměny televizoru.“

Štítky: 

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je předním světovým výrobcem inovativních produktů a její portfolio sahá od inkoustových tiskáren a tiskových systémů přes 3LCD projektory a průmyslové roboty až po senzory a další mikrozařízení.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Epson představil nové zážitkové i informační a reklamní digital signage projektory

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson rozšířila portfolio svých laserových projektorů o šest nových modelů, které zajistí ještě větší efektivnost informačních projekcí signage i zážitkových projekcí pro celou řadu komerčních prostředí, včetně prodejen, pohostinských zařízení, muzeí a různých atrakcí pro návštěvníky. Čtěte více

BenQ: laserové projektory V6000 a V6050

3. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Novinky V6000 a V6050 z oblasti DLP laserových projektorů od společnosti BenQ nabízejí velmi krátkou projekční vzdálenost a kvalitní obraz s přesnými barvami v prémiovém designu vhodném do obývacího pokoje. Čtěte více
Matěj Kopecký, business account manager v Epson Europe CZ & SK

Matěj Kopecký (Epson): Naším cílem je dlouhodobá spolupráce a spokojenost partnerů

25. 11. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Epson patří mezi nejžádanější značky projektorů po celém světě a totožná situace je i na českém trhu. Které technologie a produkty v oblasti projekční techniky Epson nabízí, kde je na trhu nejvíce příležitostí a jak výrobce rozvíjí partnerskou spolupráci, nám prozradil Matěj Kopecký, který zastává pozici business account manager ve společnosti Epson Europe CZ & SK. Čtěte více

BenQ uvedlo na trh 4K HDR projektory s Android TV

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Inovované modely W2700i, TK850i a TH685i staví na svých předchůdcích a přináší vylepšení v podobě 4K rozlišení, multiplatformní bezdrátové projekce, dětem přístupného obsahu a možnosti spouštět obsah z obchodu Google Play. Čtěte více