Epson Stylus Pro 7900 a 9900 byly certifikovány

30. 7. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost Epson, specialista v oblasti digitálního zobrazování, oznamuje, že tiskárny Epson Stylus Pro 7900 a Epson Stylus Pro 9900 byly certifikovány technologií Digigraphie.

Po intenzivním testování centrem Wilhelm Imaging Research bylo potvrzeno, že tyto dvě velkoformátové tiskárny vyhověly všem přísným podmínkám pro tisk uměleckých děl pomocí technologie Digigraphie.

Technologie Digigraphie je ve světě umění stále více uznávaná jako standard kvality, a tím se název společnosti Epson stal synonymem nejvyšší kvality v oblasti barevné reprodukce. Technologie Digigraphie uměleckým fotografům, malířům a muzeím umožňuje vytvářet limitované certifikované edice svých originálních uměleckých děl za použití nejpokročilejší technologie tisku společnosti Epson, a zaručit tak výjimečnou kvalitu a odolnost po dobu více než 60 let.

Tiskárny Epson Stylus Pro 7900 a Stylus Pro 9900 používají inkoust Epson UltraChrome HDR s nejširším rozsahem barev na trhu, který je ideální pro reprodukci originálních zobrazení, kde zásadní roli hraje jemné a přesné zacházení s barvami. Tento inkoust bezproblémově spolupracuje s tiskovou hlavou MicroPiezo TFP (Thin Film Piezo). Výsledkem jsou dokonale kulaté kapičky při zvýšené rychlosti tisku, které zaručují nejvyšší možnou kvalitu obrazu.

Všechna média společnosti Epson certifikovaná technologií Digigraphie budou mít svůj vlastní přizpůsobený profil ICC Digigraphie pro tiskárny Epson Stylus Pro 7900 a Stylus Pro 9900, které budou dostupné certifikovaným laboratořím a každému umělci používajícímu program Digigraphie.